Vybíráte obrazy do chodby? Inspirujte se našimi tipy!

Vybíráte obrazy do chodby? Inspirujte se našimi tipy!

Nikola Zemková V pátek 30. 12. 2022 Novinky

Chodbu mnozí vnímají jako čistě praktický prostor, který sice nesmí chybět v žádném příbytku, ale nikdo v něm netráví mnoho času. Přesto však hraje mimořádně důležitou roli. Když otevřete vchodové dveře, co uvidíte jako první? No přece chodbu. Kterou část interiéru vidíte jako poslední, když odcházíte z domu? Odpovědí je opět chodba. Právě proto ji po stránce designu není třeba podceňovat. Skvělým řešením, jak jí dodat unikátní charakter, mohou být právě obrazy do chodby.

 

Jaký význam mají obrazy do chodby?

Obrazy v chodbě vás přivítají při každém otevření vchodových dveří. Jsou první věcí, která ve vás vzbudí nějakou emoci. Vaši domácnost přeměňují na domov a dodávají jí jistou dávku jedinečnosti. Když se vrátíte z práce či dovolené, okamžitě vám vykouzlí úsměv na tváři. Mohou vás motivovat a inspirovat. A navíc, uchvátí každou jednu návštěvu.

Pokud tedy v chodbě máte jen holé stěny s pár poličkami a skříňkami, zkuste ji obohatit o obraz podle vaší chuti. Možná byste to neřekli, ale i jeden zajímavý obraz dokáže kompletně přetvořit váš dojem z tohoto prostoru. Otázka však zní - jaký obraz na zeď vybrat? Přinášíme vám několik inspirací, mezi kterými jistě i vy najdete svého favorita!

 

Inspirace na obrazy do předsíně

Milujete přírodu, nebo jste spíše technický typ? Máte rádi systematičnost a pravidelnost, nebo jste příznivcem abstraktnosti? Chtěli byste, aby vaše chodba zářila barvami, nebo preferujete decentní dvoubarevné kombinace? Z naší široké nabídky obrazů na zeď si rozhodně vyberete!

Věděli jste, že: Obrazy na zeď z naší nabídky jsou k dispozici ve více velikostních verzích, horizontálních i vertikálních? Tedy, jednoduše si vyberete takový, který dokonale zapasuje na zeď ve vaší chodbě.

 

Obrazy přírody a krajiny

Obrazy přírody působí uklidňujícím a motivačním dojmem. V každém člověku vyvolají jistou pozitivní emoci. Rozhodnout se můžete pro motivy lesa, hor, jezer či vodopádů, ale také pláže, moře, východu či západu slunce. Ty vás uchvátí svojí jedinečnou barevností, která rozzáří i tu nejtmavší chodbu. Zajímavou volbou jsou také obrazy zvířat.

 

 

Vintage a retro obrazy 

Ideální je, pokud obrazy v chodbě přirozeně navazují na zbytek zařízení domácnosti. Pokud jste příznivcem vintage a retro stylu, právě obrazy s touto tématikou mohou být pro vás ideální volbou. Charakteristické jsou jemnými odstíny a zklidňujícími motivy. Častokrát zobrazují květiny, anděly, města, zvířata, ale i auta či kola.

 

Naše rada: Máte-li větší chodbu s dlouhými nevyužitými stěnami, zajímavou volbou mohou být vícedílné obrazy. Ty jsou v dnešní době velmi populární a dodají vaší domácnosti jedinečnou emoci.

 

Pop art a abstraktní obrazy

Na pop art a abstraktní obrazy se můžete dívat i celý den a nikdy vás neomrzí. Vždy si na nich všimnete nových souvislostí a motivů. Uchvátí vás svými extravagantními tvary či barevnými kombinacemi, jejichž prostřednictvím rozjasní skutečně jakoukoli chodbu. Vhodné jsou zejména do moderně laděných interiérů.

 

 

Obrazy měst

Kdo by jen nemiloval cestování a objevování nových míst? Obraz na zeď s motivem některého z nejkrásnějších míst světa vám každý jeden den připomene, jak je svět velký. Motivuje vás, abyste aktivně pracovali a mohli si takové nádherné scenérie vychutnat živě.

 

Praktický tip: Pokud hledáte obraz, který vás bude motivovat a inspirovat, doporučujeme obrazy s citáty a nápisy z naší nabídky.

Obrazy lidí a lásky

Pokud chcete svou chodbu obohatit o skutečně silné emoce, obrazy lidí nebo obrazy s motivem lásky budou perfektní volbou. Vašemu interiéru dodají punc domova a při každém pohledu ve vás vzbudí příjemné pocity tepla, soudržnosti a bezpečí.

 

 

Černobílé obrazy

V moderních interiérech často převládají čisté světlé odstíny – bílá, béžová či světle šedá. Chcete-li svému bydlení ponechat takový uhlazený charakter, rozhodnout se můžete pro černobílé obrazy. Ty výborně zapadnou do domácností zařízených v souladu se skandinávským, klasickým či minimalistickým stylem.

 

 

Bonusový tip - zrcadla do chodby

Chodba je v mnoha domácnostech tmavá a nenabízí mnoho prostoru. Pokud takovou máte i vy a chcete ji opticky zvětšit či prosvětlit, doporučujeme na jednu stěnu namontovat zrcadlo. To mnohdy dokáže doslova zázraky! Nemluvě o tom, že je i velmi praktické – před odchodem z domu si v něm umíte rychle zkontrolovat celý outfit.

 

Vyberte si kvalitní obrazy na zeď do vaší chodby

V naší nabídce naleznete kvalitní vliesové obrazy na plátně, obrazy na akrylátovém skle a korku. Všechny jsou potlačeny prostřednictvím nejmodernějších technologií, které zajišťují věrné zobrazení barev a motivů. Jsou odolné vůči slunečnímu světlu a neblednou, takže radost vám budou dělat dlouhá léta. Tak neváhejte, vyberte si z mnoha výjimečných designů i vy a oživte chodbu ve své domácnosti!Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku