Slevy až do -40% *platí do 25.9. • ⭐ (4,9/5) 1500+ Recenzí
Novinka z Dovido dílny - trendy plakáty na zeď

Novinka z Dovido dílny - trendy plakáty na zeď

Lucia Plasa V pátek 01. 04. 2022 Plakáty

Dovido team nelení. Právě naopak. V čele s naší grafickou designérkou, jsme si pro všechny milovníky umění připravili vskutku originální plakáty na zeď. Zaplavte domů láskou, romantikou, přírodními skvosty a nevšední abstrakcí. Přidejte do prostoru smyslnost, barvy a osobitý styl. Unikátní plakáty na zeď z naší dílny mohou zdobit také váš moderní interiér. Prohlédněte si spolu s námi umělecké skvosty od naší grafičky.

 

plagát s motivačným citátom plagát na stenu - ružová mandala

 

Vyskládejte si vlastní galerii Dovido plakátů

Plakáty se hodí do každého stylu bydlení. Stačí jen zvolit design, který nejvíce vystihuje celkový styl v interiéru. Dovido plakáty jsou zárukou unikátního uměleckého díla. Plakáty na zeď z naší dílny představují dokonalý soulad kreativní tvorby grafické designérky a následně detailně propracovaného designu. Naše grafička pečlivě sleduje a studuje svět umění a interiérového designu. Barevné kombinace a celkové provedení plakátů jsou pokaždé uzpůsobeny aktuálním trendům. Čemu dáte přednost vy? Preferujete příjemné pastelové odstíny nebo spíše černobílou klasiku?

 

plagát na stenu s motívom prírody čiernobiely plagát s abstrakciou

 

7 krát ANO pro Dovido plakát jako interiérovou dekoraci

  1. Kráčíme s dobou. Vytváříme vlastní grafický design podle nejnovějších trendů.
  2. Plakát umíte přizpůsobit barevnému schématu v místnosti. V Dovido si můžete vybrat ze tří rámů v univerzálních neutrálních barvách jako je bílá, černá a stříbrná.
  3. U nás myslíme na každého! I na ty, kteří si užívají krásy života v malém jednopokojovém bytě. Nabízíme plakáty ve čtyřech různých rozměrech od nejmenšího rozměru 20x30 po největší 60x90.
  4. Kvalita a bezpečnost na prvním místě! Dovido plakáty jsou tištěny HD technologií na kvalitní papír s gramáží 200 g/m². Plakát i rámy jsou vyrobeny z bezpečných materiálů, bez zápachu a jiných zdraví škodlivých látek. Dovido plakáty můžete zavěsit i na zeď v dětském pokoji. Nebo jen tak opřít o zeď.
  5. Naše nabídka je pestrá. Kromě klasiky, nabízíme plakáty s paspartou. Pasparta v ecru odstínu zvýrazní barvy a vytvoří další kontrast mezi grafikou, rámem a stěnou.
  6. Využijte vaše umělecké cítění a kreativního ducha. Vyskládejte si z různých plakátů s podobným tématem originální Dovido galerii.
  7. Do tvorby a výroby vkládáme tajnou ingredienci – srdce. 

 

galéria plagátov na stene v spálni plagáty na stenu

 

Trendy plakáty na zeď s přírodním charakterem

Příroda je silným inspirativním nástrojem. Střídání ročních období, zbarvení stromů a listů, rozkvetlé louky a nevysvětlitelné přírodní úkazy. Přírodní motiv tvoří nedílnou součást tvorby každého umělce. Umělecká díla jako obrazy nebo plakáty s přírodním motivem jsou součástí moderního interiéru. Je to trend, který si našel své stálé místo ve světě interiérového designu.

 

plagát na stenu s motívom kvetov vo váze plagát na stenu - príroda

 

Nadčasová abstrakce

Milujete krásu nekonvenčních věcí? Jejich jedinečnost a rafinovanost? Abstrakce byla, je a také bude nadčasový trend v interiérovém designu. Skutečný umělec dokáže při abstraktním díle docílit harmonického souladu barev a dokonalé vizuální vyváženosti.

 

plagát na stenu - abstraktný vrchol kopca plagát na stenu - abstraktná pláž

 

Ponořte se spolu s námi do uměleckého světa, do světa nekonečné představivosti a uspořádaného chaosu. Otevřete vaši mysl a nechte pracovat všechny smysly. Dejte jednoduchým čarám, nepravidelným liniím a výrazným barevným skvrnám smysl. Plakát s abstraktním motivem poutá pozornost a nutí vaše hosty přemýšlet, jak praví umělci.

 

plagát na stene - abstrakcia mora plagát na stenu - abstrakcia prírody, ružová farba

 

Láska všude kolem

Co nesmí v žádném bydlení snů chybět? Obrovská dávka lásky. Plakáty s motivem lásky nejvíce vyniknou v ložnici. Dvojice v láskyplném objetí, přitažlivé pohledy, toužebné polibky. Vytvořte díky uměleckým dílům, dokonalou intimní zónu pro partnerský život plný vášně. Ložnice je místo relaxu, ale také milostných her. Podtrhněte romantickou atmosféru v ložnici s nádherným plakátem se srdcem, se zamilovanou dvojicí nebo s abstraktním tancem lásky.

 

čiernobiely plagát na stenu - motív lásky plagát na stenu - korene lásky

 

Náš tip: Do ložnice dokonale zapadnou i plakáty na zeď inspirované ženskou krásou. Žena, ženská síla a ženská krása jsou již od pradávna inspirací a múzou nejednoho umělce, básníka, malíře a hudebníka. Plakáty na zeď inspirované ženskou dokonalostí vdechnou interiéru eleganci a noblesu.

 

Plagát na stenu s paspartou ženská silueta plagát na stenu - ženská siluetaDoprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku