30% sleva jen pro prvních 100 objednávek s kódem: DOVIDO30 🙏🏻Stihneš to?
Obrazy na stěnu s motivem zimy

Obrazy na stěnu s motivem zimy

Andrea Longauerova Ve čtvrtek 07. 01. 2021 Obrazy

Bílá zima. Všude čisto. Hodně sněhu. Sněhuláci na každém kroku. Prarodiče by o tuhé a bílé zimě věděli vyprávět. My si už takovou zimu nepamatujeme a dnes o ní můžeme už jen snít. Těšíme se z každé sněhové vločky, kterou nám Perinbaba pošle. Sněhu je stále málo. Ani sněžné děla to nenapraví. Vyčarujte si zimu, o které sníte, u vás doma. Stačí si jen vybrat správný obraz na stěnu.

 

5-dielny obraz zamrznuté hory  Obraz rozprávková zimná krajina

 

Tajemná zimní příroda

Jeden pohled na jednoduchý obraz stromů v zimě ve vás vzbudí tolik pěkných vzpomínek, že budete přemýšlet, proč jste si jej na stěnu nepověsili dříve. Nebe v zimě hraje minimálně 50 odstíny modré. Když se k němu přidají bílé mraky, přechod mezi zemí a nebem si na obraze skoro vůbec nevšimnete. Příchod zimy v sobě skrývá něco tajemně krásné a každý ji vidí jinak. Sníh a jeho hru se světlem ani obraz nezastaví. Lesní zvířata na bílém sněhovém podkladu vyniknou nejvíce. Žádný strom, keř a vysoká tráva je nezastíní. Nejfotogeničtější z říše lesních zvířat je podle nás jelen. Zejména v zimě.

 

Obraz les zahalený snehom  5-dielny obraz Krkonoše v snehovej perine

 

Zima v abstraktním šatě

Proti klasické bílé zimě nic nemáte, ale zavěšenou na stěně ji nechcete. Hledáte obraz, při kterém si každý představí takovou zimu, jaká se mu líbí. Přesně o tom abstraktní obrazy jsou. Každý v nich odhalí něco jiného. Vy v abstraktním obraze zimy vidíte popraskaný led, soused pořádnou vichřici. Svět kolem nás často změní jen nepatrný nádech zimy. Není to zima, která vyštipujeme líce a vchází až pod nehty. Je to zima, která příjemně zchladí a působí příjemně osvěživě.

Obraz abstrakcia z akvarelových farieb  Obraz modro-fialové abstraktné umenie

 

Zima není jen o minusových teplotách, ledu a množství sněhu. Na obrazech může vypadat i jinak. V ledovém království ozdobeném krásnými bílými květy se z každé ženy na okamžik stane okouzlující královna zimy

 

Zima na obraze nestačí. Chcete více!

Obrazy jsou krásné, ale vám to nestačí. Zasněžené hory a lesy chcete mít na očích stále. Čím více plochy na stěně zabere, tím lépe. S pěknou fototapetou do prostoru přijde přesně tolik zimy, kolik se vám líbí. Milovníky zasněžených lesů a horských štítů celoročně potěší pohled na fototapetu s přírodním motivem, ale i milovníci míst si při výběru fototapety přijdou na své.

 

Fototapeta zasnežený strom  Fototapeta polárna žiara

 

Podle předpovědí počasí to i letos vypadá tak, že nás tuhá zima se sněhem nepotěší. Díky obrazům a fototapetám se zimním motivem se krásou zimy můžete kochat alespoň pohledem. Nejen v zimě. Celý rok. Je jen na vás, jak se rozhodnete.

Obraz má ještě jednu velkou výhodu. Když máte zimy dost, ze zdi ho sundáte a vyměníte za obraz s jiným motivem. Takové je to s obrazy jednoduché.Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku