Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Jednoduché dekorace, které musíte mít doma!

Jednoduché dekorace, které musíte mít doma!

Andrea Longauerova V pátek 13. 11. 2020 Tipy a inspirace

Byt máte zařízený, vše je tak, jak jste si představovali, ale něco tomu chybí. Maličkosti, z nichž dýchá váš rukopis a vašemu bydlení dodají správnou atmosféru. Netřeba jich mnoho. Jeden výraznější obraz nebo pěkný táhlý květ. Přinášíme vám několik tipů na jednoduché bytové doplňky, které vašemu bydlení přirozeným způsobem dodají přesně to, co potřebujete.

 

Obraz maľovanie podľa čísiel HOME

 

Knihy (nejen) jako dekorace

Máte oblíbeného autora a netrpělivě čekáte na každou knihu, kterou se chystá vydat, protože sbírku chcete mít kompletní. Vydavatelství se snaží vázání a obaly jednotlivých knih tvořit tak, aby jejich určité znaky spojovali a každému hned bylo jasné, že tvoří sérii. Využijte to! Ukážete svůj čtenářský vkus a získáte netradiční dekoraci. Série napínavých detektivek, romantika, zda historické romány vázané v koženkových obalech. Spojte příjemné s užitečným a pořiďte si knihy, které předtím, než je vložíte do police i přečtete.

 

Zbierka kníh

 

Polštáře. Stejný a stále jiný

Máte velkou jednobarevnou sedací soupravu a chcete ji něčím oživit. Popřemýšlejte, jaké polštářky se vám ke sedačce hodí nejlépe a oblečte je do barev, aby na ní pěkně vynikly. Motiv na povlečení přizpůsobte ročnímu období a vánočním a velikonočním svátkům a dekorace v podobě polštářů bude stále nová a aktuální. Když se vám nepodaří najít polštářky přesně podle vašich představ, vyrobte si je. Pletení, háčkování a vyšívání momentálně slaví velký návrat. To, že nikdo jiný takový polštářek mít nebude je jasné. Pro ruční výrobky stále platí, že co kus, to originál. Měkoučká deka, která vás zahřeje už jen tím, že se na ni podíváte nemusí být jen funkční. Celkovou atmosféru dotvářejí detaily. Dejte si na ně záležet.

 

Dekorácia pomocou vankúšov

 

Obraz jako odraz vašeho stylu

Prostorově mnoho místa nezabere, ale po vstupu do pokoje si ho všimne každý. Obraz. Můžete z něj udělat hlavní pilíř, kterému vše přizpůsobíte nebo doplněk, kterým zařízení pokoje jen zvýrazníte. V prvním případě je nevýhodou to, že obraz tak snadno nevyměníte. Druhá možnost je variabilnější. S obrazy můžete pracovat a vyměnit je, kdy se vám zachce. Sluncem zalitá příroda vás omrzela, vyměníte ji za obraz se světly velkoměsta. Jasné, že je nebudete měnit denně. Přizpůsobte je svým současným pocitům. K romantické krajině se můžete kdykoliv vrátit.

 

5-dielny obraz Mandala harmónie na ružovom pozadí

 

Svíčky na zpříjemnění atmosféry

Svíčka už dávno není jen nositelem světla. Oválné, hranaté, kulaté, svíčky nepravidelných tvarů, postavy, zmenšeniny budov. Motivů je mnoho. Někdy jsou propracované tak, že je vám líto svíčku zapálit. Svíčku můžete vnímat skoro všemi smysly. Pokocháte se její krásou, jejich hořící plamen vás uklidní a vůně navodí příjemnou relaxační atmosféru. Existují svíčky, které svým praskáním připomínají hořící dřevo v krbu. Jedna svíčka nikdy není dost. Je jen na vás, jakými svíčkami či svícnů si bydlení zpříjemněte. Nebojte se je zapálit. Shoří. Přijdou další. Svíčky patří mezi nejoblíbenější dárky. Dostanete novou. Možná ještě hezčí a ještě voňavější.

 

Sviečka, ako dekorácia

 

Pokojová rostlina v originálním květináči

Neskrývejte je na parapet za záclonu. Staráte se o ně s láskou. Pochlubte se jejich krásou a nechte je vyniknout. Pokojové rostliny vytvoří dvě dekorace v jednom. Same o sobě jsou krásné. Když je vložíte do květináče, podtrhnete jejich krásu a také stálezeleným rostlinám dodáte pestrost. Táhlé rostliny výrazný květináč nepotřebují. Listy ho zastíní. Na výběr vhodných květináčů se zaměřte, když máte květiny, které rostou do výšky. Nekupujte stále jiný. Přizpůsobte je společnými prvky a barvami, aby působily uceleně a harmonicky.

 

Izbové rastliny

 

Dekorace do bytu vybírány s láskou vám pomohou vytvořit domov, do kterého se vždy budete rádi vracet. Maličkosti tvoří svět. I ten váš.

 

 Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku