Pospěšte si!🎅🎄Objednávky do 17.12. půlnoci garantujeme DORUČENÍ DO VÁNOC • Platí při výběru produktů SKLADEM.✨
Jedinečné motivy obrazů od naší grafičky

Jedinečné motivy obrazů od naší grafičky

Lucia Plasa V úterý 02. 11. 2021 Obrazy

Přicházíme se skvělou novinkou pro všechny přívržence umění. Nastává revoluce v interiéru! Dovido tým si pro své zákazníky připravil speciální obrazy s motivy z vlastní dílny. Co řeknete na interiér s uměleckým nádechem? Toužíte i vy vlastnit originální umělecké dílo?

 

Unikátní obrazy z dílny Dovido

Snažíme se neustále zdokonalovat a postupovat vpřed. Chceme být originální, a proto všem fanouškům umění nabízíme novinku – jedinečné obrazy, které se vytvářejí v naší dílně pod taktovkou chytré grafické designérky. Naše grafická designérka přeměňuje své originální návrhy a vize na moderní umělecká díla s nádechem abstrakce, která kráčejí s aktuálními trendy. Inspiraci nabírá z přírody a světa kolem nás. Významnou roli v jejích kouscích hrají abstraktní prvky. Do tvoření vkládá kus sebe a plně využívá kreativního ducha.

 

5-dielny obraz sfarbené listy 5-dielny obraz svet pod vodou

 

5krát ANO pro Dovido!

Proč byste měli dát šanci obrazům vytvořeným v naší dílně?

  • Obrazy jsou vyrobeny přímo na Slovensku, vysoce kvalitní ekologickou technologií.
  • Obrazy s motivy z naší dílny představují unikát, který naleznete jen u nás. Návrhy jsou tvořeny přímo naší talentovanou grafickou designérkou.
  • Obrazy jsou cenově dostupné, proto má každý nadšenec umění možnost zatraktivnit si interiér výjimečnými kousky.
  • Využíváme ekologické barvy, které jsou zdraví neškodné, obrazy jsou proto vhodné do každé místnosti i do dětských pokojů.
  • Nabízíme detailně propracované obrazy různých rozměrů a nejrůznějších motivů.

 

obraz líška s abstraktnými prvkami obraz od Dovido s prírodným motívom

 

Obrazy s vlastním příběhem

Abstrakce, pop art, expresionismus, emoce či geometrické tvary. V současnosti je abstraktní umění kvalitní mix různých stylů a uměleckých směrů. Proč je abstraktní umění jedinečné? Abstraktní umění je opak obrazů s realistickým motivem. Umělec se na plátně snaží zobrazit konkrétní předmět, pocit, postavu nebo přírodní poklady pomocí barevných „skvrn“ a geometrických vzorců. Tahy znázorňují individuální pohled umělce na svět, proto každý jeden obraz odráží umělcovu osobnost, jeho charakter a styl. Nedejte se splést! Abstraktní umění nevyužívají jen malíři, ale také fotografové, grafici a sochaři.

 

obraz abstrakcia textúry 5-dielny obraz abstraktné konáre

 

Abstraktní obrazy s přírodním motivem

Příroda je skvělou inspirací pro mnohé umělce. Listy, lesy, květiny, zvířata, přírodní živly jako je voda či oheň. Přírodní motiv rozproudí v interiéru energii, pozitivní vibrace a dodá vašemu bydlení smyslnost. Nadčasový přírodní motiv v abstraktním provedení v moderním interiéru nesmí chybět. Zapojte všechny vaše vjemy a představivost. Poddejte se abstrakci a vychutnejte si optické iluze, které vám v naší nejnovější kolekci s vlastními motivy přinášíme.

 

rovný 5-dielny obraz abstraktný mesiac rovný 5-dielny obraz noc v džungli

 

Dovido obrazy v moderním interiéru

Obrazy s abstraktním motivem si najdou uplatnění v různých interiérech. Nejvíce vyniknou ve skandinávském, industriálním nebo v minimalistickém stylu. Obývací pokoj, jako největší místnost v domácnosti, si zaslouží vyšperkovat interiér do posledního detailu. Ohromte vaše hosty výjimečným uměleckým skvostem. Majestátní obraz stromu na dřevěném podkladu vdechne prostoru eleganci, půvab a osobité kouzlo. Abstraktní les vás přenese do neznáma a tajemna. Sami zjistíte jakými úžasnými vibracemi obrazy vyzbrojí váš interiér.

 

obraz koruna stromu od Dovido obraz abstraktný les od Dovido

 

Přibližte se k nebesům i vy! Hory zalité oblaky v ložnici navodí příjemnou uvolněnou atmosféru. Romantický obraz v příjemných barvách vám před spánkem uklidní mysl a přivede vás na nové pozitivní myšlenky.

 

5-dielny obraz hory zaliate oblakmi obraz s abstraktným prírodným motívom

 

V Dovido si u nás vždy máte z čeho vybrat. Kráčíme s dobou, inspirujeme se světovými trendy. Neustále se zdokonalujeme a snažíme se vám přinést atraktivní novinky, které vás ohromí a vyčarují vám úsměv na tváři. Chceme být originální, rychlí a inovativní. Náš tým vkládá do práce kus srdce, potu a dřiny. Věříme, že i obrazy s motivy z naší vlastní dílny splní všechna vaše očekávání. A možná zanedlouho bude jeden z našich obrazů zdobit i váš domov.Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku