20% Valentine's day sale💝 V košíku použij kód: LOVE2023 *Vztahuje se pouze na Dovido produkty
Vyzkoušejte plakáty do dětského pokoje

Vyzkoušejte plakáty do dětského pokoje

Nikola Zemková V pátek 09. 12. 2022 Novinky

Zdá se vám, že dětský pokoj ve vaší domácnosti je jakýsi příliš fádní, chybí jeho unikátní emoce a barevnost? Skvělým řešením, jak jej oživit, mohou být právě plakáty do dětského pokoje. Ty přinášejí několik zajímavých benefitů, které nepochybně oceníte i vy!

 

Plakát jako zdroj pozitivních emocí

Možná byste to neřekli, ale barvy a obrázky dokážou významně ovlivňovat lidskou psychiku. Tento fakt platí obzvláště u dětí, které přirozeně intenzivněji vnímají svět kolem sebe, analyzují ho a hledají v něm různé významy. Z tohoto důvodu by dětský pokoj neměl být fádní, s bílými stěnami a jednobarevným nábytkem.

 

 

 

Naopak, aby dětský pokoj vyvolal ve vašem dítěti pozitivní emoce, měl by hrát barvami a tvary. Skvělou volbou je pestrobarevný nábytek, koberce se zajímavými vzory či různé doplňky. A právě zde se k slovu dostávají plakáty. Ty dokáží svojí barevností okamžitě rozzářit jakýkoli prostor.

Praktický tip: Když vybíráte plakát do dětského pokoje, dovolte svému dítěti, aby si zvolilo takový, který se mu nejvíc líbí. Budete tak mít jistotu, že do svého pokoje se bude vždy vracet s jiskřičkami v očich.

 

Široký výběr jedinečných designů

Když zavítáte do našeho e-shopu, můžete si vybrat z desítek unikátních plakátů, které jsou určeny speciálně do dětských pokojů. Velkou část naší nabídky tvoří kousky navržené naší zkušenou designérkou.

 

 

 

Je už jen na vás, jestli upřednostníte jednoduché kreslené vzory se zvířátky a pohádkovými postavičkami nebo netradiční abstraktní designy. Rozhodnout se můžete pro zářivější barvy, ale také uklidňující tmavší odstíny.

 

Plakát do dětského pokoje a jeho kvalita

Při výběru plakátu dbejte na kvalitu. Jedině tak budete mít jistotu, že dětský pokoj vydrží zdobit dlouhá léta bez ztráty svých původních vlastností.

Všechny plakáty v naší nabídce jsou tištěny na vysoce kvalitní papír s gramáží 200 g/m2. Při tisku využíváme HD technologii, která zajišťuje špičkové rozlišení a výjimečnou hloubku jednotlivých barev. Nepochybně oceníte také odolnost vůči UV záření. I když bude na plakát během dne svítit slunce, nestane se, že po pár měsících vybledne.

 

Věděli jste, že: K tisku používáme speciální barvy, které neobsahují zdraví škodlivé toxiny? Nemusíte se tak obávat, že nový plakát bude zapáchat po chemikáliích a negativně ovlivní kvalitu ovzduší ve vaší domácnosti.

 

Jednoduchá aplikace

Moderní plakáty na zeď jsou dostupné ve více velikostních verzích. Snadno si tak vyberete takovou, která dokonale zapasuje na zeď vašeho dětského pokoje. Každý plakát je dodáván s odolným, ale zároveň lehkým rámem. Zvolit si můžete ze 3 různých barev. Přední strana rámu je vyrobena z plexiskla, které chrání plakát před působením vnějších vlivů.

 

 

 

Velkým benefitem plakátů je nízká hmotnost. Díky praktickým háčkům na zadní straně rámu je snadno zavěsíte na zeď. Pokud nechcete nebo nemůžete zabíjet hřebíky do zdi, rám s plakátem můžete jen volně položit na poličku a opřít o stěnu.

Tak neváhejte, pořiďte si plakáty pro děti pokoje i vy a rozzařte svůj domov!Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku