Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Návrat starorůžové do interiéru

Návrat starorůžové do interiéru

Andrea Longauerova V úterý 02. 11. 2021 Tipy a inspirace

Starorůžová barva nepatří jen do pokojů pro dívky. Právě naopak. Pomůže vám vytvořit interiérový design, který překvapí pozitivní energií a klidem. Vytvořte si moderní, romantické nebo extravagantní bydlení. Je jen na vás, jak starorůžovou využijete. Nabízí spoustu zajímavých a osvěžujících možností, které byste měli využít. Chcete o starorůžové v interiéru vědět víc? Přečtěte si následující článek.

 

 

 

Starorůžový relax v obývacím pokoji

V obýváku vsaďte na starorůžovou sedačku. Působí něžně, není moc výrazná, ale zaručeně si jí každý všimne. Když se na starorůžovou sedačku necítíte, ale po starorůžové v obýváku toužíte, nezoufejte. Na jednu ze stěn použijte starorůžovou tapetu na zeď. Jednobarevnou, se starorůžovými květy nebo abstraktními tvary. Tapetu můžete dát za hnědou sedačku nebo za obývací sestavu, aby lépe vynikla. Máte v obýváku hodně hnědé? Na zem položte starorůžový koberec. Propojte jej se starorůžovými polštářky a ozdobte jimi sedačku. Více doplňků ve starorůžové nepotřebujete. Mohl byste sklouznout do kýče a to by byla škoda. Doplňte ji bytovými doplňky v metalických barvách. Při měděné a ocelové, starorůžová vynikne nejlépe.

 

 

 

 

NÁŠ TIP: Romantický akcent obývacímu pokoji dodá obraz na zeď s jemným motivem ve starorůžové barvě nebo jedno starorůžové křeslo. Pozornost na sebe zaměří, aniž by o to stály.

 

V kombinaci s černou a šedou starorůžová působí elegantně a luxusně. Nebojte se ji kombinovat s drsně působícím betonem a kamenem a vytvořte si moderní interiér v zajímavém kontrastu, který s žádnou jinou barvou nevytvoříte. Dřevo také nic nezkazí. Z obývacího pokoje vytvoří útulný pokoj, ze kterého se návštěvám nebude chtít odejít.

 

Romantická starorůžová v ložnici

Zapojit starorůžovou do ložnice je asi nejjednodušší. Převlečete ložní prádlo a viditelná změna je hotová. Na postel můžete přehodit starorůžovou přikrývku. Příjemnou relaxační a odpočinkovou atmosféru vám pomůže vytvořit samolepicí tapeta s mandalou. Je úplně jedno, jakou máte postel a nábytek. Starorůžová si rozumí s kovovou postelí s výrazným čelem, s bílou i hnědou. Starorůžová uvolňuje napětí a zklidňuje. Když chcete ložnici pojmout úplně princeznovsky, starorůžový závěs a baldachýn nad postelí bude působit přímo královsky. Nemusí být jednobarevné. Drobné starorůžové růžičky, bílo-růžové svislé pruhy, abstraktní vzory jsou také zajímavou možností.

 

 

 

 

Kuchyně ve starorůžové. Ano nebo ne?

V 60. - 70. letech minulého století se kuchyně ve starorůžové objevovala často. Dnes je to spíše výjimka. Když chcete opravdu originální kuchyni, starorůžové se nebojte. Kuchyňská linka v kombinaci s šedou a bílou vytvoří přitažlivou kombinaci. Propojte ji s vintage stylem. Kuchyňskou linku máte a tak brzy ji nevyměníte. Nevadí. Doplňků do kuchyně ve starorůžové je v nabídce dost. Od hrnců, přes elektrospotřebiče, až po jídelní stůl s židlemi. Více než tři barvy nespojujte. Dobře si rozmyslete, která část nábytku nebo doplňků bude ve starorůžové a vše ostatní jí přizpůsobte. V kuchyni je možností mnoho. Starorůžové kachličky jsou také skvělou volbou, co myslíte?

 

 

 

 

Starorůžová jen na zjemnění

Starorůžovou můžete použít také v koupelně. Zkuste to ručníky, sanitou a ostatními doplňky. Kamničky do koupelny osvěžte zajímavým starorůžovým dekorem. Koupelna nemusí působit sterilně. Starorůžová ji zútulní a zjemní. V koupelně opravdu stačí málo. Nemusí být růžová od podlahy až ke stropu. 

 

 

 

 

Chodba nemusí zívat prázdnotou

V chodbě máte krásnou věšákovou sestavu a chcete ji něčím ozvláštnit. Elegantní taburetka s prošíváním ve starorůžové barvě je nejen krásnou, ale i funkční dekorací, na které si při obouvání bot rádi posedíte.

 

 

Dejte starorůžové šanci a vytvořte si interiér domu, který zaujme. Když ji s ostatním nábytkem a doplňky správně zkombinujete, vytvoříte originální a příjemný domov, do kterého se budete rádi vracet.Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku