Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Stylové obrazy na akrylátovém skle

Stylové obrazy na akrylátovém skle

Nikola Mihalisková V úterý 24. 03. 2020 Obrazy

Zdají se vám klasické obrazy příliš jednoduché? Chcete do vašeho interiéru něco stylovější? Obrazy na skle mohou přinést vašemu domovu, to co hledáte! Obrazy na akrylátovém skle jsou tedy skvělým interiérovým doplňkem. Pokud chcete, aby váš domov vypadal moderně, obrazy tohoto druhu jsou tím správným řešením.

 

Obraz svätyňa prírody na akrylátovom skle

 

Obrazy na skle VERSUS klasický tisk na sklo


Zajímá vás rozdíl mezi klasickým tiskem a tiskem na akrylátové sklo? Čtěte dál! Obrazy na akrylátovém skle disponují všemi výhodami klasické tisku, ale bez její nedostatků, vysoké hmotnosti a křehkosti! Obrazy na akrylátovém skle jsou vyrobeny z velmi cenného materiálu v interiérovém návrhářství, polymethylmethakrylátu. Tento materiál nazýváme často i jako akrylátové sklo nebo plexisklo. Jaké jsou tedy výhody akrylátového skla? Shrnuli jsme je pro vás to následujících bodů:

  • Dodatečná UV ochrana. Obraz nemění barvu pod vlivem UV záření, také má vysokou světelnou propustnost. Propustnost akrylátu zaručuje lesklý povrch a vyšší intenzitu barev.
  • Odolnost vůči poškození. Na rozdíl od klasického skla je o polovinu lehčí a rozhodně odolnější vůči poškození. Akrylátové sklo se také nedeformuje!
  • Elastičnost a bezpečnost. Obrazy jsou vyrobeny z netříštivého materiálu, takže jsou bezpečné i v domácnostech, kde pobíhají dětičky. Kromě toho je na rozdíl od skla elastičtější, to znamená, že ho lze jen velmi těžko rozdrtit.
  • Technika tisku zaručuje fotografickou přesnost a sytost barev. Tisk se nanáší na přilepil fólii a zaručuje trojrozměrnou hloubku a lesk.

 

Obraz bronzová mapa na akrylátovom skle  Obraz bronzová mapa na akrylátovom skle

 

Zavěšení akrylátového obrazu

Po přečtení výhod, které akrylátový obraz přináší přejdeme k samotné aplikaci. Zavěšení obrazu je velmi jednoduché! Pokud hledáte něco praktické a rychlé, což ušetří váš čas, obrazy na akrylátovém skle disponují těmito vlastnostmi. Věšení obrazu trvá jen několik minut i díky "neviditelným" háčkům na zadní straně obrazu. U nás v e-shopu jsou elementy na zavěšení součástí sady. Zadní strana obrazu je doplněna o podložky, které mají stabilizační a ochrannou funkci. Obraz na akrylátovém skle si najde své místo všude, kde si to jen dokážete představit! Obrazy poutají pozornost kvůli zářivým barvám, skvěle se hodí nejen do domácností, ale i do reprezentačních místností nebo kanceláří. Obrazy na akrylátovém skle jsou lehké, snadno se čistí a dokonce jsou odolné vůči vlhkosti! I díky těmto vlastnostem jsou vhodné do obývacího pokoje, ložnice, ale i do koupelny či na terasu.

 

Obraz noc v Dubaji na akrylátovom skle

 

Pokud vás obrazy na akrylátovém skle zaujaly a potrpíte si na kvalitu, už vám nic nebrání pořídit si minimálně jeden takový obraz. V naší nabídce můžete najít různé obrazy na skle, například s motivem květů, přírody, map, zvířat, měst, abstraktních prvků a dalších. Pokud chcete váš interiér povýšit o obraz z cenného materiálu, neváhejte! Pořiďte si obraz na akrylátovém skle, který vyšperkuje váš domov.Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku