🖼️ Extra 10% sleva na obrazy s kódem: EXT10 *jen do neděle

Velkoobchodní spolupráce - Dropshipping

 

Dovido zdobí domácnosti od roku 2019. Jsme mladá, ale ambiciózní společnost, kterou zajímá bytový design. Soustředíme se na výrobu výrobků, které zkrášlují domácnosti po celém světě. Naším cílem je prostřednictvím produktů vyšperkovat interiéry, ale hlavně vyčarovat našim zákazníkům úsměv.

 

Naše výrobky

O jakých interiérových doplňcích mluvíme? Dovido zaměřuje svou činnost na výrobu obrazů, tapet a plakátů. Všechny produkty, které nabízíme, prošly procesem, během kterého jsme se snažili vychytat každý detail.

Obrazy

Obrazy jsou tištěny na kvalitní pružné plátno o hmotnosti 370 g/m2, plátno je tvořeno směsí bavlny a polyesteru. Obrazy jsou tištěny pomalu ve vysoké kvalitě, následně je plátno pořádně napnuté na rám z kvalitního dřeva. Vyrábíme 1-dílné obrazy, 5-dílné obrazy ve dvou podobách (s rovnými díly as nepravidelnými díly) a moderní sety obrazů.

Tapety

Tapety jsou tištěny na kvalitní vlies s hladkou strukturou a gramáží až 170 g/m2. Díky moderní technologii UV-led inkoustového tisku se tapety mohou pyšnit vynikající povrchovou odolností a stálostí barev.

Samolepicí tapety

Samolepící tapety jsou tištěny na kvalitní materiál s jemnou strukturou a matným povrchem. Potisk se nanáší moderní UV-led technologií na tapetu o tloušťce 90 µm. Samolepicí tapety jsou PVC-free (neobsahují polyvinylchlorid). Tapety jsou pokryty silným akrylovým lepidlem.

Plakáty

Plakáty jsou tištěny HD technologií na vysoce kvalitní papír s gramáží 200 g/m², přičemž je zajištěna dokonalá reprodukce barev. Plakáty jsou dodávány zvlášť s rámem. Přední část chrání plexisklo. Na zadní straně je MDF deska, na které jsou připevněny háčky na zavěšení. Vyrábíme plakáty s paspartou i bez pasparty. Nabízíme až tři barvy rámu.

K dispozici máme produkty, jejichž design byl navržen přímo naší grafickou designérkou. Každý produkt je eco friendly (VOC, PVC FREE, GREENGUARD GOLD certifikace), používáme nejekologičtější technologie a ekologické barvy bez zápachu, které nevypouštějí škodlivé látky. Produkty je tak možné umístit do kteréhokoli pokoje i do dětského pokoje. 

 

Expedice produktů

Tapety, obrazy a plakáty se snažíme vyrobit do 24 hodin. Naše spokojené zákazníky najdete nejen v České republice, ale i v jiných částech Evropy. Dovido zkrášluje domácnosti na Slovensku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku, Rumunsku, Německu a Polsku. V současnosti posíláme výrobky už i do Bulharska, Řecka, Francie či Itálie. Máme v plánu neustále rozvíjet naši činnost. Rozhodně se expandování do dalších zemí nebráníme.

 

Možnosti spolupráce

Pokud vás naše produkty zaujaly nebo v nás vidíte potenciál jsme otevřeni jakékoli formě spolupráce. Velkoobchodní spolupráce je možná ve velkých množstvích, ale také s každodenním odběrem v menších množstvích, případně formou dropshippingu. Také uvítáme spolupráci s hotely, developery, architekty či bytovými designéry.

Pokud máte seriózní zájem kontaktujte nás na wholesale@dovido.skkde si společně dohodneme bližší podmínky.

 

Bude nám potěšením s vámi navázat spolupráci.

 


Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku