Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Slavné reprodukce, které rozjasní interiér

Slavné reprodukce, které rozjasní interiér

Nikola Mihalisková Ve středu 06. 05. 2020 Tipy a inspirace

Umění zvyšuje naše bytí. Pokud má pro vás umění určité místo v životě, můžete to dát najevo nádhernou bytovou dekorací. Slavné reprodukce zvelebí váš domov a zvýší celkovou hodnotu prostoru. Nádherné a inspirativní obrazy od těch nejznámějších umělců jsou velmi drahou záležitostí. Proto jsou dobrou alternativou právě reprodukce uměleckých děl. Reprodukce obrazů upoutají pozornost ne jednoho návštěvníka, vytvoří jedinečný prostor, ve kterém se budete cítit příjemně a výjimečně.

 

Fototapeta Pierre Auguste Renoir - Žena v záhrade

 

Reprodukce obrazů Gustav Klimt

Rakouský malíř a symbolista Gustav Klimt byl jeden z nejvýznamnějších představitelů secese a vedoucích osobností vídeňského modernismu. Nyní si můžete vychutnat pohled na reprodukci uměleckého díla Polibek (r. 1907 - 1908), které je jedno z nejoblíbenějších. Reprodukce obrazu Polibek je dostupná i jako tapeta. Pokud toužíte po přírodě s abstraktními prvky, obraz Strom života rozjasní váš interiér.

 

Obraz reprodukcia G. Klimt - Bozk   Obraz reprodukcia Gustav Klimt - Strom živoa

 

Reprodukce obrazů Claude Oscar Monet

Zakladatel uměleckého směru impresionismu, francouzský malíř Claude Monet, byl jeden z nejvýznamnějších umělců daného období. Namaloval množství obrazů, mezi nimiž je i dílo s názvem Žena se slunečníkem (r. 1886) a Jezero s lekníny (r. 1899).

 

Dekopanel reprodukcia Claude Monet - Žena so slnečníkomFototapeta reprodukcia C. Monet - Jazero s leknami

 

Reprodukce obrazů Vincent van Gogh

Největší osobnost výtvarného umění, holandský malíř Vincent van Gogh, vytvořil přibližně 1 100 kreseb a 900 maleb v rozpětí deseti let. Jeden z jeho nejznámějších obrazů jsou Slunečnice (r. 1888) a Hvězdná noc (r. 1889). Pokud toužíte po prvcích města, můžete si prohlédnout i dílo od umělce s názvem Noční terasa kavárny.

 

Fototapeta reprodukcia Vincent van Gogh - Slnečnice  Fototapeta reprodukcia Vincent van Gogh - Hviezdna noc

 

Reprodukce obrazů Kacušika Hokusai

Jedinečný japonský umělec Kacušika Hokusai byl malíř a drevorytec, který byl považován za jednoho z nejtalentovanějších představitelů hnutí ukivo-e (barevný tisk pomocí destiček ze dřeva nebo kostek). Jeho nejznámější umělecké dílo je 13-dílné dílo Hokusai manga, které vyobrazuje různorodé pohledy na horu Fudži, mezi které patří i obraz Velká vlna při Kanagawa (r. 1830 - 1831).

 

Fototapeta reprodukcia Hokusai - Veľká vlna z Kanagawa  Paraván reprodukcia veľká vlna od Hokusai

 

Reprodukce obrazů Caspar David Friedrich

Umělecký malíř a kreslíř C. Friedrich byl známým představitelem krajinomalby německého romantismu. Nevěnoval se jen německé zemi, namaloval i krajinné motivy Českého středohoří a Krkonoš. Zobrazeny jsou reprodukce obrazů Křídové útesy na Rujaně (r. 1818) a Watzmann (r. 1824).

 

Obraz reprodukcia C. Friedrich - Kriedové útesyObraz reprodukcia C. Friedrich - Watzmann

 

Reprodukce obrazů Leonardo da Vinci

Každý z vás určitě zná jméno Leonardo da Vinci. Tento výjimečný italský renesanční architekt byl mimo jiné hudebník, vynálezce, sochař a malíř. Zajímal se také o anatomii, astronomii a stavebnictví, které i pomáhal rozvíjet. Leonardo da Vinci byl skutečný univerzální génius, svědčí o tom jeho mistrovské obrazy jako Mona Lisa (r. 1503 - 1506) a Poslední večeře (r. 1498).

 

Fototapeta reprodukcia Leonardo da Vinci - Mona Líza  Obraz reprodukcia Leonardo da Vinci - Posledná večera

 

Reprodukce obrazů Sandro Botticelli

Italský malíř Sandro Botticelli byl jedním z vrcholových představitelů renesančního umění. Namaloval nespočet obrazů, přičemž netřeba zapomenout na dílo s názvem Zrození Venuše (r. 1485 - 1486).

 

Fototapeta reprodukcia Sandro Botticelli - Zrodenie Venuše

 

Pokud chcete kombinovat tapety a obrazy slavných reprodukcí, doporučujeme zvolit buď jedno nebo druhé. Netřeba to přehánět. Méně je v tomto případě více! Věřte, že i jedna reprodukce zkrášlí váš domov a vytvoří jedinečný prostor. Pokud vám ani tyto známé jména nestačí, zobrazte reprodukce od umělců jako je Auguste Renoir, Johannes Vermeer či Vigée Le Brun. Dejte nám vědět, který obraz vás zaujal, případně který umělec je váš nejoblíbenější.

 

 Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku