Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Zařizujete interiér? Přinášíme vám žebříček těch nejkrásnějších tapet na stěnu za posledních 6 měsíců!

Zařizujete interiér? Přinášíme vám žebříček těch nejkrásnějších tapet na stěnu za posledních 6 měsíců!

Nikola Mihalisková Ve čtvrtek 23. 04. 2020 Tapety a materiály

Vytvořit neobyčejný prostor v domě či v bytě může někdy trvat i roky! Při zařizování bytu je nutné vynaložit určitý čas, úsilí a finanční prostředky. Abychom vám usnadnili práci a pomohli vám rozhýbat vaši fantazii, rozhodli jsme se zveřejnit žebříček těch nejkrásnějších tapet, které již dnes zkrášlují prostory domácností. Pojďme se tedy společně podívat na TOP10 nejkrásnějších tapet, které mohou být i součástí vašich domovů!

 

1. Fototapeta mapa světa pro děti

Nepřekvapilo nás, že nejkrásnější tapetou je právě ta, která potěší vaše ratolesti. Zkrášlení interiéru dětského pokoje je důležité, protože příjemné prostředí pomáhá rozvíjet fantazii a mysl. A co je lepším nástrojem než dětská mapa světa?

Fototapeta mapa sveta pre deti

 

2. Fototapeta červená amarylka

Druhou nejoblíbenější tapetou je fototapeta květu, konkrétně nádherné amarylky. Amarylka je cibulovitá trvalka, která disponuje velkými květy. Samotný květ je vhodnou dekorací do domácností. Tapeta s tímto květem rozzáří váš interiér, společně s abstraktními prvky přinese jedinečnou atmosféru.

Fototapeta červená amarylka

 

3. Fototapeta stylová mapa světa

Do první trojky se dostala i stylová mapa světa, tentokrát pro dospělejší publikum. Nedivíme se! Barevná kombinace se skvěle hodí do kanceláře, ložnice, obývacího pokoje či studentského pokoje. Tapetu je vhodné kombinovat s dřevem.

Fototapeta štýlová mapa sveta

 

4. Fototapeta staré borovicové dřevo

Jsme velmi rádi, že vás zaujala tapeta s imitací dřeva. Imitace přírodních materiálů jsou v současné době oblíbené! Tuto tapetu můžete umístit téměř do každé místnosti. Navíc tapeta je mnohem levnější varianta než samotné dřevo.

Fototapeta staré borovicové drevo

 

5. Fototapeta červená cihla

Elegantní tapeta s imitací cihly rozjasní každý prostor! Fototapeta ve vintage stylu společně s červeným odstínem dodá neobyčejný vzhled vašemu domovu.

Fototapeta červená tehla

 

6. Fototapeta bílá elegance

Mnozí z vás milují eleganci s jistou dávkou luxusu. Pokud toužíte po královském vzhledu vaší ložnice či obývacího pokoje, touto tapetou to rozhodně dosáhnete! Tapeta v tomto stylu přinese do interiéru požadovaný WOW efekt.

Fototapeta biela elegancia

 

7. Fialové poupata květů

Všichni milujeme květiny! Pokud toužíte vytvořit romantickou atmosféru, tato tapeta je pro vás ta pravá. My osobně jsme šťastní, že se dostala do žebříčku i fototapeta květů v tomto provedení. Decentní abstraktní prvky dotvoří už tak působivý vzhled. V kombinaci s těmi pravými doplňky můžete tento stylový kousek umístit do každé místnosti.

Fototapeta fialové púčiky kvetov

 

8. Fototapeta květiny v tunelu

Květiny v tomto jedinečném provedení jsou v kombinaci se vzory skvělým prostředkem jak dostat do prostoru futuristický vzhled. Tato moderní fototapeta upoutá pozornost každého. Doporučujeme ji kombinovat s dřevem.

Fototapeta kvety v tuneli

 

9. Fototapeta betonová stěna

Tapeta s imitací betonu je skvělým nástrojem k vyjádření názoru. Fototapeta působí rebelsky a moderně. Pokud toužíte po takové atmosféře tapeta bude zdobit vaši ložnici, obývací pokoj, předsíň a případně i kancelář. Odlište se a projevte vaši osobnost, právě prostřednictvím tapety.

Fototapeta betónová stena

 

10. Fototapeta strom života

Na konci žebříčku se umístila tapeta v originálním provedení. Kombinace imitace dřeva a nádherného stromu působí rodinným dojmem. Útulnou a příjemnou atmosféru docílíte právě touto nádhernou tapetou.

Fototapeta strom života

 

Právě jste měli možnost vidět TOP10 nejkrásnějších tapet, které upoutaly pozornost. Pokud však máte jiný názor, můžete jej vyjádřit prostřednictvím komentáře pod článkem. Nyní je již čas vybrat tu nejkrásnější tapetu na zeď!Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku