30% sleva jen pro prvních 100 objednávek s kódem: DOVIDO30 🙏🏻Stihneš to?
Neobyčejný valentýnský dárek, který potěší srdce nejen na Valentýna

Neobyčejný valentýnský dárek, který potěší srdce nejen na Valentýna

Lucia Plasa V pondělí 08. 02. 2021 Tipy a inspirace

Valentýn, svátek všech zamilovaných, nám pomalu ale jistě klepe na dveře. I vy hledáte valentýnský dárek pramenící rovnou od srdce? Něco osobní, intimní a originální zároveň?

Dejte šanci jedinečnému osobitému prezentu, který je vyroben přesně na míru pro vaši drahou polovičku. Vyzkoušejte sílu DIY, vlastnoručně vyrobených dárků nebo zkuste obdarovat vaši milovanou, vašeho milovaného zajímavými neobyčejnými romantickými dárky, které jsme si pro vás připravili.

 

zamilovaná dvojica s červenými balónmi v tvare srdca

 

 

Romantická zamilovaná báseň zahřeje každé srdíčko

Zahrajte se na básníky. Tvořte, vymýšlejte, rýmujte, potrapte vaše básnické střevo. Vymyšlená básnička, kterou skládáte a tvoříte od srdce, je nejkrásnější a nejmilejší projev vaší lásky. Báseň napsanou na papíře, vložte do dřevěného rámečku, aby si ji vaše milovaná polovička mohla zavěsit a mít ji neustále na očích.

 

Darujte hvězdy

Znáte romantičtější gesto jako darovat někomu na Valentýna hvězdy nebo rovnou celou hvězdnou oblohu? Zhmotněte vaši společnou vzpomínku. Na vámi vytvořené hvězdné mapě se navždy zvěční vaše první setkání, svatební den či den narození.

 

hviezdna obloha

 

Při tvoření hvězdné oblohy je důležité zadat přesné datum, místo i čas, aby se tak odhalily magické nekonečné hvězdy, které zářily při vaší speciální chvíli. Hvězdná mapa patří jednoznačně ke kreativním a zároveň i romantickým dárkům, a to nejen na den svatého Valentýna.

 

Nevšední valentýnské překvapení - Šifrovací hra


Muži jsou věčné děti, proto neexistuje lepší a originálnější valentýnský dárek pro muže jako podomácku vyrobená šifrovací hra. Hra se hraje pomocí odkazů, které lepíte a ukrýváte po celém domě nebo bytě. Váš partner je hledá a šifruje zprávy, díky kterým objeví svůj finální valentýnský dárek, např. i chutné čokoládové srdce.

Vyzkoušet můžete obrázkovou šifru (např. nakreslit postel, hrnek, apod.), šifrované odkazy (zpřeházený písmena ve slově) nebo tajuplné hádanky, které po vyluštění odhalí místo valentýnského překvapení.

 

Věčný symbol lásky vyřezaný ze dřeva

Obdarujte vašeho miláčka nezaměnitelným symbolem lásky - srdcem. Valentýnské srdce z kovu, plastu, keramiky, z perníku nebo i z textilu potěší nejednu uměleckou dušičku.

 

obraz so zamilovaným motívom srdce vyrezané do dreva

 

Co říkáte na dřevěné poselství lásky? Vyřezávané dřevěné srdce je praktický, romantický a také nadčasový valentýnský dárek vhodný pro ženu i pro muže. Zruční mistři se svými šikovnými rukama nemají žádný problém vlastnoručně vytvořit krásné velké srdce, vyřezané ze dřeva nebo do dřeva. Pokud partner, partnerka miluje éterickou vůni olejů nebo příjemnou vůni z aromatických svíček, dřevěný svícen ve tvaru srdíčka by neměl chybět na vašem seznamu valentýnských dárků.

 

Bytové dekorace, které perfektně zapadnou do každého hnízdečka lásky

Vdechněte vašemu příbytku nový život, nového osobitého ducha, jedinečnou intimní atmosféru s hřejivým teplem domova. Zkrášlete si interiér vašeho společného bydlení. Překvapte milovanou osobu designovým skvostem - obrazem.

 

moderný 5 dielny obraz so zamilovaným motívom LOVE  moderný 5 dielny obraz so zamilovaným motívom LOVE

 

S obrazem vyrobeným na míru, s vaší společnou fotografií nebo s moderním obrazem se zamilovaným motivem. Je to dokonalý dárek do vašeho prvního společného bydlení. Dárek, který vám vykouzlí úsměv a pohladí duši během celého roku, nejen na Valentýna. Pokud nejste fanouškem klasických obrazů, u nás najdete také jedinečné plakáty s motivem lásky.

 

čierno biely obraz so zamilovaným motívom  3-dielny obraz v čierno bielych tónoch so zamilovaným motívom

 

 

Zážitkové dárky pro zamilované dvojice

I když v dnešní covidové době je téměř nemožné jít na wellness pobyt či vyzkoušet kouzlo rychlé jízdy na drahém luxusním autě, na slevových portálech je možné i nemožné. Dáváte přednost adrenalinu nebo relaxu? Co tak tandemový seskok ve dvojici nebo nezapomenutelný let balonem? Splňte si své i partnerovy, partnerčiny nejtajnější touhy a sny. Staňte se na jeden den pilotem letadla, nepřekonatelným jezdcem na koni, odborníkem na vína nebo si jen tak užívejte harmonii a krásu společné partnerské masáži.

 

Připravte se s námi na vašeho Valentýna. A kromě dárku nezapomeňte doladit celou romantickou atmosféru. Pro každého zamilovaného je důležitý i způsob jakým valentýnský dárek darujete.

Přejeme všem krásný a magický den svatého Valentýna.

 Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku