Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Plakáty na zeď - žhavý trend interiérových dekorací

Plakáty na zeď - žhavý trend interiérových dekorací

Lucia Plasa V pátek 16. 04. 2021 Obrazy

Díváte se kolem sebe a vidíte jen bezduché stěny, z nichž zeje chlad a prázdnota? Proměňte nudný monotónní prostor na útulný domov, ve kterém se budete cítit šťastně, svobodně a sami sebou. Nechte interiér a bytové dekorace vyprávět váš příběh, to kým jste a co vás vnitřně naplňuje. Inspirujte se moderními dekoracemi na stěnu, díky kterým bude každá místnost jiná, jedinečná a nápaditá.

 

Atraktivní dekorace na zeď v moderním designu

Co vám jako první padne do oka u svých známých a příbuzných? První dojem si vytváříme i když k někomu jdeme poprvé na návštěvu. Obvykle nás mezi prvními zaujmou dekorace na stěně až pak se koncentrujeme na zbytek pokoje. Jako první obdivujeme moderní obrazy, fotky nebo luxusní obklady na stěnách.

Bytové doplňky v interiéru dokáží skutečné zázraky. Pokud však nejste "interiérový guru", vsaďte na jistotu. Pokoj vymalujte příjemnými neutrálními zemitými barvami a stěny zkrášlete pomocí originálních dekorací. "Wau efekt" se dostaví okamžitě a celý prostor, s puncem originality ihned ožije. Dnes jsme si z interiérových dekorací vybrali populární - plakáty na zeď.

 

moderná obývačka s plagátmi

 

Plakáty na zeď 21. století

Horkým trendem ve světě bytových dekorací jsou plakáty v rámech, které snadno a rychle umístíte, kde jen chcete. Při tvoření vašeho vytouženého království víte pomocí těchto designérských kousků rozzářit a zvýraznit každou jednu místnost. Nabídka plakátů je skutečně pestrá. Vintage, abstraktní nebo i černobílé plakáty vkusně doplní a jemně podtrhnou elegantní, moderní bydlení se smyslem pro detail.

 

moderný čiernobiely plagát s motívom abstraktného folklórneho srdca

 

Designéři při tvoření plakátů mysleli na všechny, i na milovníky eko stylu. Přírodní motiv, květy, botanika a zvířata zobrazené na plakátech přinesou rovnou k vám domů kus nedotčené panenské přírody. Znáte pozitivní vlastnosti plakátů?

 

 

 

 

Výhody plakátů:

  • lehkost použitého materiálu,
  • dostupnost různých motivů v pestrobarevném provedení,
  • možnost výběru z několika rozměrů,
  • snadná montáž,
  • možnost rychlé a relativně levné transformace pokojů,
  • odolnost vůči UV záření - plakát vlivem světla nebledne a v interiéru perfektně vynikne,
  • možnost kombinace s jinými plakáty nebo i s jinými nástěnnými interiérovými dekoracemi.

Jedinou nevýhodou plakátů je, že nejsou odolné vůči vlhkosti. Ačkoliv plakáty na stěnu obvykle chrání akrylové sklo, je třeba umístit je v suchých místnostech, kde nedochází k přímému kontaktu s vodou.

Náš tip: Nasajte energii z motivačních plakátů! Originální motivační plakáty s výstižným výrokem vás budou každodenně motivovat k dosažení vašich cílů a inspirovat k lepšímu zítřku.

 

moderná spálňa, plagát na stene s motivačným výrokom

 

Sjednoťte minulost a moderní současnost

Nejkrásnější na bydlení a tvoření domova snů je možnost přizpůsobit si interiér bydlení podle vlastnímu vkusu. Není žádnou novinkou skloubit v interiéru více stylů dohromady, avšak při takovém experimentování je lepší mít alespoň základní poznatky jednotlivých stylů, abyste to zbytečně neprekombinovali.

 

 

Slyšeli jste už o propojení vintage stylu a moderního bydlení? Probuďte v sobě něžnou romantickou duši a zařaďte do moderního bydlení vintage prvky. Moderní bydlení s vintage designem jdou spolu pěkně ruku v ruce. Díky moderním dekoracím s vintage nádechem přinesete do svého příbytku kus lásky, romantiky a elegance. Nápadité vintage plakáty ulahodí očím, nejen po vizuální stránce, ale jsou také tím pravým balzámem na duši. Plakáty na stěnu řadíme k univerzálním řešením pro vytvoření moderního vzhledu v interiéru. Vintage plakáty víte zavěsit nebo jen volně položit do obýváku, kuchyně nebo do ložnice.

 

moderná pracovňa a vintage plagát s retro bicyklom moderná obývačka, tmavá stena, vintage plagát s gramofónom

 

Pohádkové plakáty do dětského pokoje

Když si domů poprvé přinesete to malé roztomilé klubko lásky, ještě nemůžete vědět, jaký typ osobnosti z něj vyroste, jaké hry bude mít rádo a jaké budou jeho koníčky. Doporučujeme proto dětský pokoj zařídit moderně, prakticky a hlavně neutrálně.

 

detská izba

 

Minimalismus si šetřete pro obývací pokoj a ložnici! Naopak dětský pokoj pro dítě, i to starší, představuje bezpečný přístav, v němž je dovoleno snít, věřit a toužit, proto byste měli dětský pokoj vyzbrojit pozitivní energii a lákavým moderním designem. Co pomůže dítěti k pozitivnímu a kreativnímu myšlení? Jak a čím byste mohli dítě kladně inspirovat?

 

 Plagát detská raketa

 

Neváhejte dětský pokoj ozdobit a zpestřit pomocí originálních bytových dekorací. Kromě pestrobarevných girland, moderních obrazů a oblíbených tapet s dětským motivem, rozvíjejí představivost a působí klidným poutavým dojmem i plakáty do dětského pokoje. Použijte několik různých plakátů, ale se stejným tematickým celkem. Plakáty do dětského pokoje s motivem přátelských zvířátek nebo obecně s přírodním motivem zaujmou malé i velké dobrodruhy. Pomocí nich víte rychle, efektivně a i poměrně levně přetransformovat dětský pokoj na magické místo s vlastním příběhem.

 

detská izba v námorníckom štýle

 

Nejdůležitější je cítit se doma svobodně, komfortně a uvolněně. Při výběru dekorací se řiďte srdcem, nejen novými trendy z časopisů. Nezapomínejte, že váš domov odráží váš styl, charakter a osobnost. Díky dobře zvoleným interiérovým dekoracím, dokážete celý prostor nabít tou správnou pozitivní energií.

Napište nám zda jste i vy objevili kouzlo a sílu plakátů v interiéru, případně kterou pokoj jste si originálními plakáty stihli už i vyzdobit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku