Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Safari styl jako styl bydlení roku 2022

Safari styl jako styl bydlení roku 2022

Lucia Plasa Ve čtvrtek 03. 03. 2022 Styly bydlení

Safari styl si oblíbili nejen módní návrháři, ale také interiéroví designéři po celém světě. Stylové safari bydlení je originální a exkluzivní. Exotika na každém kroku a přece interiér jako celek působí moderně a útulně. Přírodní materiály, zvířecí vzor a neutrální paleta barev. V safari stylu převládá kvalita nad kvantitou. Luxus nad kýčem. Jak si zařídit safari interiér, jako styl bydlení roku 2022?

safari štýl fototapeta s kožou leoparda

 

Jaký je safari styl bydlení?

Luxus, elegance a dravost s nádechem panenské přírody. Safari styl dýchá exotikou a exkluzivitou. Styl bydlení se safari charakterem zobrazuje krásy divoké Afriky v kombinaci s moderním designem. Safari styl charakterizují přírodní prvky. Prim hraje přírodní materiál jako dřevo, bambus, ratan, kůže a kámen. Neodmyslitelnou součást tvoří i přírodní textilie jako bavlna, len, hedvábí a juta. Zemité barvy a zvířecí motiv jsou samozřejmostí. Jaké dekorace v safari stylu bydlení zvolit?

safari štýl bývania safari štýl

 

Extravagance je klíčová

Romantická postel s baldachýnem, terakotové vázy, dřevěné sošky zvířat a hedvábné dekorativní polštářky v safari interiéru nesmí chybět. Stěny mohou kromě tapet a obrazů zdobit umělé kožešiny nebo kamenný obklad. Dřevěná nebo kamenná podlaha? Výběr je jen na vás. Myslete však na příjemné teplo pod nohama. Safari styl uvítá tkané nebo i sisalové koberce v neutrálních barvách.

safari štýl safari štýl v spálni

 

Při výběru dekorací se můžete odvázat a zahrát si na pravé dobrodruhy. Zakomponujte do interiéru pletené košíky, originální masky, robustní dřevěný konferenční stolek nebo stolní lampy ve tvaru exotických zvířat. Pokud toužíte po pravém safari stylu, nezapomeňte přidat originální doplňky jako starožitnou truhlu, starý glóbus či kompas. V safari stylu více než kdekoli jinde platí – vše s mírou. Nechte v prostoru vyniknout skutečné safari skvosty. Nepřeplňte zbytečně interiér kýčem a nevkusem.

nábytok v safari štýle safari štýl

 

Safari styl se nese ve znamení přírody a zemitých barev

Divočina nebo spíše bezstarostná oáza klidu? Safari styl nabízí z každého rožku trochu. Barevná paleta je nepřímo ovlivněna barevnou škálou afrických zemí. Nesmí chybět béžová, šedo-bílá, čokoládová, černá, khaki, barvy slunce jako sytě žlutá nebo ohnivá červená. A co jedna z barev roku 2022? Co řeknete na zelenou v přírodním safari stylu? Safari bydlení zelenou barvu používá v jejích nejrůznějších podobách a krásách. Příjemné zemité barvy navodí v místnosti klid, harmonii a především vizuální rovnováhu. Interiér bohatý na detail odráží autentičnost a drsnost vnějšího safari světa.

 safari štýl - spálňa, fototapeta so šelmou safari štýl - obývačka, fototapeta so zebrou 

 

Zvířecí trofeje jsou OUT!

Zapomeňte na kýčová vycpaná zvířata nebo pravou kožešinu. Šetřete přírodu a její poklady. Pro lidský rozmar by nemělo trpět žádné zvíře. Safari interiér si vystačí také s atraktivními náhradami. Syntetická kožešina je mnohdy k nerozeznání od té pravé. Namísto zvířecích trofejí upřednostníte trendy nástěnné dekorace se zvířecím motivem.

obraz zebry obraz slona

 

Trendy tapety vhodné do safari stylu bydlení

Perfektní nástroj při zvelebování interiéru v safari stylu jsou jednoznačně tapety nebo i moderní zarámované plakáty se zvířecí tématikou. Nabídka tapet je vskutku pestrá, rozmanitá a originální. Tapety se safari tématikou jsou efektivní, praktické a zajímavé. Nejvíce v interiéru vynikne zvířecí motiv se zebrou, slonem nebo žirafou. Kromě zvířat, můžete použít tapetu s romantickým motivem listů, safari přírodou nebo i tapetu s trendy geometrickými tvary. Černobílá kombinace geometrických vzorů je pro safari bydlení to pravé ořechové.

safari štýl - spálňa, fototapeta safari safari štýl - spálňa, plagát s levom a levicou

 

Nezapomínejte na zeleň!

Interiér v safari stylu bez exotiky? Omyl. Vždyť co víc vystihne podstatu atraktivního safari stylu, ne-li pompézní pokojové květiny? Stylové safari bydlení je nabito zelení a exotickými rostlinami. V safari interiéru by neměly chybět exotické pokojové rostliny jako palma, monstera, banánovník, dracena nebo aromatický kávovník. Prostor automaticky čistí od toxinů a při správné péči vám budou zdobit domov i několik let.

 safari štýl safari štýl

 

Safari styl bydlení není pro každého. Rozhodnete-li se však přidat do vašeho útulného moderního bydlení kus exotiky, vyberte si jeden nebo dva safari prvky, které budou v interiéru dominovat. Užívejte si vzdušného prostoru, originálního safari designu a přírodních krás, kterými při safari stylu váš domov naplníte.Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku