30% sleva jen pro prvních 100 objednávek s kódem: DOVIDO30 🙏🏻Stihnete to?
Tipy na (trochu) netradiční vánoční dárky

Tipy na (trochu) netradiční vánoční dárky

Andrea Longauerova V úterý 23. 11. 2021 Tipy a inspirace

Nad obrazem jako dárkem k Vánocům jste možná vůbec neuvažovali. Obraz je dekorace na zeď, kterou si podle vás musí vybrat každý sám, aby nezůstal založený za skříní. V tomto článku vás přesvědčíme o tom, že je to omyl. Obraz v jakékoli podobě, je krásným vánočním dárkem, kterým obdarovaným prozradíte, jak dobře je znáte. Právě prostřednictvím takového daru pochopí, jak jim na vás záleží, protože jste s výběrem strávili bezpochyby spoustu času.

 

 

 

Obraz na zeď

Obrazy máme zaškatulkované v mohutných zlatých rámech zavěšené v muzeích, ale tak to už dávno není. Obrazy patří mezi nejoblíbenější dekorace na zeď, kterými zdobíme své příbytky. Výběr přizpůsobte tomu, čemu se člověk, kterému ho chcete darovat, věnuje, případně tomu, co se mu líbí. Milovníkovi hor obraz s motivem kopců a přírody. Mamince obraz s květinami. Bratrovi něco abstraktnějšího. Při výběru obrazu vás možná překvapí, co všechno o svém známém ve svých myšlenkách odhalíte a na co všechno si vzpomenete.

 

 

 

Malování podle čísel

Jedním z nejkreativnějších dárků je malování podle čísel. Vy vyberete motiv, ale obraz si musí každý vymalovat sám. Probuďte ve svých známých malíře, který v nich léta dřímá a dopřejte jim antistresovou omalovánku, se kterou se mohou i veřejně pochlubit. V balení najdou vše, co k vymalování obrazu potřebují. Předlohu, barvy rozdělené podle čísel a štětce. Malování podle čísel zlepšuje koordinaci, motoriku, trpělivost a schopnost soustředit se. S takovým dárkem vám už nikdo nikdy neřekne, že malovat neumí. Malování podle čísel je ke zkrácení dlouhých zimních večerů přímo jako stvořené. Vyberte motiv, který se vám s člověkem, kterému ho chcete věnovat spojuje nejvíc az malování podle čísel vytvořte dárek s příběhem, který znáte jen vy dva, takovýmto způsobem vznikne dárek s přidanou hodnotou. Představte si ten pocit, když se vám obdarovaný pochlubí s výsledkem. K nezaplacení!

 

 

 

Plakáty

Nebojte se, nemyslíme plakáty, které jste si trhali z časopisů a lepili na zeď. Mělo to své kouzlo, ale dnes jsou plakáty o level výše. Jeden originální plakát často změní charakter celého pokoje. Velmi populární jsou černobílé abstraktní plakáty, ale to neznamená, že musíte vsadit práva na ně. Chodba, kancelář, obývací pokoj, kuchyň, ložnice, či dětský pokoj. Plakát najde uplatnění všude. Výběr motivu přizpůsobte charakteru pokoje, do kterého plakát plánujete zavěsit. Nabídka je pestrá. Plakáty na zeď jsou vánočním dárkem, který kráčí s dobou.

 

 

 

Vícedílné obrazy

Není obraz jako obraz. Více hravosti vám domů vnesou vícedílné obrazy. Tím, že jsou rozděleny na více částí, přinášejí zcela jiný rozměr. Obraz vypadá z každého úhlu pohledu jinak. Nejvíce vyniknou ve velkém, prostornějším pokoji. Vyberte něco výraznějšího. Originální motiv a budete příjemně překvapeni, jak na to obdarovaný zareaguje. 5-dílné obrazy vás nemusí odrazovat. Na zeď je pravděpodobně pověsíte dříve, než jeden velký obraz. Jednotlivé části totiž nepotřebujete věšet se 100% přesností.

 

 

 

Obrazy na korku

Obrazy na korku jsou zajímavou dekorací na zeď, kterou lze efektivně využít. Nejčastěji se vyrábějí s motivem mapy světa. To proto, abyste prostřednictvím ní mohli snít o místech, která chcete navštívit a připínáčky si případně zaznačit, ta místa která jste již měli možnost vidět. Ke každému místu přiložte fotografii nebo pohlednici s popisem o daném místě. Můžete zmínit zážitek, případně napište co se vám v oblasti líbilo nejvíc. Obdarovaný si z mapy na korku vytvoří místo plné snů a krásných vzpomínek. Do dětského pokoje klidně vyberte něco barevnějšího. Učte vaše děti zeměpis hravou formou, s kreativní korkovou mapou to zvládnete lépe. Hlavní města a základní informace o státech budou sypat jako z rukávu. Třeba je jen správně motivovat.

 

 

 

Mechové obrazy

Takový obraz příjemně oživí každý prostor bez rozdílu. Hezky ho prosvětlí a do domácnosti vnese kus přírody a energie, kterou zelená nabízí. Pomáhá vytvořit harmonii a rovnováhu, po které všichni tak toužíme. Péče o tento netradiční obraz není moc náročná. Barvu a tvar si udrží dlouhých 7 až 10 let. Na Vánoce můžete mechový obraz ozdobit světýlky a netradiční vánoční dekorace je na světě.

 

Řasokoule

Řasokoule patří mezi nenáročné a stále oblíbenější bytové dekorace. Je to zajímavá kulatá zelená rostlina, která připomíná mech. Domů vám přinese kousek živé přírody, energii a klid. Přesně tak, jak mechové obrazy. Vhodné prostředí pro ně připravíte v akváriu, kde fungují jako malá čistička. Občas je třeba je v rukou pokoulet, aby si zachovaly kulatý tvar.

 

Nálepky na zeď

Nenápadný dárek, který hodně napoví. Nálepky domovu dodají svěží energii a příjemně jej rozzáří. Motivů je mnoho a dá se s nimi pěkně pracovat. Tvar nerozhoduje. Jak si je obdarovaný nalepí, tak to bude mít. Vy vyberete motiv, ostatní necháte na něm. Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku