Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Valentýnský dárek v podobě obrazu Dovido

Valentýnský dárek v podobě obrazu Dovido

Nikola Mihalisková Ve čtvrtek 04. 02. 2021 Obrazy

Už za pár dní je tady opět svátek, na který čeká každá žena a určitě je v napětí nejeden muž. Velkolepé přípravy a očekávání, které jsou naplněné a zakončeny nádherným večerem ve dvojici. Ano, DEN ZAMILOVANÝCH je tady!

 

Deň zaľúbených

 

Potěšit svou polovičku můžete jakkoli. Připravte romantickou večeři, kupte kytici květin, vezměte svou lásku někam do přírody nebo si užijte večer při dobrém víně a oblíbeném filmu. Fantazii se v tento den meze nekladou, čím je nápad originálnější, tím lépe! V Den svatého Valentýna byste však rozhodně neměli zapomenout na dárek. 

 

Obraz, jako valentýnský dárek

Vše máte již připraveno, ale chybí vam sladká tečka? Nebo jste jen zapomněli na dárek a nevíte si poradit? Máme pro vás řešení! Obraz je skvělým a hlavně originálním způsobem, jak vyjádřit lásku i beze slov. Je to o něco impozantnější dárek, než klasická bonboniéra. Obraz je jedinečným valentýnským dárkem, ze kterého se může vaše polovička těšit dlouhodobě. Za každodenní úsměv to stojí, nemyslíte?

 

Obraz podoba lásky  Obraz podoba lásky v čiernobielom prevedení

 

 

Dovido obrazy

Obrazy jsou vyráběny nejnovější technologií a tištěné pomalu ve vysoké kvalitě. Při tisku využíváme ekologické barvy bez zápachu, které nevypouštějí škodlivé látky do ovzduší, obrazy proto můžete umístit do kterékoliv pokoje! Nezní to skvěle? Výběr obrazu je jen na vás, můžete zvolit motiv, který je vaší polovičce nejbližší. Pokud miluje hory nebo přírodu, vsaďte na jistotu a vyberte obraz s touto tématikou. Prohlédněte si obrazy z naší dílny, určitě vyberete něco, co potěší a vykouzlí úsměv, nejen v den sv. Valentýna.

 

Obrazy s motivem lásky

Pokud však chcete dát přednost obrazu, který skrývá poselství lásky, doporučujeme zaměřit se na zamilované páry. Obrazy s tímto vyobrazením jsou romantické, mohou představovat sílu vaší lásky nebo dokonce vás dvou. Je jen na vás, co na obraze uvidíte. V naší nabídce najdete romantické provedení, ale i moderní - abstraktní ztvárnění tohoto motivu.

 

Obraz abstraktné tváre ľudských bytostí  Obraz prechádzka v daždi

 

Obrazy se symbolem lásky

Dalším motivem, kterým nešlápnete na Valentýna vedle je obraz se symbolem lásky. Symbolem lásky je od nepaměti SRDCE a ve více kulturách je právě spojováno s láskou a se vším, co s ní souvisí. Znak srdce v nás vyvolává pozitivní emoce a potěšení. Proč neobohatit váš domov právě tímto motivem?

 

Obraz pivónie na drevenom srdci  Obraz červené srdiečka na drevenej textúre

 

 

Obraz srdce s nádechem přírody

Toužíte po něčem méně nápadném, po obraze ze kterého nevyzařuje láska na všechny strany? V tomto případě by se vám mohl líbit obraz s přírodním nádechem. Něco svěží, ale zároveň romantické. Pokud vaše druhá polovička miluje přírodu, mohla by to být "trefa do černého"! Vyberte louku nebo západ slunce uprostřed kterého je strom ve tvaru srdce, nebo srdce, které je vyřezané na pni stromu.

 

Obraz nádherný strom v tvare srdca  Obraz symbol lásky

 

Obraz s nápisem LOVE

Posledním tipem na valentýnský dárek je obraz s nápisem Love. Obraz jasně vyjádří pocit, který si navzájem předáváte. Vaši lásku zviditelníte a budete ji mít na očích možná i v těch těžších časech. Právě tehdy vám obraz připomene, že je nutné přečkat bouři v životě a soustředit se na to hezké, co přijde. To, co dokážete vytvořit ve vašem životě společně a zejména pod křídly lásky.

 

Obraz s nápisom Love v romantickom prevedení  Obraz s nápisom na kameni Love

 

Vyjádřete lásku bez slov! Vytvořte jedinečný a nečekaný okamžik pomocí obrazu, který vykouzlí úsměv. Ozdobte interiér ze kterého se budete společně těšit i několik let.Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku