Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Dětský pokojíček

Dětský pokojíček

Monika Vrťová Ve středu 14. 10. 2020 Tipy a inspirace

Radostná událost za dveřmi, výbavička na miminko nakoupena a vy začínáte zařizovat pokojíček. Všichni příbuzní a kamarádi vám již určitě dali spousty cenných rad, jak nejlépe pokojíček vybavit, co koupit a čemu se vyhnout. Co je in a naopak co rozhodně už dávno nemá smysl. A vy tápete v tom množství informací a nevíte. Nevíte, který je on, vašeho budoucího děťátka šampión.

 

Detský pokojíček

 

Nechte se inspirovat, ale tvořte si své vlastní sny

Uvařte si dobrou kávu a v klidu si jí vychutnejte (je na nějakou dobu jedna z vašich posledních) a otevřete si internetové stránky s návrhy dětských pokojíčků. Ať už dodavatelé postýlek a kolébek nebo šikovné švadlenky co šijí hnízdečka a zavinovačky, všichni mají fotky s typovými pokojíčky a vybavením ve všech možných barvách a variantách provedení.

 

Detský pokojíček

 

 

Dětský pokoj nejen dokonale krásný, ale i praktický

Pod záplavou různých líbivých provedení, vzorů, doplňků, hraček, krabiček, fototapet do pokojíku, nálepek a svítidel, myslete především na to, že miminko v prvních týdnech potřebuje hlavně lásku, pohodlí a náruč od milujících rodičů. Vy zas potřebujete mít po ruce vše tak, aby to bylo praktické jak pro noční vstávání, tak pro denní režim, protože nikdo nechce lítat pro každou věc po pokojíčku sem a tam. Vyberte dětskou postýlku tak, abyste ji mohli jednoduše umístit a aby zároveň vyhovovala potřebám rostoucího miminka. Při tom všem nepodceňujte výběr pohodlné matrace se správným složením, přebalovací komody s dostatečným úložným prostorem na plenky, ubrousky, oblečení a krémy. Mnoho maminek ocení pro první půl rok přenosnou postýlku pro uspání miminka přes den, která vám usnadní dohled nad miminkem i při běžných denních činnostech. Designové dekorace a nábytek jsou sice krásné, ale vaše děťátko ocení v dalších měsících spíše polštáře, měkké hračky a prostor. Stejně tak jako vy, protože prostor ve vašem srdci a pohodlí náruče bude tím nejlepším doplňkem.

 

Detský pokojíčekDoprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku