Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Plakáty v interiéru. Jaké motivy jsou v kurzu?

Plakáty v interiéru. Jaké motivy jsou v kurzu?

Lucia Plasa V úterý 29. 03. 2022 Plakáty

Toužíte po změně v interiéru za minimální náklady? V takovém případě všemi deseti doporučujeme kvalitně propracované plakáty na zeď, které si najdou místo všude v interiéru. Pokud jste na vážkách se zařazením plakátů do vašeho bydlení snů, možná vás následující důvody přesvědčí.

 

plagát kvetinové srdce v čierno-bielom prevedení plagát strom života

 

6 důvodů, proč byste měli do interiéru zakomponovat plakáty na zeď:

 • jsou lehké i když jsou zarámované,
 • disponují jednoduchou a rychlou montáží,
 • díky menším rozměrům, můžete plakáty položit na pracovní stůl nebo je zavěsit na zeď,
 • pestrá nabídka v různých velikostech,
 • moderní design a originální provedení,
 • při koupi více plakátů s podobným tématem si dokážete doma na zdi vytvořit vlastní unikátní uměleckou galerii.

 

galéria zarámovaných plagátov galéria zarámovaných plagátov obývačke

 

Výběr motivu o vás hodně prozradí

Kromě dokonalého sladění barev v interiéru je důležité zkombinovat také styl bydlení s motivem, který je vašemu srdci nejbližší. Jste vášnivý cestovatel, fascinuje vás abstraktní umění nebo milujete sport? Tak jako jsou oči zrcadlem do duše, tak váš interiér a jeho design prozradí něco o vašem charakteru a osobnosti. Mezi neutrální a velmi populární motivy plakátů patří:

 • unikátní abstrakce,
 • nadčasový květinový motiv,
 • oblíbené světové metropole,
 • plakáty s motivačním výrokem,
 • černobílé umění.

 

Slaďte plakáty na zeď s doplňky

Harmonické pěkné bydlení by mělo dokonale ladit. Barva stěny, plakáty, koberce, nábytek a také dekorace by měly spolu tvořit celek a vizuální soulad. Můžete zvolit klasickou černobílou kombinaci nebo vyzkoušet výraznější kontrasty. Barvy, které jsou ve světě interiérového designu momentálně IN jsou nejrůznější odstíny zelené, hnědé a samozřejmě také šedé. Trendy je také světle modrá, romantická růžová nebo výrazná barva roku 2022 Very Peri barva. Možností je nekonečně mnoho, proto se při výběru barevných kombinací řiďte nejen trendy, ale také srdcem a vlastními pocity.

 

plagát ružové pivónie čiernobiela spálňa

 

Přírodní motiv na plné čáře vede

Jste zvědaví, které motivy jsou momentálně v kurzu? Možná vás nepřekvapíme, ale přírodní motiv na plné čáře vyhrává. V moderním interiéru hraje prim přírodní materiál, přírodní textilie a také dekorace s přírodním motivem. Říká se, že příroda má na lidi blahodárné účinky. Léčí duši i tělo. Dokáže nás uklidnit a scelit. Lesy, stromy, louky plné květin, nekonečný oceán a písečné pláže. Lidé stále více vyhledávají kontakt s přírodou, neboť v nich evokuje příjemné pocity. Nabídka plakátů je bohatá a originální, ale chcete-li pěkné bydlení s dobrou atmosférou, vyzkoušejte sílu přírody zobrazené na plakátech.

 

plagát kontrastný zlatý strom plagát do obývačky - abstraktné motýle

 

Pestrobarevné plakáty pro nejmenší

Děti milují barvy, pestrost a roztomilá zvířátka. Plakáty na zeď do dětského pokoje přinesou poutavý a originální prvek. Mrkající lama, rozkošná panda nebo usmátý lenochod zaujmou každého malého badatele. Dětem vykouzlí úsměv na tváři, vnesou do dětského pokoje dostatečnou barevnou injekci a podpoří dětskou fantazii a kreativitu. Plakáty umíte snadno vyměnit a přizpůsobit věku dítěte.

 

detská izba, plagát roztomilej lamy detská izba, plagát karneval

 

Dokonalá oáza klidu

Ložnice si zaslouží atraktivní design s relaxačními prvky. Ve vaší vlastní oáze klidu si potřebujete odpočinout a načerpat síly na další den plný nových dobrodružství a výzev. Plakáty na zeď ložnici zútulní a nabijí pohodovou energií. Do ložnice doporučujeme plakáty s motivem lásky nebo přírody. Romantické západy slunce, rozkvetlé růže, klidné tyrkysové moře vás uklidní a pohladí na duši. A naopak zamilovaná dvojice v objetí plném vášnivých polibků ve vás zapálí touhu a nekonečnou lásku.

 

 biela moderná spálňa, plagát zamrznutá krajinka

 

Kuchyně s přílivem exotiky

Růžový plameňák, exotické ovoce, závan moře a pestrobarevné květiny do moderní kuchyně patří. Chutný ananas nebo sladký kokos nemusí zdobit jen mísu s ovocem na stole. Rafinovaný a dokonale propracovaný design plakátů si najde místo v jakékoli kuchyni. Nebojte se změny! Při výběru plakátů do kuchyně zapojte vašeho kreativního ducha. Kuchyně představuje srdce domácnosti, proto se v ní obklopte něčím, co vám zpříjemní každou chvíli v ní.

 

 

 

Moderní interiér s vlastní galerií obrazů

Plakáty na zeď jsou poměrně "levnou pomocnou silou", jak zatraktivnit interiér. Díky jejich lehkosti a menším rozměrům dokážete zútulnit i tu nejmenší místnost. Vaše oblíbené umělecké dílo, můžete položit na pracovní stůl nebo ke květinám na komodu. Pokud se naopak chcete pochlubit vlastní uměleckou sbírkou, vyskládejte si na schodišti nebo v obýváku galerii plakátů. Kromě abstrakce a oblíbených destinací hostům v obýváku ulahodí i nápadité a originální plakáty na zeď v pop art stylu a ve vintage provedení.

 

obývačka, galéria plagátov obývačka, galéria plagátov

 

Plakáty na zeď, které motivují

Potřebujete k dosažení vašeho cíle nakopnout? Nejste při plnění úkolů dostatečně motivováni? Nechte se i vy unášet na vlně nekonečné motivace a inspirace díky plakátům s motivačním výrokem. Minimalistický nápis, černobílá klasika nebo retro provedení? Jak by měl vypadat váš motivační plakát?

 

 

 

Jak je to u vás? Preferujete obrazy nebo plakáty na zeď? Jaký motiv plakátů je váš oblíbený?Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku