Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Magické obrazy s nadčasovým motivem přírody

Magické obrazy s nadčasovým motivem přírody

Lucia Plasa V pátek 30. 04. 2021 Obrazy

Krása umění spočívá v jeho rozmanitosti, pestrosti a dokonalosti. Umění dnešní moderní doby poskytuje neskutečně mnoho možností, jak zútulnit a obohatit naše příbytky nádhernými uměleckými díly. Klasické obrazy na stěnu v interiérovém světě představují dokonalý nástroj pro vytvoření moderního bydlení s jistou dávkou stylu a originality. Rádi byste své vytoužené království přeměnily na ráj na zemi? Vyzkoušejte moderní obrazy s atraktivním motivem přírody.

 

obraz farebný akvarelový strom

 

Obrazy na stěnu s přírodním motivem

Milujete přírodu, její bohatství a nekonečnou energii? Nejraději byste žili někde hluboko v lese daleko od každodenního stresu, od internetu, počítačů a chaotického městského života? Není třeba, abyste izolovali od všeho a všech výdobytků moderní doby. Úplně postačí, když si kus nedotčené panenské přírody přinesete k sobě domů. Obklopte se přírodními krásami, květy, tajemnými horami, romantickými západy slunce nebo nekonečným šumivým mořem.

 

Obraz západ slnka na ostrove Seychely

 

Již několik let se v interiérovém designu traduje, že přírodní motiv je univerzální, všestranný, praktický a nadčasový. Vytvořte si doma oázu klidu s přírodními prvky. Příroda zobrazena na obrazech pohladí nejednu romantickou duši. Obrazy na stěnu s přírodním motivem vytvářejí v místnostech relaxační "ZEN" atmosféru, rozzáří celý prostor a perfektně zapadnou do různých stylů bydlení.

 

Obraz magická jeseň

 

Nabídka obrazů s vyobrazenou přírodou je vskutku pestrá. Vpusťte matku Zemi do svých příbytků. Zkrášlete bydlení moderními obrazy s motivem:

  • lesů,
  • hor,
  • květů,
  • zvířat
  • vodopádů,
  • jezer,
  • polí a luk,
  • západu a východu slunce,
  • moří,
  • stromů a listů.

 

Obrazy do kuchyně s květinovým motivem

Vychutnejte si ranní kávičku v dokonalém harmonickém prostředí obklopený zářivými pestrobarevnými květy na louce. Tématika květin do kuchyně prostě patří! Květiny navodí příjemnou atmosféru, díky které každý oběd bude chutnat jako "od babičky". Obrazy do kuchyně s motivem velkých květů opticky prostor zvětší, ale trendem pro kuchyně zůstávají romantické makové pole, fialové levandulové pole nebo louky plné pestrobarevných květin.

 

Obraz makové polia Obraz levanduľa na drevenom pozadí

 

Moderní obrazy do obýváku s přírodním designem

Obývák je v mnoha domácnostech klíčový. Je to největší a nejvyužívanější místnost z celého bydlení. Místo kde odpočíváte, hrajete rodinné společenské hry, tulíte se s partnerem (partnerkou) a organizujete velkolepé rodinné oslavy. Zútulněte prostor, ve kterém vítáte své hosty a trávíte s nimi příjemné momenty.

 

Obraz čiernobiely vodopád na Islande

 

Hory nebo lesy přímo u vás v obýváku? Nápadité přírodní obrazy větších rozměrů tvoří dominantu této společenské místnosti. Moderní černobílé obrazy s přírodním motivem zaujmou zvědavé pohledy vašich hostů a vnesou do celého prostoru kouzlo, tajemnost, lehkost a svobodu.

 

Obraz abstraktné listy z raja

 

Designovým skvostem jsou i nadále abstraktní obrazy. Pro milovníky přírody se najdou i abstraktní obrazy s nadčasovým motivem přírody. Pokud váš obývací pokoj dýchá spíše vintage designem, malované obrazy přírody dokonale podtrhnou elegantní vintage styl bydlení.

 

Obraz so žltým kvetom s vintage nádychom

 

Ložnice v něžném objetí přírodního umění

Viděli jste už západ nebo východ slunce? Hotový balzám na duši. Symfonie barev, která se vám navždy vryje do paměti. Zavřete oči, zapojte fantazii, opantajte vaše smysly a ponořte se do říše snů. Ne vždy je snadné vytvořit relaxační místo, ideální na odpočinek a klidný spánek. Ložnice by měla být zařízena jednoduše a efektivně, bez rušivých prvků. Během odpočinku byste se měli cítit uvolněně a pozitivně. Obrazy s motivem vodopádů, nekonečného oceánu nebo se západem slunce jsou pro ložnici to pravé ořechové.

 

Obraz západ slnka Obraz štyri ročné obdobia

 

Náš tip: Otevřete vaše srdce přírodním krásám, jejich jedinečnosti a originalitě. Dýchejte spolu se stromy a rostlinami. Pomozte i vy vytvořit podmínky pro lepší zítřek. Slyšeli jste už o mechových obrazech? Žhavou novinkou pro moderní interiér s nádechem přírody jsou originální mechové obrazy. Autentické přírodní obrazy na stěnu plné zeleně, které není třeba zalévat a jsou vhodné i do místnosti bez denního světla. Mechové obrazy designéři vytvořili pro lepší budoucnost. Jejich posláním je snížit uhlíkovou stopu na naší planetě. Při jejich výrobě se používají pouze eko produkty, jako například přírodní mech, živé listy a kvalitní dřevěné rámy. Co řeknete na takovou novinku? Vyzkoušíte i vy originální mechové obrazy?

 

Domov představuje útočiště před světem, před stresem z práce, před negativitou z dnešní uspěchané doby. Vyzbrojte se i vy! Lék na všechno "špatné" najdete v přírodě. Turistika v horách, procházky ve dvojici, dovolená u moře jsou vždy nápomocné při načerpání nové energie a dobré nálady. Někdy úplně postačí, když si interiér vyzdobíte atraktivními obrazy s nadčasovým přírodním motivem, které vám bezpochyby zahřejí srdíčko a vykouzlí úsměv na tváři.Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku