30% sleva jen pro prvních 100 objednávek s kódem: DOVIDO30 🙏🏻Stihnete to?
Obrazy na stěnu s černobílým příběhem

Obrazy na stěnu s černobílým příběhem

Andrea Longauerova V úterý 14. 12. 2021 Obrazy

Kombinace bílé a černé není nesmrtelná jen na módních molech. Odhalte kouzlo jejich kombinace a nechte se vtáhnout do jejich tajemného světa plného nostalgie a vzpomínek. Černá a bílá není nudná. Přesvědčte se o tom spolu s námi.

 

 

 

Každý ho vidí jinak

Černobílé obrazy jsou nadčasové a skrývají v sobě určité tajemno. Pro každého představují jiný příběh. Možná proto, že si černobílé obrazy většinou spojujeme s minulostí a při pohledu na ně si vyřizujeme své vlastní vzpomínky. U každého vzbuzují jiné emoce. I proto jim běžní (méně umělecky založení) lidé rozumějí lépe.

 

Černobílý obraz do každé místnosti

Moderní černobílé obrazy mají zvláštní hloubku a působí elegantně a stylově. Vyniknou zejména v minimalistických a klasických interiérech. Skandinávský styl přitahuje černobílé obrazy nejvíce. Ozdobit jimi můžete každý pokoj v domě. Nejčastěji je umisťujeme do obývacího pokoje, ložnice a kanceláře, ale v podobě zarámovaných plakátů se s nimi stále častěji setkáváme iv dětských pokojích.

 

 

 

 

NÁŠ TIP: Obraz nemusí viset na zdi. Postavte jej na komodu, přidejte k němu skleněnou vázičku s barevným květem a vytvořte dekoraci, kolem které nikdy jen tak, bez povšimnutí neprojdete.

 

 

 

Černá a bílá nejvíce zvýrazní portréty, abstraktní obrazy, města, země, relaxační obrazy a mandaly. Tuto kombinaci vlastně umíme uplatnit všude. Důležité je přizpůsobit obraz charakteru a zařízení místnosti.

Mezi nejoblíbenější černobílé obrazy do obývacího pokoje patří obrazy přírody a krajiny, uličky starých měst a portréty, i vlastní černobílé fotografie. Do ložnice můžete umístit mandaly a obrazy s feng shui tématikou. Do kanceláře si můžete vybrat abstraktní obrazy nebo obraz města.

 

 

 

 

Jeden velký nebo více malých

Na zeď můžete zavěsit jeden velký obraz nebo více menších. Jeden obraz je výraznější, s menšími je třeba si více pohrát. Propojte je stejným rámem a při rozmístění dodržujte stejně velké vzdálenosti z každé strany, aby to nepůsobilo rušivě. Černobílá kombinace je velmi výrazná a zajímavá při 5 dílných obrazech. Rozdělení obrazu na více částí přináší místnosti osobité kouzlo a dynamické osvěžení.

 

 

 

Může to být ještě výraznější!

Když je na plakátě více černé než bílé, zvýrazněte ho bílou paspartou. Plakát opticky vystoupí do popředí a bude působit plastičtěji. Černá pasparta tento efekt umocní, když se v motivu nachází více bílé. Ke zvýraznění a oživení někdy stačí opravdu málo.

 

 

 

Černobílá není pro každého

Černobílá kombinace se nemusí líbit všem. Na někoho působí pochmurně a vzbuzuje v něm negativní pocity. V takovém případě upřednostněte barevnější a veselejší motivy. Černobílé obrazy jsou nadčasové a moderní, ale to neznamená, že je musí mít doma každý. Sépiové provedení obrazů je také docela zajímavé. Možná se vám právě to zalíbí.

 

 

 

Černá a bílá s barevným akcentem

Svět obrazů na zeď nemusíte nechat černobílý. Oživte ho barevným akcentem, který vytvoří zajímavý kontrast. V prostoru vznikne energie, ze které budete čerpat i vy.

 

 

 

 

Zajímavé je také spojení černobílých obrazů se zelenou, která ale nemusí být součástí obrazu. Postavte k němu pokojovou rostlinu a vznikne originální dynamická dekorace, se kterou bude v každé místnosti veselejší. Když si troufáte na vyšší level, přidejte k černobílým obrazům mechové obrazy. Propojit je nebude snadné, ale výsledek bude určitě stát za to.Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku