Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Obrazy inspirované jarem

Obrazy inspirované jarem

Nikola Mihalisková V úterý 30. 03. 2021 Obrazy

Dlouhé noci a tmavé večery se pomalu ale jistě krátí a přichází čas jara. Příchod jarního období je doprovázen jarní únavou, která zastihne téměř každého z nás. Proto je nezbytné nakopnout se a naladit na tu správnou vlnu. Mnozí z nás používají jako prostředek právě jarní úklid, tak co tak pozměnit i interiér domova? Ptáte se jakým způsobem? Přece barvami! Pokud to ve vašem okolí ještě na jaro nevypadá, nevadí. Můžete si jarní atmosféru přinést v podobě doplňků. Zelená barva je barvou jara, připomíná nám, že se příroda opět probouzí. Oranžová jako první mrkev. Žlutá jako zářivé narcisy či slunce. Přidejte pastelovou růžovou či fialovou a výsledkem nebudete zklamáni.

 

 

Obrazy s nádechem jara

Ozdobte pokoje pomocí dekorací v jarních barvách. Někdy stačí opravdu málo! Zvolte prostírání v jemných zelených nebo žlutých odstínech. Pořiďte si pastelově růžovou vázu pro kytici květin. Vyberte si nové povlečení, případně upřednostněte povlaky na polštáře ve veselých barvách. To vše můžete podtrhnout obrazem inspirovaným jarním obdobím.

 

Obrazy květin

K danému období bez pochyb patří květiny, které jsou posly jara. Pokud chcete přenést slunce do vašeho domova neměli byste na ně zapomenout! Květiny přinesou všechny barvy světa, tím nejoriginálnějším způsobem. K nejoblíbenějším jarním květům patří sněženka, tulipán, narcis, fialka, konvalinka, srdcovka a samozřejmě petrklíč.

 

Obraz jarná snežienka Obraz nádherné tulipány na lúke

 

Obrazy lučních květů a stromů

Kromě specifických květů mají jarní nádech i samotné luční květiny a rozkvetlé květy stromů, například těch ovocných. Nic nepotěší víc, než pohled na obraz pastelových lupínků květu.

 

Obraz kvety broskyne 5-dielny obraz rozkvitnutý ružový kvet

 

Obrazy přírody

Po samotných květinách nemůžeme zapomenout zmínit obrazy přírody. Jarní příroda nebo jen příroda v daných barvách. Při této kategorií je jen na vás co si vyberete! Dáváte přednost širší perspektivě zelené louce či horám. 

 

5-dielny obraz slnečné lúče v lese Obraz život v horách

 

nebo se zaměříte na obraz detailní přírody, například ranní rosy, stébla trávy, případně zelenému listu?

 

Obraz steblá trávy v zelenom prevedení  5-dielny obraz ranná rosa

 

Obrazy s abstraktními prvky

Pokud máte moderní interiér a obrazy květin se vám zdají příliš jednoduché, máme pro vás řešení v podobě abstraktních obrazů! Dejte přednost obrazům s abstraktními prvky, které jsou současné a stále více populární. Moderní obrazy jsou právě ty, které spojují běžné věci či předměty s abstraktními složkami. Příkladem je například obraz květin, který je obohacen abstraktním, případně vzorovaným pozadím.

 

5-dielny obraz zaujímavé kvety s abstraktnými prvkami a vzormi Obraz abstraktné kvety

 

Obrazy s lidovým zátiším

Nejste nadšencem moderních motivů a preferujete něco jednodušší a tradičnější? Chcete ozdobit obrazem kuchyň nebo předsíň, no nemělo by to být nic výrazné? Obrazy, které vytvoří příjemný koutek či zátiší jsou pro vás to ideální. Bytové doplňky s lidovým nádechem zútulní nejen váš domov, ale například i chaloupku, ve které jakoby zastavila doba.

 

Obraz vintage zátišie Obraz ľudový ornament

Pevně věříme, že jsme vám článkem zpříjemnili den a přinesli jsme k vám domů trošku jarní atmosféry. Jaký obraz s jarním nádechem byste upřednostnili vy? Dejte nám vědět do komentáře.

 

 

 

 Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku