30% sleva jen pro prvních 100 objednávek s kódem: DOVIDO30 🙏🏻Stihneš to?
Dětské obrazy, které si vaše dítě zamiluje

Dětské obrazy, které si vaše dítě zamiluje

Lucia Plasa V pondělí 14. 02. 2022 Obrazy

Dětské útočiště, hřiště a také studovna. Dětský pokoj, místo tisíce možností. Zatraktivněte pokoj vašeho dítěte. Při zařizování použijte jasné pastelové barvy, dynamické vzory, poutavé obrazy na zeď. Jaké dětské obrazy si vaše dítě zamiluje? Který motiv je nadčasový a vydrží různé fáze vývoje vašeho dítěte?

 

Obrazy do útulného dětského pokoje

Dětský pokoj by měl být multifunkčním prostorem. Místo ke studiu, ke hraní, tvoření, k odpočinku ale i ke kvalitnímu spánku. Zpříjemněte dětem každodenní aktivity v pokoji! Při zařizování dětského pokoje můžete popustit uzdu fantazie. Prázdné bílé stěny do dětského pokoje nepatří. Můžete si vyhrát s barvami, s dekoracemi a doplňky. Obrazy do dětského pokoje představují efektivní nástroj, pokud potřebujete do pokoje vnést pestrost, různorodost, originalitu a jedinečnost.

 

detská izba, obraz roztomilého srnčeka obraz spiaceho medvedíka

 

Při výběru obrazu byste měli brát v úvahu také povahu a záliby dítěte. Správná otázka tedy zní: Co se líbí vašemu dítěti? Zbožňuje přírodu, vesmír, sport? Má rádo hudbu nebo sní o dobrodružných výpravách s piráty?

 

detská izba, obraz žltý báger obraz rozprávkové nočné mestečko

 

Vítejte v džungli!

Pryč se stereotypem! Pokoj může být neutrální, atraktivní i pro chlapce i pro dívky. Přírodní motiv je toho důkazem. V dnešní době je opravdu důležité budovat a pěstovat u dětí vztah k přírodě. Dětské obrazy se zvířátky jsou přesně to, co nadčasový neutrální dětský pokoj potřebuje.

 

detská izba dievčenská, obraz veselé zvieratká v džungli

 

Mezi oblíbené dětské obrazy s přírodním motivem patří obrazy, kde jsou znázorněny:

 • roztomilá zvířátka,
 • pohádkový les,
 • příroda s abstraktním nádechem,
 • pradávné dinosaury,
 • barevné listy.

 

obraz veselá opička obraz roztomilé dinosaury

 

Chcete-li v dětské vytvořit skutečnou domácí džungli, můžete přidat plyšová zvířátka, bezpečné pokojové rostliny, ložní prádlo s přírodním motivem, dřevěný nábytek ve světlých barvách a hlavně nezapomeňte ladit barevnost pokoje.

 

Kreativita má dveře otevřené dokořán

Každé dítě má svého vysněného pohádkového hrdinu. Oblíbenou disney postavičku nebo superhrdiny z populárních marvelovek. Dětské fantazii se meze nekladou. Děti mají dovoleno snít a vytvářet si příběh, kde budou bok po boku zdolávat dobrodružné cesty s jejich oblíbenci

 

obraz rozprávkový les

 

Obrazy pro děti s postavičkami z pohádkových příběhů potěší každého malého snílka. Čarokrásné víly a nádherné princezny vyčarují úsměv na tváři dívkám a naopak obrazy pro děti s pirátskou a rytířskou tématikou učarují chlapcům s odvahou a nebojácným srdcem.

 

detská izba dievčenská, obraz s vílou chlapčenská detská izba, obraz s pirátskou loďou

 

Nekonečný vesmír a zářivé hvězdičky

Dětské obrazy s motivem nekonečného vesmíru ocení malí i velcí astronomové. Vesmírná tématika zaujme i teenagery. Obrazy do dětského pokoje s vesmírem, hvězdami, zářivým měsícem nebo s abstraktními planetami jsou pro budoucí kosmonauty to pravé ořechové. Pro vytvoření moderního a útulného dětského pokoje s vesmírnou tématikou přidejte do interiéru další dekorace jako svítící hvězdy na stropě, projektor galaxií nebo stolní lampu ve tvaru rakety.

 

obraz lietadielka na nočnej oblohe obraz dievčatka na mesiaci

 

Spojte učení s hrou!

Děti mají mnohokrát tisíc výmluv, jen aby se učení oddálilo nebo dokonce se na něj zapomnělo. Zkuste je motivovat a zaujmout je. Vyzkoušejte tajnou rodičovskou zbraň – učení formou hry. Spojte příjemné s užitečným. Nápomocné vám při této formě učení mohou být také speciální obrazy pro děti. Praktické obrazy s mapou světa, s periodickou tabulkou nebo obrazy s motivačním výrokem. Efektivní jsou také motivační plakáty, ložní prádlo s abecedou, tapeta s vědeckou tabulí nebo interaktivní tabule.

 

 obraz s vlajkami celého sveta

 

 

Náš tip: Korkové obrazy s mapou světa mají hned několik využití:

 • poslouží jako učební nástroj,
 • pomohou starším studentům při plánování výletů,
 • je možné ji použít i jako vzpomínkovou nástěnku, kde si díky připnuté fotky vaši „velkáči“ zvěční a připomenou cestování po světě s přáteli.

 

Atraktivní studentský pokoj

Při tvoření designu studentského pokoje je nejlepší, pokud barevnost pokoje a výběr dekorací prokonzultujete s vaším studentem. Určitě to ocení a navíc se ve vlastním prostoru bude cítit pohodlně.

 

 

 

Zakomponujte do interiéru neutrální paletu barev. Probuďte v dětech vášeň, touhu cestovat, poznávat a objevovat nové věci. Obrazy na zeď vám s vaší misí pomohou. Ve studentském pokoji vyniknou obrazy na zeď s tématikou:

 • sport,
 • mapa světa,
 • oblíbené světové metropole,
 • styl graffiti,
 • hudební motiv,
 • abstrakce,
 • komiksoví hrdinové,
 • citáty, motivační výroky,
 • příroda.


Umění je rozmanité a nabídka je vskutku bohatá. Kromě obrazů můžete sáhnout i po poutavé tapetě do dětského nebo studentského pokoje. Pokud hledáte něco menšího, moderní zarámované dětské plakáty osloví nejen vás, ale na plné čáře zabodují hlavně u vašich dětí.Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku