Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Pomocí tapet se budete cítit jako v těch nejkrásnějších městech světa!

Pomocí tapet se budete cítit jako v těch nejkrásnějších městech světa!

Nikola Mihalisková V úterý 17. 03. 2020 Tapety a materiály

Přemýšlíte zda jsou fototapety měst vhodné do vaší domácnosti? Nemusíte! Tapetami měst nic nezkazíte, dokonce působí elegantně. Můžete se zaměřit na největší metropole světa nebo si zvolit místa, která jsou vašemu srdci blízké. Navštívili jste zajímavé místo a máte z něj hezké vzpomínky? Je čas zvěčnit váš zážitek přímo prostřednictvím tapet! Tapetami měst si zpříjemníte každý den pohledem na nádherné scenérie. Tapety jsou velmi stylové, okouzlí každou vaši návštěvu. Pomocí tapet se můžete přenést přímo do kouzelných míst nebo naopak je možné přinést města přímo do vašich domácností. Nabídka je opravdu pestrá, zapůsobily na vás metropole jako New York, Hamburk, Londýn či Sydney? Stačí si vybrat.

 

Pohled z okna New York  Fototapeta města Sydney

 

Pokud chcete přinést do prostoru trošku kultury, Řím je pro vás skvělou volbou. Fontána di trevi, Eiffelova věž v Paříži nebo symbol svobody Brandenburská brána v Berlíně zaručí ten správný výsledek. Preferujete raději přírodu? Nebojte se, přijdete si u nás na své! Nádherné exotické scenérie nabízejí fototapeta z Keni či Havaje. Pokud jste však milovníkem hor potěšíme vás. Italské dolomity, okouzlující Alpy, skalisté hory v Americe nebo horský chodník v Tatrách. To vše najdete v naší nabídce. Kromě fototapet míst přímo ze srdce Slovenska či Česka myslíme i na milovníky fotbalu. Gotická čtvrť v Barceloně nebo fotbalový stadion v Brazílii potěší nejednoho fanouška.

 

Fototapeta Eiffelova věž v Paříži  Fototapeta Havaj

 

Tapeta na stěnu - Paříž

Jak jsme již zmínili, Francie je země těch nejrůznějších památek. Od samotné Eiffelovy věže v blízkosti Seiny je nutné zaměřit se i na ostatní krásy Paříže. Například fototapeta oceňovaného mostu Alexandra III. Tento most byl prohlášen za kulturní památku, projevuje úctu k rusko-francouzskému spojenectví. Co je lepší než začít den chutnými snídaní? Snídaně v Paříži! Za povšimnutí stojí především nádherné tapety uliček města, které nabízejí kromě atmosféry i pravé francouzské snídaně, například v čtvrti Montmartre. Paříž je městem módy a krásy. Pokud se zajímáte o módní trendy, tapety s francouzskou módou jsou to pravé pro vás!

 

Fototapeta most Alexandra III. v Paříži  Fototapeta snídaně v ulicích Paříže

 

Tapeta na stěnu - New York

Tapety metropolitní oblasti New York v USA jsou velmi oblíbené. Od samotných scenérií jsou vyhledávány i fototapety rušného nočního města nebo typických žlutých taxíků, které se staly určitým symbolem New Yorku. Život v rušném městě je doprovázen hudbou a pouličními umělci. Oblíbené jsou i fototapety saxofonistů. Obecně jsou populární mosty, New York ani v tomto případě není výjimkou! Manhattan Bridge, Queensborough Bridge nebo Brooklyn Bridge dodá kouzlo každému interiéru. Pohled na Empire State Building skrz tapetu potěší každého nadšence New Yorku.

 

Tapeta žluté taxíky v New Yorku  Fototapeta saxofonisté v New Yorku  

Fototapeta Manhattan bridge v New Yorku

 

Tapeta na stěnu - Londýn

Typickou památkou v Londýně je Alžbetina věž, která je lidově nazývaná také jako Big Ben Tower nebo Clock Tower. Často je vyobrazena na samotných tapetách. Fototapety mostů jsou oblíbené iv tomto případě. Tower Bridge, nazývaný také zvedací most je jedním z nejvyhledávanějších mostů v Londýně. V naší nabídce naleznete i fototapetu červené telefonní budky nebo červeného autobusu, který je symbolem Londýna. Pokud si stále nevíte vybrat, náš e-shop nabízí různé koláže fototapet.

 

Tapeta Tower Bridge v Londýně  Fototapeta červený autobus a telefonní budka v Londýně

 

Tapety měst jsou vhodné i do kanceláře

Fototapety měst jsou vhodné nejen do domácností, ale i do sídla vašich společností. Atraktivní design tapet může mít totiž pozitivní dopad na klienty, protože ti se v dané místnosti určitě budou cítit příjemně a jedinečně. Tapety vám umožní oživit firemní prostory, ale hlavně se pomocí nich můžete odlišit od konkurence. Jak vidíte tapety míst mají využití nejen v osobním, ale i ve vašem profesním životě. Poskytněte vám a vašim obchodním partnerům pohled na nejkrásnější města světa. To vše je možné prostřednictvím fototapet měst!

 

Tapeta vhodná do kanceláře - Večer v Londýně  Fototapeta pohled na scenérii městaDoprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku