FLASH SALE⚡Extra 5% sleva s kódem: FLASH5

O nás

Dovido pomáhá zkrášlovat domácnosti od roku 2019. Je pravdou, že naše cesta netrvá dlouho. I přesto, že jsme mladá firma máme však vysoké ambice dosáhnout něco velké.

 

Naším cílem je uspokojit požadavky všech, i těch nejnáročnějších zákazníků. Chceme přinést úsměv i tou nejmenší dekorací. Každá maličkost se počítá, nahromaděné drobnosti vytvářejí nepopsatelný pocit štěstí. Zajímá nás bytový design, proto máme v plánu následovat trendy a vytvářet nové produkty, které by mohly zdobit váš interiér. Snažíme se, aby naše nabídka byla pestrá. Každý z vás má totiž jedinečný styl a našim přáním je, aby si mohl vybrat opravdu každý.

 

Náš příběh

Naše cesta začala už dávno před tím. Zaujala nás myšlenka proměnit prostor poměrně levně a jednoduše. Zbývalo už jen jediné, zrealizovat to, s čím se už naše mysl dávno pohrávala. Začínali jsme stejně, jako každý internetový obchod. Prodávali jsme bytové doplňky, tapety a obrazy. Avšak netrvalo to dlouho a zjistili jsme, že nám to nestačí. Že chceme něco víc, a hlavně něco své. Nabídnout něco, o čem budeme přesvědčeni, něco vyrobené s láskou.

 

Rozhodli jsme se proto začít s výrobou obrazů. Pořídili jsme tiskárnu, jejíž technologie je označována jako nejekologičtější. Aby byl obraz řádně natažený na rám, rozhodli jsme se zakoupit zařízení na rámování obrazů. Zajistili jsme a zpracovali motivy, přičemž jsme se snažili, aby se odlišovaly od ostatních e-shopů. Vymysleli jsme si vlastní balení, aby byl obraz bezpečně doručen, aby se náš zákazník nemusel trápit s pomůckami na zavěšení a hlavně, aby po otevření balení produkt pohladil duši. Chybělo nám už jen jediné, vyrábět si vlastní rámy. Po čase se i tento cíl stal skutečností. Dnes už můžeme říci, že celý proces výroby obrazů máme ve vlastních rukou. Obrazy dovido jsou vyšperkované ještě několika maličkostmi, pomocí kterých si nelze nevšimnout, že skutečně myslíme na našeho zákazníka.

 

  Jak vyrábíme obrazy v Dovido

 

Další etapou byla výroba plakátů. Zpracovali jsme motivy, a díky jedinečným návrhům u nás naleznete kousky, které nenajdete nikde jinde. Pracovali jsme s paspartou, aby měl náš zákazník více možností výběru. V naší nabídce tedy přibyly plakáty bez pasparty, a také s paspartou. Absolvovali jsme pracovní cestu, abychom vybrali ty nejkvalitnější rámy s ochranným plexisklem. Vybrali jsme barvy rámů a mohli jsme se pustit do vlastního tisku plakátů.

 

V roce 2022 nastalo velké rozhodnutí. Jelikož jsme chtěli být soběstační, už dávno jsme si pohrávali s myšlenkou, vyrábět si vlastní tapety. Museli jsme zajistit prostory. Protože, věřte nebo ne, tiskárna na výrobu tapet je vskutku velkééé zařízení. Dělali jsme si průzkum a vybrali materiál, který byl nejen ekologický (jako i naše tiskárna), ale hlavně kvalitní. S vyšší gramáží. Bez motivů by to nešlo. Opět jsme je zpracovali. Samozřejmě jsme vymysleli také nové, originální. Dokonce i s opakujícím se vzorem. Zesynchronizovali jsme celý proces. To stálo velké úsilí. Po dalších doplňujících krocích jsme v podzimním období začali vyrábět naše vlastní tapety.

 

Přání našich zákazníků vyslyšíme. Dalším milníkem bylo k vliesovým tapetám vyrábět i samolepící tapety. V tomto případě byl velmi důležitý výběr materiálu. Něco kvalitního a hlavně, aby to dobře drželo na zdi. Jednotlivé vzorky jsme lepili i na zeď naší kanceláře. Po precizním výběru jsme samolepící tapety zařadili do naší nabídky. V této době jsme uskutečnili také re-design webové stránky. Do našeho týmu jsme přivítali maskota. Na našem webu naleznete také vychytávku, díky které si můžete prohlédnout, jak bude vypadat obraz ve vašem interiéru. I takovým, možná pro někoho detailům, jsme se věnovali v roce 2023.

 

Náš tým

V naší dovido rodině si se vším pomáháme. Společnými silami chceme vybudovat značku, abychom byly nejen my, ale i každý náš zákazník pyšný. Jsme mladý, spolehlivý a ambiciózní kolektiv. Náš tým se soustředí na samotný marketing, řízení nabídky, zákaznickou podporu, vyřizování objednávek, obsluhu tisku, výrobu rámů, balení a expedici. V současnosti máme dokonce i vlastní grafickou designérku, která přeměňuje své návrhy na unikátní a vždy aktuální umělecká díla. K dispozici máme i blogery, kteří zajišťují články pro náš dovido magazín. Dovido není jen internetovým obchodem, je to také místo, kde můžete načerpat inspiraci.

 

Naše vize

Naše spokojené zákazníky najdete nejen v České republice, ale i v jiných částech Evropy. Dovido zkrášluje domácnosti na Slovensku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku, Rumunsku, Polsku a Německu. V blízké budoucnosti plánujeme expandovat i do dalších zemí a postupně se tak stát lídrem v Evropě. Chceme vybudovat značku, která bude poznatelná, produkt, který se bude s hrdostí nacházet v domácnostech našich zákazníků. Proto neustále vylepšujeme naši nabídku. Neplánujeme zůstat na místě, chceme pro naše zákazníky vymýšlet něco nového, něco navíc. Momentálně bychom pro vás chtěli přizpůsobit nabídku tapet - aby si každý našel rozměr, který hledá. Soustředíme síly na výrobu produktového katalogu. Plánujeme zajistit vzorky naší práce. Chceme spolupracovat s prodejnami z naší oblasti, aby měl každý z vás představu, co vyrábíme a hlavně co může být součástí vašich domovů. Máme v plánu neustále rozvíjet naši činnost. Díky naší pracovitosti, věříme, že produkty vyrobené s láskou, zaujmou i vás.

 

Jak to u nás vypadá

  

  

 

Dovido, specialista na pěkné bydlení

 

 


Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku