Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Vícedílné obrazy, trend moderního interiéru

Vícedílné obrazy, trend moderního interiéru

Lucia Plasa V pátek 17. 12. 2021 Obrazy

Vícedílné obrazy jsou přesně to, díky čemuž dokážete vyvolat tisíc reakcí a emocí. Jsou efektivní, jedinečné a zaujmou už na první pohled. V Dovido nabízíme hned několik typů vícedílných obrazů, které skutečně ve vašem bydlení vyniknou a ohromí. Které?

 

Moderní vícedílné obrazy na zeď

Neumíte se rozhodnout či zvolit jeden větší obraz nebo vícedílné umělecké dílo? Troufáte si na vícedílné obrazy? Výrazná barevnost, rozmanité do posledního detailu propracované motivy, trendy větší formát a moderní elegance. Vícedílné obrazy na zeď od Dovido jsou dokonalým trendy bytovým doplňkem v moderním interiéru.

 

5-dielny čiernobiely obraz abstrakcie rovný 5 dielny obraz príroda

 

Nabízíme vícedílné obrazy, které perfektně vyniknou v obývacím pokoji, ve velké předsíni, v prostorné pracovně, ale také v ložnici či jídelně. Nastolte v interiéru rovnováhu a uspořádejte části obrazu harmonicky do jednoho celku! Nevíte jak na to? Připravili jsme si pro vás praktickou příručku, jak rozmístit obrazy na zeď co nejefektivněji.

 

Jaké vícedílné obrazy nabízíme?

  • moderní 3-dílné obrazy,
  • jedinečné 4-dílné obrazy - originální set čtyř různých obrazů,
  • atraktivní 5-dílné obrazy,
  • impozantní rovné 5-dílné obrazy.

 

3-dielny obraz abstrakcia v zlatom prevedení

 

Vícedílné obrazy do obývacího pokoje

Největší místnost v interiéru. Obývací pokoj poskytuje prostor, kde se můžete s dekoracemi vyřádit a popustit uzdu fantazie. Obrazy na zeď jsou skvělým nástrojem, díky kterému proměníte jednoduchý až fádní obývací pokoj ve speciální místo tisíce odstínů. Vícedílné obrazy do obývacího pokoje jednoduše patří, dělají ji atraktivnější a zajímavější.

 

5-dielny obraz reprodukcia Hviezdna noc - Vincent van Gogh 5-dielny obraz zasnežené hory

 

Pokud je správně umístíte, dokážou kralovat a dominovat v celém prostoru. Perfektně vyniknou nad krbem nebo za pohovkou. Vícedílné obrazy představují pompézní umělecké dílo velkých rozměrů. Černobílý nebo pestrobarevný motiv? Obraz, který si vyberete, bude součástí vašeho každodenního života, bude interpretovat vaši osobnost a může vypovědět váš příběh. My všemi deseti doporučujeme kontrastní kombinace. Výrazný kontrast umí velmi dobře zamíchat karty a přidat nudnému nevýraznému interiéru potřebnou dávku života a originality.

 

Abstrakce, zátiší nebo portréty lidí?

Umění s sebou přináší mnoho vjemů. Je to ideální nástroj pro duchaplnou konverzaci mezi vámi a vašimi hosty. Obraz a motiv, který zvolíte, co to prozradí o vaší osobnosti a vašem individuálním vkusu. Dodá místnosti charakter a interiéru, klasický, moderní nebo futuristický vzhled.

 

set obrazov od Dovido - motív dovolenky pri mori 5-dielny rovný obraz abstraktným kvetov

 

Máte interiér zařízený v boho, eko nebo stylu severských zemí? Vícedílné obrazy na zeď s přírodním motivem jsou přesně to, co váš interiér potřebuje. Zasněžené hory, tajemný les, pláže, západy slunce, květiny, zvířata či nádherné vodopády. Přírodní motiv představuje nadčasový trend, který nikdy neomrzí a vynikne v každé jedné místnosti.

 

3-dielny obraz jeleň v zime 5-dielny rovný obraz prírody s hviezdnou oblohou

 

Abstrakce je dalším interiérovým trendem, který se těší velké popularitě. 5-dílné obrazy s univerzálním abstraktním motivem perfektně zapadnou do industriálního, moderního, eklektického nebo do minimalistického stylu. Top trojku uzavírají tváře známých lidí nebo vícedílné obrazy ženských tváří, které tvoří neodmyslitelnou součást bláznivého pop art stylu.

 

5-dielny obraz pestrofarebná abstrakcia 5-dielny obraz ženy v pop art štýle

 

V obývacím pokoji jsou vítány motivy jako velkoměsta, přírodní motiv, abstrakce, oblíbený Feng Shui motiv nebo i retro klasika. V ložnici navodí příjemnou atmosféru motivy lásky, přírody, zvířat a také obrazy na zeď s citáty nebo inspirujícími nápisy.

 

set obrazov od Dovido - olejomaľba prímorského mestečka set obrazov od Dovido - motív mesta

 

Prostorná kuchyň uvítá kuchyňskou tématiku a dokonale do ní zapadnou i 5-dílné obrazy s bylinkami, levandulovým polem, pochutinami, přírodním motivem nebo i vícedílné obrazy – romantické olejomalby přímořských městeček.

Náš tip: Vyberte si motiv, který vás neomrzí. Motiv, který bude vaší hnací silou a balzámem na duši. Uklidní vás příroda? Inspiruje vás abstraktní umění? Co vás nabije pozitivní energií a dobrou náladou? To jsou otázky, které si musíte před koupí obrazu zodpovědět.

 

5-dielny obraz žlté ruže 5-dielny obraz abstraktnej modrej oblohy

 

Bydlení bez kousku umění je jako tělo bez duše. V Dovido jsme přesvědčeni, že každý jeden interiér si zaslouží vyzdobit a zatraktivnit originálním uměleckým dílem. Obrazy představují jednoduchý způsob jak docílit moderního bytového designu a prostoru s příjemnou atmosférou. Už jste našli obraz, který vás dokonale vystihne a zapadne do stylu vašeho bydlení?Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku