Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Začněte den s oblíbeným motivačním citátem

Začněte den s oblíbeným motivačním citátem

Lucia Plasa V pátek 24. 06. 2022 Plakáty

„Zdraví je největší dar, spokojenost největší bohatství a věrnost, nejlepší vztah." - Budha

Motivační citáty nás inspirují, motivují a dodávají nám energii. Představují nástroj, díky kterému na konci tunelu vidíte světlo a díky kterému víte, že po bouři vždy vyjde slunce. Jsou důležité pro duševní zdraví člověka. Dokážou vykouzlit úsměv na tváři a pohladit duši. Jak velmi motivační citáty ovlivňují osobnost člověka?

 

motivačné citáty zelená obývačka, set obrazov s prírodou a motivačným výrokom

 

Motivační citáty jsou vaším mentorem

Inspirativní výroky "pumpují" lidskou mysl. Jsou to moudrá slova, vhodně promyšlené a zformulované myšlenky. Nakopnou vás a podpoří v těžkých časech. Motivační citáty dodávají lidem potřebnou sílu jít dál při plnění životních snů. Jsou trenérem, který vás nepřímo nutí zamyslet se nad danou myšlenkou a ponořit se hlouběji do sebe. Proč jsou pro lidi motivační citáty potřebné?

 

plagát s motivačným citátom v obývačke nad pohovkou plagát s motivačným výrokom v spálni

 

Myslete na budoucnost, nezapomínejte žít pro přítomnost

Motivaci potřebujeme k dosažení krátkodobých nebo dlouhodobých cílů. Je důležité, přesně si zadefinovat a pojmenovat vaše cíle. Po čem toužíte? Je to vysportované tělo, prostorný dům s nádhernou zahradou nebo je vaším snem otevřít si vlastní byznys?

Americký psycholog a představitel humanistické psychologie Carl Rogers řekl: „Dobrý život je proces, ne stav bytí. Je to směr, ne cíl.” Mnohokrát při dosahování určitého cíle, zapomínáme žít a užívat si přítomnost. Nevychutnáváme si ten požitek z pomyslné jízdy. Nemyslíme na to skutečné štěstí, jakým je právě rodina a přátelství.

 

motivačné citáty plagát s motivačným citátom od Eleanor Roosevelt

 

Motivujte se doma, ale také v práci

"Neúspěch je koření, které dává chuť úspěchu." - americký spisovatel, herec a novinář Truman Capote. Psal úspěšné romány mezi které patří i román Snídaně u Tiffanyho. Motivační citáty o životě, úspěchu nebo o lásce na nás "číhají" odevšad. oblečení, oblíbeném šálku kávy, plakátech, obrazech. Trendy jsou motivační osvětlené tabule, efektivní nástěnky a dokonce i motivační diáře. Proč byste se i vy měli obklopit inspirativními výroky slavných osobností? Motivační citáty:

  • zlepšují náladu,
  • vyzařují pozitivní vibrace,
  • obdarují vás různými moudrostmi,
  • díky motivačním citátům se dokážete snáze vypořádat se stresovými situacemi,
  • pomohou vám při realizaci vašich cílů.

 

motivačný výrok na svetelnej tabuli motivačný výrok na čiernom hrnčeku

 

Zavěste si oblíbený motivačním výrok v pracovně. Vychutnejte si dávku kofeinu pro lepší pracovní výkon v šálku s výrokem, který vás nakopne. Motivační plakáty a obrazy jsou ideální i do dětského pokoje. Umístěte je nad psací stůl, aby měli malí i velcí studenti svou inspiraci a motivaci stále na očích. Motivační citáty o lásce vyniknou především v ložnici. V předsíni potěší vaše přátele motivační citáty o životě a přátelství.

 

motivačný plagát na zelenej stene v obývačke nálepky na stenu s motivačným výrokom 

 

Co takhle zlepšit životní styl?

"Nenáviděl jsem každou jednu minutu tréninku, ale řekl jsem si: Nepřestávej! Teď trp a pak budeš žít do konce života jako šampion." - Muhammad Ali. Zkuste změnit myšlení. Pokud patříte mezi lidi, kteří rádi plánují, postupně začnou úkoly plnit, ale nikdy nic nedotáhnou dokonce, inspirativní výroky jsou pro vás jako stvořené. Motivační citáty jsou velkou inspirací, mohou vás nasměrovat a ukázat vám cestu při dosahování vašich cílů. Mezi největší trendy momentálně patří zdravý životní styl. Fitness motivace. Motivační citáty o cvičení ovlivňují vaše myšlení i chování. Vyvolávají v lidech pocit, že jsou schopni zabojovat a dotáhnout věci do konce. V tomto případě vám doporučujeme zakoupit speciální fitness diáře, ve kterých naleznete skvělé motivační citáty o cvičení, na každý den.

 

Obraz s kaktusmi s motivačným výrokom motivačný plagát v spálni pre športovcov

 

Poznejte sami sebe

Celý život se učíme. Ti bystřejší se učí na chybách druhých, ostatní na těch vlastních. Člověk má potřebu k někomu vzhlížet. Moudrosti, které vyslovily nebo napsaly známé osobnosti, celebrity a jiní lídři společnosti, umí být pro mnohé skutečnou inspirací. Inspirujte se i vy! Buďte pozitivní. Milujte se, učte se o sobě. Poznávejte vlastní silné a slabé stránky. Zkoušejte nové věci, poznávejte nové lidi. Vlastní byznys, práce snů, nová láska? Nebojte se neúspěchů. Plňte si sny a touhy. Jak říkal Oscar Wilde: „Žít, to je nejvzácnější dar na světě, protože většina lidí jen existuje.”Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku