Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Trendy barvy do ložnice

Trendy barvy do ložnice

Monika Vrťová Ve středu 14. 10. 2020 Tipy a inspirace

Chystáte se proměnit vaší současnou ložnici? Nejste si jistí jakou barvu zvolit? Máme pro vás několik typů na zajímavé, tradiční nebo originální barvy, které se hodí do ložnice. Máte dvě možnosti, jak si zútulnit ložnici. Buď zachováte stávající barvu na stěně a doplníte ložnici o nové barevné doplňky, a nebo zvolíte obtížnější, ale razantnější změnu v podobě nové výmalby či nalepení tapety na stěnu. V obou případech se můžete těšit na změnu ložnice k lepšímu a spokojenějšímu spánku.

 

Trendy barvy do ložnice

 

Chcete jen změnit několik detailů a ušetřit si práci celkovou výmalbou? Vyzkoušejte několik osvědčených triků, jak změnit celkový dojem a zajistit si ten správný relax. Mezi nejvíce uklidňující barvy patří fialová, béžová, modrá (zde pozor, aby nebylo této barvy moc, poté může působit celá místnost chladně), růžová a nebo světle hnědá. Není potřeba mít několik barev najednou, stačí mít jen dvě barvy v různých odstínech.

 

Barvy na stěnu jsou klíčové pro navození relaxu, proto nevolte temné nebo naopak křiklavé barvy. Ideální jsou jemné tóny prakticky všech barev. Jestliže chcete docílit souladu, je potřeba volit kontrastní barevné kombinace. 

 

Trendy barvy do ložnice

 

Barevné kombinace, které se hodí pro dokonalou relaxaci? 

  • Bílý nábytek, tmavší stěna, světlé povlečení i doplňky
  • Dřevěný tmavší nábytek, světlá stěna i povlečení, tmavé doplňky
  • Dřevěný světlý nábytek, tmavší stěna, tmavé povlečení i doplňky
  • Tmavý nábytek, světlá stěna, světlé povlečení, tmavé doplňky

 

Záměrně nepíšeme přesnou barvu, protože můžete volit z mnoha kombinací. Moderní jsou všechny odstíny šedé, hnědé, fialové, růžové nebo modré. Kombinace dřeva a lesklého nábytku. I zde však platí, že méně znamená více.

 

Trendy barvy do ložnice

 

Proměňte svou ložnici v krásné místo, kam budete každý večer ulehat s pocitem, že spíte přesně tam, kde chcete. Barvy dokáží člověka uklidnit a dopřát mu vytoužený relax. Zažijte každý večer pocit klidu ve vaší ložnici. Vyberte si barvu, která vám dodává nejvíce klidu a zkuste investovat do nových závěsů, povlečení, přehozu na postel a koberečku. Celkový dojem bude krásný, jestliže zvolíte v podobném odstínu také květináče nebo svíčky.

 

Chcete větší změnu, ale nechce se vám malovat nebo přestavět celá ložnice? Vyzkoušejte fototapety, které jsou v současné době velmi moderní. Vybrat si můžete z tisíců různých motivů, které se hodí do každé místnosti. Prozkoumejte širokou nabídku, která se přesně trefí do vašeho vkusu. Díky moderní technologii vám tapeta na stěně vydrží i několik let bez trvalých změn.

 

Trendy barvy do ložnice

 

A jaké jsou vhodné tapety do ložnice? Mezi nejoblíbenější patří příroda, krajina a abstraktní vzory. U všech těchto jmenovaných tapet si můžete dle libosti zvolit velikost a barevné provedení. Můžete si vybrat zda chcete mít zasněženou nebo jarní krajinu, les, louku a nebo nekonečný vzorec obrazců.

 Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku