Slevy až do -40% *platí do 25.9. • ⭐ (4,9/5) 1500+ Recenzí
Obrazy a tapety, které se hodí do ložnice

Obrazy a tapety, které se hodí do ložnice

Andrea Longauerova V pátek 16. 10. 2020 Obrazy

Místnost určená na spaní a odpočinek. Ložnice. Zcela vám v ní stačí pohodlná postel, velká skříň, komoda, noční stolek se stolovou lampou po každé straně postele a lustr. Můžete ji zařídit tím nejkvalitnějším nábytkem, i tak bude v této sestavě působit stroze. Potřebujete ji zútulnit a dodat její správnou atmosféru. Prozradíme vám jak.

 

Napraví to obraz na stěnu do ložnice

Nábytek nevyměňujte. Existuje i jednodušší a cenově přijatelnější možnost, jak ložnici zútulnit. Správně zvolená tapeta do ložnice nebo obraz na stěnu dokáže celkovou atmosféru ložnice dokonale změnit. Při jejich výběru vycházejte z toho, jakou atmosféru chcete v ložnici vykouzlit. Ložnice vás nemusí reprezentovat. Návštěvy do ní běžně nepouštíte. Nechte své fantazii volný průběh a vyberte si tapetu, která se vám líbí nejvíce nebo obraz, který o vás něco napoví a ložnici příjemně oživí, ale zároveň nebude působit rušivě. Je to ložnice. Potřebujete se v ní dobře vyspat a nabrat energii na další den.

 

Obraz orchidea s japonskou tematikou

 

Obrazy a tapety, kterým se v ložnici líbí nejvíce

Uklidňujícím až meditačním dojmem působí obrazy s motivem přírody nebo květin. I milovníci míst a rušného života ocení obrazy velkoměst, které dotvoří, ale nenaruší pohodovou atmosféru. V ložnici najdou uplatnění i obrazy a tapety Feng Shui, ale když k nim nemáte vztah, za každou cenu je na stěny nedávejte.

Na jedné stěně působí fototapeta zajímavě, ale její umístění na dvě stěny může působit rušivě a celou ložnici opticky zmenšovat. Výběr fototapety a její umístění si pořádně rozmyslete. 

 Fototapeta letecký pohľad na pláž

 

Obraz na stěnu nebo fototapeta je to hlavní

Obraz nebo tapeta se může stát nosným prvkem celé ložnice, jejíž ostatní nábytek přizpůsobíte. V tomto případě si můžete dopřát obraz s barevnější motivem. Stěny ložnice natřete bílou nebo jemnými zemitými barvami. Barva stěny musí s barvami obrazu vytvářet přirozenou souhru.

 

Obraz srdce na pni

 

Červená je sice barvou vášně, ale působí agresivně. Spolu se žlutou patří mezi barvy, kterým byste se měli v ložnici raději vyhnout. Pohled na ně narušují spánek. Na obraz, který si do ložnice zavěsíte budete dívat každý den. Můžete ho vyměnit, ale když ho budete při zařizování ložnice brát jako hlavní prvek, nemusí to být tak jednoduché. Když je červená nebo žlutá vaší oblíbenou barvou a v ložnici ji jednoduše mít chcete, nikdo vám v tom nezabrání. Když je použijete ve správné míře, nic jimi nezkazíte.

 

Jeden obraz na 10 let? To ne!


Když máte rádi změnu, zařiďte si ložnici tak, abyste minimálně obraz na stěnu vyměnili častěji. Slaďte je s ložním prádlem. Stěny vymalujte bíle a nábytek zvolte v neutrálních barvách a kouzlete s doplňky.

Zvolte motivy, které vykouzlí úsměv na tváři. Negativních a pochmurných věcí jste během dne zažili víc než dost. Relax, harmonie a dobrý spánek je to, co na vás v ložnici čeká. Pohled na obraz ve vás má tyto pocity znásobit. Přespíme třetinu našeho života. Vytvořte si ložnici jako oázu klidu a dopřejte si pohodlí, které si po celém dni zasloužíte.

 

Obraz maľovanie podľa čísiel anjel

 

Přiložte ruku k dílu a malujte

Když se vám obrazy líbí a chcete si namalovat svůj vlastní, ale malování nemáte v krvi, zkuste obrazy malování podle čísel. Vyberte si motiv, ke kterému máte citový vztah nebo takový, který se vám jednoduše líbí. Při malování strávíte nejeden příjemný večer, možná jen se svou polovičkou, nebo v kruhu rodiny. Obraz, který si zavěsíte na stěnu tak dostane úplně jiný rozměr a každý večer si do postele lehnete s pocitem, že všechno co se kolem vás děje za to stojí.

 

Romantika je v ložnici vítaná

Jsme v ložnici. Stěny si ozdobte něčím romantičtějším. Intimnějším. Klidně to mohou být akty. Odvážnější si na stěny mohou zavěsit i ty svoje. S jejich výběrem opatrně, Nikdy nevíte, kdo vám do ložnice zabloudí.

 

Fototapeta romantická správa

 

Rodinné fotografie do ložnice nepatří


Fotografie s rodinnými příslušníky na stěny ložnice nepatří. Zejména ty, které máte na stěně zavěšené jako vzpomínku. Pohled na ně vás může vrátit do minulosti a usínání pořádně zkomplikovat, i když máte s osobami na fotografiích spojené jen příjemné vzpomínky.

 

Tapet a obrazů, které ložnici zútulní a příjemně ji oživí je mnoho. Je jen na vás, který si vyberete. Ložnice je pokoj, do které si jdete odpočinout a dobře se vyspat. Pamatujte! Obraz nebo tapeta vám má příjemnou atmosféru znásobit, ne zkazit.

 

 

 Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku