30% sleva jen pro prvních 100 objednávek s kódem: DOVIDO30 🙏🏻Stihneš to?
Potěš svou maminku květinami v podobě interiérové dekorace

Potěš svou maminku květinami v podobě interiérové dekorace

Nikola Mihalisková Ve středu 06. 05. 2020 Obrazy

Neúprosně se blíží období, kdy projevujeme úctu, vděčnost a lásku našim nejbližším, matkám. Den matek je speciální čas, kdy můžeme vyjádřit to, jak je milujeme a dát jim najevo, co pro nás znamenají. Určitě i vám vaše máma pomohla vždy, když jste to potřebovali. Říci pár upřímných vět je to nejmenší, co můžeme udělat. Vroucně slova, kytice květů a sladká bonboniéra je tou správnou cestou, jak projevit vděčnost.

 

Obraz maľovanie podľa čísiel farebné kvety

 

Obrazy květin jako projev lásky

Květiny ve váze a sladká pochoutka je v kombinaci s pěkným slovem nádherný způsob jak potěšit mámu. Pokud však hledáte něco originálnější a trvanlivější, obraz je tím správným dárkem! Přinášíme vám pár obrazů květin, díky kterým se zaplní srdíčko rodinným teplem.

 

Obrazy orchideje

Orchidej je velmi krásným a oblíbeným květem. Je to sice náročnější květinka a mnoha zklame, když po pár měsících odpadnou všechny její kytky, ale v tomto případě se toho nemusíte obávat! Bude vám v domácnosti kvést bez jakékoliv péče. Navíc obraz orchideje zpříjemní interiér.

 

Obraz červená orchidea  Obraz krásna orchidea

 

Obrazy růží

Kyticí růží nemůžete nic zkazit! Růže je od počátku královnou květin, a tedy nejpopulárnějším květem na světě. Obraz růže dodá prostoru eleganci a přinese vřelou atmosféru. Vytvořte perfektní zátiší, prostřednictvím obrazu této královny.

 

Obraz maľované kvety  Obraz nádherné ruže

 

Obrazy divokých máků

Divoký mák možná není nejčastějším květem, jakým se rozhodnete vašich nejbližších obdarovat. Avšak v interiéru vypadá fantasticky! Možná jste nevěděli, ale divoký mák měl významnou roli v náboženství a mytologii. Květiny dokonce pomáhaly léčit pacienty celá staletí. Už vám přijde divoký mák zajímavější? Obrazy máků podporují klidnou a zdravou atmosféru. Obraz s červeným mákem je symbolem vzpomínek, například na první společné pečení s vaší mámou. Fialový, růžový a modrý mák je ve většině kultur spojován s představivostí, luxusem a úspěchem.

 

Obraz dúha ranných makov  Obraz maky na lúke

 

Obrazy tulipánů

Tulipány jsou nejznámější cibuloviny na světě, jsou navíc velmi oblíbené. Tento jarní květ je možné nalézt v různých barvách, které jednoznačně zpříjemní každý začátek dne. Pokud chcete mít příjemný pocit hned po probuzení, obraz tulipánu je pro vás perfektní. Tulipány přinášejí svěžest a radost. Jiskřivé barvy a otevírající se poupata vykouzlí na tváři úsměv každému.

 

Obraz jarná explózia  Obraz ružové tulipány

 

Obrazy magnólie

Magnólia patří mezi nejoblíbenější okrasné stromy. Magnólii byste těžko dostali do vašeho interiéru. Ale její nádherné květy můžete mít prostřednictvím obrazu ve vašem obývacím pokoji, ložnici, předsíni či kuchyni. Obraz květů magnólie rozjasní každý domů.

 

Obraz kvitnúce kvety Obraz magnólie

 

Obrazy lilie

Lilie patří k nejkrásnějším vysoce reprezentativním okrasným rostlinám. Sice jejich pěstování není složité, ale bez nejmenší námahy můžete mít tento krásný květ pomocí obrazu u vás doma. Obrazy lilie poutají pozornost svým jedinečným vzhledem a krásnou barvou.

 

Obraz ružové nebo  Obraz koralové ľalie

 

 

Obrazy malované podle čísel jako projev díků

Chcete svou mámu obdarovat něčím složitějším a stejně krásným, jako je obraz? Prohlédněte si obrazy malované podle čísel! Najdete tam všechny zmíněné druhy květin jako obrazy tulipánu, magnólie, orchideje, vlčích máků a daleko víc. Nádherné kytice květin si můžete namalovat společně s vaší mámou. Strávíte nějaký ten čas spolu a vytvoříte si jedinečné vzpomínky. Vždyť co je víc, než čas strávený s vašimi nejbližšími.

 

Obraz maľovanie podľa čísiel kvety vo váze  Obraz maľovanie podľa čísiel kvety vo váze detail

 

Tapety jako projev úcty

Nejoriginálnějším dárkem jsou fototapety, jejichž aplikace zabere sice více času, ale tento čas můžete strávit společně. Obdarujte mámu tapetou květin, kterou si může zkrášlit svůj domov. Pomozte jí se samotným tapetováním a projevte tak, že vám na ní záleží. Určitě zažijete zábavné okamžiky, které si budete pamatovat do konce života. Pokud se obáváte aplikace tapet, přečtěte si náš článek s postupem pro správné lepení tapet. Uvidíte, že se nemáte čeho bát.

 

Fototapeta zlatá ľalia  Fototapeta ružové magnólie

 

Doufáme, že se vám náš nápad na dárek ke Dni matek, prostřednictvím obrazů a tapet květů líbil. Pokud zůstanete věrní staré a dobré klasice, nevadí! Obrazy a tapety květin si můžete dopřát v kterýkoliv den v roce. Obrazy květin budou stále dobrým dárkem, který potěší každou jednu ženu, a to nejen vaši mámu. Dejte nám vědět, který květ je váš nejoblíbenější, případně jaký nejkrásnější květ jste dostali a od koho.

 

Tímto článkem vzdáváme úctu všem matkám. Věříme, že si užijete váš den, který si bez pochyb zasloužíte :)Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku