Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Namalujte si obraz pomocí čísel - staňte se skutečnými malíři!

Namalujte si obraz pomocí čísel - staňte se skutečnými malíři!

Nikola Mihalisková V pátek 20. 03. 2020 Obrazy

Obrazy malované podle čísel jsou velkým trendem. Existuje množství druhů malování, od samotných aplikací až po tištěné formy. Můžeme s určitostí říci, že se malování podle čísel stalo vyhledávanou zálibou ve volném čase. Máte odvahu malovat na větší plátno? Stanete se malířem obrazů? Je to jen na vás! Malování podle čísel je vhodné jak pro dospělé, tak i pro vaše ratolesti.

Obraz indiánka  Obraz první káva

 

Co to vlastně malování podle čísel je?

Téměř každý z vás zná malování podle čísel. Je to totiž nejnovější hit malování. Pestrobarevná, jednobarevná ale i černobílá omalovánka je určena pro všechny věkové kategorie. Po vymalování se skvěle hodí na stěnu jako dekorace. Výsledkem metody je namalovaný obraz, který vybarvujete podle čísel. K daným číslům jsou přiřazeny konkrétní barvy. Barvy jsou namíchány speciálně podle předlohy, kterou si vyberete. Po vymalování obrazu nebudete věřit, že jste ho malovali vy! K vámi vybranému obrazu vám představujeme kompletní malovací soupravu, jejíž součástí u nás je:

 • plátno s vytlačeným vzorem a očíslovanými políčky,
 • 2 štětce s různou tloušťkou štětin,
 • sada akrylových barev v nádobkách,
 • vymalovaný vzorek, který vám pomůže správně namalovat obraz.

 

Obraz NY - malování podle čísel  Obraz mapa světa - malování podle čísel

 

Malování podle čísel podporuje kreativitu

Pokud se bojíte toho, že je malování podle čísel náročné, nemusíte se obávat! Techniku malování podle čísel zvládnou všichni. Dokonce i lidé, kteří si příliš nevěří. Malování naopak podporuje kreativitu a fantazii. Tak probuďte svou kreativitu! Pomozte zvýšit vašim dětem sebevědomí při jejich kreativní tvorbě. Prožijte společný čas s vašimi dětmi a zažijte společné dobrodružství. 

 

Obraz jednorožce - malování podle čísel  Obraz fotbalový míč - malování podle čísel

 

Malování podle čísel je vhodné k relaxaci

Malování obrazů podle čísel je sice skvělou zábavou, ale také je to metoda používaná při relaxaci. Nevíte jak se uvolnit od stresu? Právě tento způsob je tou správnou volbou. Malování podle čísel je jednou z nejlepších uměleckých strategií zvládání stresu. Při malování si váš mozek odpočine. Vše co je třeba udělat jsme shrnuli do tří kroků.

 1. Příprava - zapomeňte na své problémy, položte plátno a uspořádejte si barvy
 2. Porovnávání - porovnejte čísla na plátně s čísly barev
 3. Obdivujte vytvořený obraz

Tyto tři kroky dokáží transformovat váš život již za pár hodin. To vše je možné díky uvolňující a omlazující síle malovaných obrazů.

 

Obraz jelen - malování podle čísel  Obraz zátiší květin - malování podle čísel

 

Nyní víte, že malování podle čísel má příznivé účinky na vaši mysl a tělo. Pozitivní vlastnosti, které malování přináší jsou následující:

 • uvolňuje tělo a mysl,
 • rozvíjí kreativitu,
 • učí trpělivosti a soustředěnosti,
 • rozvíjí manuální dovednosti,
 • zlepšuje přesnost pohybů a podporuje jejich koordinaci.

Malování podle čísel je zábavou, kterou můžete sdílet společně s vaší rodinou a přáteli. Chcete být umělci? Můžete si namalovat obrazy s různou tématikou a vytvořit tak jedinečnou sbírku. Malované obrazy jsou také skvělým dárkem. Rozhodně dokážou potěšit a překvapit. Stačí si jen vybrat z nabízených předloh a ponořit se do tvůrčího procesu. Přesvědčila vás terapie malování obrazů podle čísel? Dejte nám vědět do komentáře.Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku