Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Inspirativní motivační nástěnka

Inspirativní motivační nástěnka

Lucia Plasa Ve čtvrtek 15. 04. 2021 Tipy a inspirace

Vizualizace má své kouzlo, něco magické, co nás dokáže pozitivně ovlivnit a naladit na tu správnou vlnu. Motivační nástěnka představuje silný vizualizační nástroj, který každému pomáhá nevzdávat se a pokračovat tím správným směrem. Cílem nástěnky je motivovat a být inspirací, a to i během horších dnů či nezdařených pokusů. Výsledkem je dosažení vytyčených cílů. Cesta k úspěchu není vždy snadná, často je trnitá, plná pádů, ale vaše motivační nástěnka je tu pro vás, aby vám připomněla, proč je důležité nikdy se nevzdávat. 

 

Co je pro vnitřní klid důležité?

Pro vnitřní klid a dny nabité pozitivitou je v životě nezbytné:

  • vědět relaxovat (odpočívat),
  • najít si čas jen a jen pro sebe - čas na své záliby a činnosti, které vás vnitřně naplňují a dělají šťastnými,
  • naučit se trpělivosti - na dobré je třeba si počkat,
  • neustále pracovat na vztazích s vaším okolím.

 

Sny se stávají skutečností

Vdechněte vašim myšlenkám a nápadům život. Motivační nástěnka je skvělým nástrojem pro zhmotnění životních cílů. Může obsahovat například obrázky, fotky či texty, které reprezentují všechny životní vize, postoj k životu, vaši osobnost, životní styl a samozřejmě představuje směr, jakým se chcete ubírat. Nepleťte si motivační nástěnku s estetickým prvkem nebo pokojovou dekorací.

 

motivačná nástenka

 

Pracujte na osobním rozvoji

Splňte si všechny své sny a kráčejte po vrcholu jako vítězové!

Motivační nástěnky pomáhají v rozvoji osobnosti každého z nás. Není to jen obyčejná korková nástěnka, kde si připnete seznam "věcí", co musíte nebo chcete v životě udělat. Naopak motivační nástěnka slouží a napomáhá rozvíjet osobnost člověka.

Jste kariéristka a o pár let se vidíte na postu ředitelky společnosti nebo jste naopak rodinný typ, toužící po dětech a osobě, kterou budete moci bezprostředně milovat a budovat s ní skutečné teplo domova?

 

,motivačná nástenka

 

Na nástěnce zobrazte jen a jen vaše vize, touhy a cíle, které chcete dosáhnout. Nezapomínejte, že úspěch se nedostaví za jeden večer. Všechno má svůj čas, proto berte počáteční neúspěch s nadhledem a především se nedívejte na životy druhých! Na životní úspěchy vašich přátel, sousedů nebo sourozenců. Nenechte se odradit a během výstupu na "Olymp" se soustřeďte jen na svou cestu.

 

Jak vytvořit motivační nástěnku?

Připravte si motivační nástěnku spolu s námi! Může to být korková, magnetická nebo kovová nástěnka na fotky. Při jejím tvoření neexistují žádná pravidla. Vše máte ve vlastních rukou. Jen vy si zvolíte jak bude nástěnka vypadat, jakou bude mít formu, tvar, velikost, co na její vytvoření použijete, zda ji zavěsíte nebo jen postavíte, opřete někam na viditelné místo.

 

motivačná nástenka korková motivačná nástenka

 

Ujasněte si směr, kterým chcete pokračovat


Toužíte po změně prostředí, po nové práci, chtěli byste víc cestovat, zhubnout nebo najít toho pravého? Jaké jsou vaše touhy a dlouhodobé cíle? Co má pro vás v životě skutečný význam a hodnotu?

Při tvoření motivační nástěnky se zeptejte sami sebe, co opravdu v životě chcete dosáhnout. Zhotovíte si nástěnku svých krátkodobých cílů nebo by to měla být motivace na dalších deset let?

Sepište si slova, která nejpřesněji vystihují vizi vaší budoucnosti. Přítel, láska, kariéra, dobrodružství, transformace, kreativita, sebevědomí, rovnováha, domov? Zbytečně si to nekomplikujte a nevypisujte zdlouhavé věty, zcela postačí krátká slova, které na nástěnku přidáte. Můžete si je i vystřihnout z časopisů. Kreativitě se meze nekladou.

 

motivačná nástenka

 

Obrázky, fotky, které při tvoření použijete, by měly být atraktivní, veselé, zářivé, pestré a pozitivní, aby vás text i obrázky (vystřižené z časopisů, vytištěné z počítače) inspirovali a motivovali dosáhnout to, po čem celý život prahnete.

 

Nezapomínejte na "refresh" motivační nástěnky

Nástěnku můžete kdykoli aktualizovat, měnit, přetvářet, protože člověk je neobyčejná bytost, která se neustále rozvíjí. Pokud si některé cíle splníte, určitě se vynoří něco nového, neokoukané, po čem vaše srdce zatouží. Vždyť v tom je krása života, že je rozmanitý, plný překvapení, nových neprobádaných zákoutí a lepších zítřků.

 

Moderní motivační obrazy a tapety na zeď

"Někdy plyne život jako krásná melodie, někdy jako těžký boj, ale nikdy nezapomínej, že je jen jeden a je tvůj!" - John Lennon, britský hudebník 1940-1980

 

spálňa s modernou tapetou s textom If you dream it, you can do it.

 

Jste demotivováni? Nemáte sílu a chuť jít dál a zas a znova padat "na zadek"? Zkusili jste se nastartovat výraznými citáty? Pro někoho obyčejné slova, jednoduše formulované věty. Nicméně citáty, nejen o životě, v sobě ukrývají nekonečnou sílu, hluboké myšlenky, které denně vycházejí z našeho nitra. Inspirujte se a postavte se na nohy pomocí výstižných motivačních citátů, vyzkoušejte obrazy s nápisy nebo tapety.

 

 

obraz s nápisom creative yourself moderná biela obývačka s obrazom s textom Create yourself

 

 

Moderní motivační obrazy na stěnu nebo nápadité tapety s krásnými povzbudivými texty dokážou přetvořit celý prostor, sladí podmanivé prvky s příjemným estetickým dojmem ideálním pro útulný domov, plný harmonie a té správné atmosféry, se kterou budete mít chuť pokračovat.Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku