Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Obrazy na stěnu s podzimním motivem

Obrazy na stěnu s podzimním motivem

Nikola Mihalisková V pátek 02. 10. 2020 Obrazy

Podzim. Roční období, které neuvěřitelně hýří barvami. Listy stromů ze zelené přecházejí od žluté, přes oranžovou a červenou až k hnědé. Barvy, které na nich vidíme takto dokáže namíchat jen příroda. Zpestřete podzimními barvami i svůj domov! Obrazy na stěnu mají jednu velkou výhodu. Můžete je kdykoliv vyměnit a přizpůsobit aktuální náladě, či ročnímu období. Při podzimních motivech věru je z čeho vybírat.

 

Podzimní příroda nikdy neomrzí

Mezi nejpopulárnější motivy v podzimních barvách patří právě ty přírodní. Jsou barevné, působí nostalgicky a pokoji často dodají kouzelnou, až tajemnou atmosféru. Zemité barvy, které zde převládají uklidňují. Příroda dobíjí energii. Někdy i pohled na obraz s motivem lesa úplně stačí. Užijte si procházku podzimním lesem i tehdy, když si ji časově nemůžete dovolit. Máte pocit, že koukáte do dálky a na chvíli se odpoutáte od okolního světa. A to není všechno! Horizontální obrazy opticky zvětšují prostor. Malý pokoj díky nim působí prostornější.

 

Obraz vidiecka krajina  Obraz les v jesennom období

 

Podzim ve znamení květů

Žádné rozkvetlé louky, či tulipánové pole. Je podzim. Květů je stále méně. Dlouho jsme přemýšleli, který květ je pro podzim typický. V podzimních dekoracích se nejčastěji vyskytuje slunečnice. Slunečnice vás dobije energií a nahradí paprsky slunce, kterých je na podzim stále méně. Jedna žlutá slunečnice úplně na oživení pokoje stačí. Slunce září na obloze také jen jedno.

 

Obraz pole slnečníc  Obraz nádherná slnečnica

 

Podzim v abstraktním umění

Podzimním barvám se nebráníte, ale krajinkám a přírodě byste se na obrazech raději vyhnuli. Hledáte něco modernější. Něco, co podzim připomíná, ale tak jinak. Abstraktní umění stěnu osvěží a je vhodné i do moderně zařízených a minimalistických bytů. Obrazy v odstínech cihlové červené, oranžové a žlutě zlaté v podzimu nic nezkazíte.

 

Obraz farebné výtvarné umenie  5-dielny obraz abstrakcia v štýle G. Klimta

 

Náš tip: I příroda v podzimních barvách může působit moderně a netradičně. Dejte jí šanci. Novinkou v naší nabídce jsou 5-dílné obrazy a také mají na podzim co nabídnout. Listy v podzimních barvách jsou jednoduché a originální zároveň. Ozdobte jimi chodbu, obývací pokoj, či předsíň.

 

Kuchyň plná úrody

Kuchyň je srdcem domova, ale v první řadě musí splňovat všechny nároky, které na ni klademe. Nad dekoracemi v spojitosti s kuchyní často neuvažujeme. Mnoho věcí je v ní i bez nich. Obraz na stěnu je dekorace, která kuchyni netradičně oživí a mnoho místa v ní nezabere. Na podzim se sklízí úroda. Připomeňte si to obrazem s ovocem a zeleninou, se kterými se na podzim setkáváme nejčastěji.

 

Obraz jesenná úroda  Obraz zátišie do kuchyne

 

Prožijte podzim po svém!

Třetí roční období se často spojuje s depresemi. Nedejte jim šanci! Se západem slunce nad pšeničným polem si dopřejte podzimní dávku romantiky. K podzimu patří i stohy a balíky sena. V minulosti jsme se s nimi setkávali běžně. Naši prarodiče si při hrabání a převracení sena zpívali lidové písně a bylo jim vesele. Připomeňte si je alespoň takto.

 

5-dielny obraz stohy sena v karpatských horách  Obraz západ slnka nad pšeničným poľom

 

Čtyři roční období v jednom

Obrazy jsou krásné a věděli byste si představit mít na každé roční období jiný, ale znáte se. Koupit obraz není problém. Problém nastane, když ho třeba vyměnit. Odkládáte to na zítra, dokud se roční období nezmění. Potřebujete něco, co je aktuální celý rok. Něco, na co se můžete dívat pořád. Obraz čtyři roční období nabízí řešení.

 

Obraz štyri ročné obdobia  Obraz štyri ročné obdobia detail

 

Oblíbené město v podzimních barvách

Máte oblíbené město propojené s příjemnými vzpomínkami a při pohledu na něj se stále usmíváte? Odejte ho do podzimních barev a zavěste ho tak, abyste se na něj během dne podívali co nejčastěji. I sebemenší úsměv dokáže neuvěřitelně zpříjemnit den.

 

Obraz Eiffelova veža v pastelových farbách  Obraz jeseň v Japonsku

 

Obrazů s motivem podzimu je mnoho. Nemusíte se jich bát. Není to mlhavý deštivý podzim, který k životu nepotřebujete. Právě naopak. Je to podzim plný barev, úrody a vzpomínek. Počasí neovlivníte ani dešti se na podzim nevyhnete, ale doma rozkazujete vy! S obrazy z naší dílny si uděláte takový podzim, jaký se vám líbí.

 Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku