Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Nálepky jako dekorace na zeď do dětského pokoje

Nálepky jako dekorace na zeď do dětského pokoje

Andrea Longauerova V pátek 29. 01. 2021 Tipy a inspirace

Dětský pokoj je pro vaše ratolesti rájem, v němž tráví nejvíce volného času. Může hýřit barvami, oblíbenými pohádkovými postavičkami, písmenakami či zvířátky. Fantazii se v tomto směru meze nekladou. Na stěně vyplní prázdné místo a vám pomohou vytvořit originální dětský koutek. Prozradíme vám, které nálepky ozdobí stěny dětského pokoje nejlépe.

 

Dekoračné nálepky na stenu abeceda so zvieratkami

 

Není to jen taková obyčejná dekorace

Vyberte stěnu, na níž nálepka vynikne nejvíce, aby ji vaše děti měly na očích co nejčastěji. Vývin dětí ovlivňuje i prostředí, ve kterém vyrůstají. Ať se z nich těší co nejvíce. Dětský pokoj má být v první řadě útulný a děti se v ní mají cítit dobře. Je to jejich svět, jejich útočiště, jejich jistota. Dekorace do dětského pokoje vám oblíbené místo vytvořit pomohou, ale nesprávný výběr může celkový dojem dost zkazit. Vybírejte je tak, aby byly s barvou stěn, nábytkem, závěsy a ostatními doplňky v harmonii. Když budete mít po jejich nalepení na stěnu pocit, že přesně toto ještě v dětském pokoji chybělo, vybrali jste správně.

 

Dekoračné nálepky na stenu veselé čísla

 

Dětský pokoj pro dívku, či pro chlapce?

Při výběru dětských nálepek na stěnu do pokoje pro chlapce se zaměříte na auta, zvířata, vláčky, či lodě. Dívky v dětském pokoji upřednostní pohádkové postavičky, princezny, či oblíbené (i ilustrované) zvířátka. Dětské nálepky na stěnu můžete přizpůsobit věku dítěte. Nálepky na stěnu rychle nalepíte a ještě rychleji je ze stěny odlepíte. Lepidlo není agresivní, barva s nálepkou dole nepůjde. Pohádkové postavičky, nebo vláčky vyměníte za geometrické tvary, či abstraktní motivy a dětský pokoj se k nepoznání změní rychlostí blesku. Abstraktní tvary podporují kreativitu. Možná děti díky nim odhalí svůj skrytý talent.

 

Dekoračné nálepky na stenu pirátska loď  Dekoračné nálepky na stenu mackovia

 

Starší děti, (asi zejména dívky) ocení dekorační nápisy s oblíbenou citací a výrokem. 3D nálepky na stěnu opticky vstupují do prostoru. Zajímavou dekoraci tak vytvoříte např. díky květům a motýlům. Chlapci si na své přijdou s pořádným čtyřkolovým tátošem, přírodou, horami, nebo výhledem na město, do kterého se chtějí jednou dostat. Správně zvolená 3D nálepka na zeď jim pomůže snít io velkých věcech. Nebraňte jim v tom. Nadčasové dekorace na stěnu vám vydrží i několik let, ale počítejte s tím, že dětem se vkus rychle mění a nálepky na stěnu budete muset vyměnit i častěji.

 

Nálepek na stěnu je mnoho. Vybírejte pečlivě

Výběr motivu je na prvním místě. Dekorace na stěnu vybírejte se svými dětmi. Nechte je přiložit ruku k dílu. Možná vás jejich výběr překvapí, i když jste přesvědčeni o tom, že je dobře znáte. Velikost přizpůsobte místu, na které chcete nálepku umístit. Malá nálepka na velké stěně zanikne, příliš velká, naopak nevynikne.

 

Jak dekorace do dětského pokoje správně nalepit?

Než nálepku nalepíte, přiložte ji ke stěně a zkontrolujte, zda je to přesně tak, jak si představujete. Můžete si na to zavolat pomocníka nebo přilepte nálepku v několika bodech papírovou páskou, kterou jste použili při malování. Nálepky na zeď lepte při klasické pokojové teplotě na čistý a rovný povrch, aby dekorace na zeď držela opravdu dobře. Lepte ji z hora dolů. Ochrannou fólii ze spodní části postupně odlepujte a zároveň nálepku opatrně přilepujte ke stěně tak, aby vám pod ní nevznikaly vzduchové bublinky. Když se nějaká přece jen objeví, měkkým hadříkem ji vytiskněte. Přikládáme vám i návod k lepení samolepicích dekorací, tento návod najdete i při každé dekoraci v naší nabídce.

 

Dekoračné nálepky na stenu sovičky  Návod na lepenie samolepiacich dekorácií

 

 

 

 

 

 

 Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku