Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Obrazy do ložnice podle Feng Shui

Obrazy do ložnice podle Feng Shui

Andrea Longauerova V sobotu 05. 02. 2022 Obrazy

Obrazy na zeď s motivem feng shui pomáhají navodit příjemnou odpočinkovou atmosféru. K ložnici přistupujeme jinak. Podvědomě ji hlídáme nejvíc. Je každého osobní záležitostí. Zařiďte si ji tak, abyste se v ní cítili příjemně. Obrazy do ložnice podle feng shui vám s vytvořením správné spánkové atmosféry pomohou. Prozradíme vám, na které obrazy byste se měli zaměřit.

 

 

 

Nechte ložnici volně dýchat

Zařízení ložnice nemusí být náročné. Manželská postel s pohodlnou matrací, dva noční stolky s lampou, skříň pro něj a pro ni, kosmetický stolek s pohodlným křeslem. Nic víc v ložnici nepotřebujete. Není to přece skladiště. Energie čchi v ní musí volně proudit. Aby se vám v ložnici dobře spalo. Nebojte se. Nebude působit sterilně. Ložní prádlo měníte několikrát do roka, nové barvy povlečení přinesou do ložnice nevídaný proud energie. Nepřehánějte to s nábytkem, obrazy v ložnici, ve které to dýchá vyniknou víc.

 

 

 

V ložnici převládá partnerství a láska

Mezi nejvhodnější obrazy na zeď do ložnice patří ty s motivem lásky. Velkým svatebním fotografiím v mohutných rámech zavěšených nad postelí odzvonilo. Malou svatební či jinou fotografii se svou drahou polovičkou postavte na noční stolek. Stěny nechte volné obrazům. Při jejich výběru následujte svoji intuici. Při pohledu na obrazy by ve vás měla zavládnout harmonie a klid. Většinou jsou to obrazy, které nehýří barvami.

 

 

 

 

Dva tvoří pár

V ložnici by mělo být všechno v páru. Je to symbolika, která podporuje partnerství. Dvě svíčky, dekorace složená ze dvou figurek, dve květiny, dva obrazy. Proč ne. Obraz srdce propojte s obrazem s motivem jin a jang, ať ve vašem vztahu zavládne rovnováha. Když partnera nemáte, zavěste si na zeď obraz zamilovaného páru. Zaměřte se na něco abstraktnějšího, co ve vás vyvolává pocit zamilovanosti a lásky. Nevěšte si na zeď neznámý zamilovaný pár. Mohlo by to mít opačný efekt.

 

 

 

Strom života je nositelem mnoha symbolů

Propojuje všechno živé. Nejčastěji se pojí s nesmrtelností nebo plodností. Je symbolem soudržnosti a připomíná, že nikdy nejste v životě sami. Obraz s motivem stromu života je do ložnice přímo jako stvořený. Naleznete ho v různých barevných provedeních. Při výběru vycházejte z toho, jaká barva v ložnici převládá a snažte se jí jej přizpůsobit. Strom života na zdi nemusí křičet. Vyberte si Strom života v takových barvách, u kterých se vám bude dobře usínat.

 

 

 

Příjemné relaxační osvěžení

Harmonii vám pomohou navodit také obrazy se světlou zelenou barvou. Zelená je oku lahodící a uklidňuje. Motivy některých obrazů vám mohou připomínat relaxační centrum, které navštěvujete a přesně o to jde. Při vstupu do ložnice máte zapomenout na všechny starosti a vstoupit do jiného světa. Obrazy Zen přinesou do ložnice harmonickou pestrost a klid.

 

  

 

Ložnice ve znamení lásky

Velice oblíbeným feng shui motivem je mandala. Zařiďte si ložnici podle feng shui a mandalou umocněte atmosféru, kterou vám toto staré čínské umění pomůže vytvořit. Mandala lásky je pro ložnici přímo stvořená. Převládá v ní růžová v různých odstínech a motiv srdce, ale přesně tak to má být.

 

Vícedílné obrazy a sety obrazů

Sety obrazů spojují více stejně laděných obrázků do jednoho celku. Na stěně to vypadá velmi zajímavě, ale je třeba je správně rozložit. Jejich zaměření je poněkud náročnější, ale výsledek bude určitě stát za to. Obrňte se trpělivostí. Barevné provedení přizpůsobte zařízení místnosti. Klidně sáhněte i na černobílé provedení. Nepůsobí to pochmurně. Právě naopak. Ložnici dodají tajemnou a trošku zasněnou atmosféru. Vícedílné feng shui obrazy mají zvláštní kouzlo. V tomto provedení vyniknou zejména mandaly a obrazy s motivem Buddhy.

 

 Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku