Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Nejoblíbenější dekorace na zeď. Jaká je ta vaše?

Nejoblíbenější dekorace na zeď. Jaká je ta vaše?

Nikola Zemková V pátek 28. 10. 2022 Tipy a inspirace

Dokážete spočítat, kolik prázdných stěn se nachází ve vašem příbytku? Hodně. Žádá se vám zaplnit jejich prázdné místo zajímavou dekorací? V následujících řádcích se dozvíte, které dekorace na zeď patří dlouhodobě k těm nejoblíbenějším. Inspirujte se a zpříjemněte si své bydlení alespoň jednou z nich.

 

Ne, do muzea opravdu nepatří

Mezi nadčasové dekorace na zeď patří obrazy. V domácnostech se s nimi setkáváme nejčastěji. Masivní dřevěné rámy vystřídaly rámy v jemnějším provedení, ale velmi populární jsou také obrazy na plátně, které žádné rámy nepotřebují. Replikami známých malířů, nesmrtelným motivem přírody, malbami krajin, květin a zátiší nikdy nic nezkazíte. Na stěnách se budou pěkně vyjímat. Abstraktní motivy, pop art a černobílé obrazy najdou uplatnění v moderně zařízených bytech a kancelářích. Spojení moderního s tradičním vytvoří zajímavý kontrast. Buďte originální a vyberte si obraz, případně set obrazů, který vás zaujme nejvíc.

 

 

 

Dnes je vnímáme úplně jinak

Další možností, jak ozdobit stěny, které zívají prázdnotou představují tapety. Dnes mají zejména dekorativní charakter. Bydlení si pomocí nich chceme zpestřit a zútulnit. Jejich izolační vlastnosti nejsou tak rozhodující. Tapeta nejvíc vynikne, když ji nalepíte jen na jednu stěnu v pokoji. Ve velkých místnostech můžete použít barevnější tapety na zeď s výraznějšími motivy, u menších pokojů vsaďte na světlejší barvy a menší motivy. Pomůžou vám prostor zvětšit, i když jen opticky.

 

 

Dekorace, která má šmrnc

Zarámované plakáty jsou výborným řešením, když své bydlení chcete změnit za minimální náklady. Zvolte si jeden plakát a povyšte ho na ústřední dekoraci, která lidem padne do oka hned, jak překročí práh pokoje. Sada plakátů vytvoří zajímavou tématickou atmosféru. Zkombinujte různé velikosti, styly a barvy. Vytvořte si vlastní galerii. Plakát je moderní dekorace na zeď každého bytu či domu, který se rozhodl kráčet s dobou.

 

  

 

Nenápadná dekorace s nápadným účinkem

Když plánujete stěny natřené jednou barvou oživit něčím nenápadným a hravým zároveň, nálepky na zeď jsou tím pravým. V obýváku sáhněte po květinách, abstraktních tvarech, či originálních nápisech. Dětský pokoj zútulní oblíbená domácí zvířátka, pohádkové postavičky, abeceda, vláček, či krásná růžová srdíčka. Chcete bez námahy a velkých investic změnit kuchyni? Nálepky na obkládačky oživí opotřebované a okoukané kachličky a vaší kuchyni dodají styl a originalitu. S nálepkami na obkládačky zjistíte, že velkou změnu dokážou provést i ty nejnenápadnější dekorace.

 

 

 

Krásy přírody u vás doma

Patříte k milovníkům přírody, ale do lesa se každý den nedostanete, i kdybyste opravdu moc chtěli? Mechové obrazy přinesou kousek přírody až přímo k vám domů. Při dopadu slunečních paprsků z různých stran hrají rozličnými odstíny zelené a díky tomu příjemně oživí a zpestří i ten nejtmavší kout. Jednou z největších výhod zelené je to, že uklidňuje. Když se do obrazu zadíváte, alespoň na chvíli zapomenete na starosti okolního světa. Dřevěné dekorace prvek přírody umocní ještě víc. Dřevo patří mezi nejoblíbenější přírodní materiál a na tom se asi nikdy nic nezmění. Propojte dřevěné dekorace s mechovým obrazem a vždyzelenými rostlinami a vytvořte si svůj vlastní koutek plný přírody.

 

Příjemné momentky stále na očích

Milovníci rodinných fotografií si zde také přijdou na své. Koláž fotografií v rámech různých barev a velikostí doplněná pěkným citátem plným lásky vás při každém vstupu do obýváku zahřeje u srdce. Při pohledu na ně si uvědomíte, že každodenní život, který vám občas pořádně žere nervy nakonec přece jen stojí za to a těch pár krásných chvil byste za nic na světě nevyměnili a už teď se těšíte na to, jakou fotku na zeď přidáte nejblíže.

 

Dekorace, které si vyrobíte sami

Vyrobte si dekoraci na zeď vlastníma rukama. Na internetu určitě najdete spoustu návodů na zhotovení lapače snů, macrame, či na výrobu mandál. Jsou to dekorace, které mají přidanou hodnotu. Ruční práce je k nezaplacení. Kromě potřebného materiálu do ní zakomponujete také spoustu lásky, kterou z každého výrobku cítit. Když patříte k lidem, kterým ručně vyráběné dekorace nic neříkají, nezoufejte. Dlouhé zimní večery si můžete zpestřit skládáním puzzle či malováním obrazů podle čísel. Staňte se malířem a vytvořte své vlastní umělecké dílo.

 

 Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku