Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Vlastní galerie obrazů od Dovido

Vlastní galerie obrazů od Dovido

Lucia Plasa Ve středu 15. 12. 2021 Obrazy

Flexibilní a efektivní. Současný interiérový trend, který se těší velké oblibě. Víte, který to je? V Dovido se snažíme kráčet s novými trendy z moderního interiérového světa. Přemýšleli jsme, jak uspokojit touhu lidí vlastnit více obrazů a neminout přitom veškeré úspory. Připravili jsme si pro vás atraktivní novinku! Sety obrazů s praktickými rozměry, příjemnými barevnými kombinacemi a nejmodernějšími motivy.

 

Dovido set obrazov nočný romantický pohľad na Londýn set čiernobielych obrazov Dovido s prímorskou tematikou

 

Dovido novinka - set moderních obrazů

Jeden je málo a dokonale poskládat vícedílné obrazy do jednoho celku je pro vás hotová zkouška trpělivosti? Dovido přichází s efektivním řešením pro každého nadšence umění. Atraktivní set obrazů v moderním designu. Set obrazů z Dovido dílny se skládá ze čtyř obrazů, které můžete poskládat hned na několik různých způsobů. Jejich výhodou jsou i praktické rozměry (4x 40x40 nebo 4x 60x60), které perfektně vyniknou na hlavní stěně v obýváku, ale zároveň se vejdou i do menší předsíni.

 

 set obrazov etnický motív

 

Novinka z Dovido dílny je opravdu nadupaná. V nabídce naleznete elegantní černobílé nebo výrazné barevné sety obrazů s motivy dle aktuálních trendů. Moderní abstrakce, světoznámé metropole nebo populární Feng Shui motiv. Chcete něco jiného? Nebojte se, pracujeme na dalších setech, které vás zaručeně okouzlí. Tak co, který set obrazů bude zdobit váš moderní interiér?

 

Moderní obrazy s Feng Shui charakterem

Příroda, Zen prvky, Mandala nebo Budha. Feng Shui prvky v harmonickém interiéru hrají důležitou roli. Staročínské umění ví velmi dobře, co vám pomůže navrátit ztracené qi nebo jak přilákat hojnost, zdraví a bohatství.

 

set obrazov s Feng Shui motívom set Dovido obrazov s Feng Shui motívom

 

Nevíte si vybrat mezi pestrobarevnou Mandalou a meditujícím zlatým Budhou? Problém vyřešen. Sestavili jsme nádherné sety obrazů s populárním Feng Shui motivem, které dokonale zapadnou do předsíně, ložnici, ale také do obývacího pokoje. Nabídka je vskutku pestrá a kombinace jsou perfektně vyladěny do posledního detailu.

 

set obrazov od Dovido - Feng Shui motív set obrazov od Dovido Feng Shui motív

 

Atraktivní dětský pokoj s Dovido prvky

Dost bylo fádního a stereotypního dětského pokoje. Místo pro děti by mělo působit moderně a inspirativně. Děti by si dětský pokoj měly zamilovat už na první pohled. Holé stěny děti neosloví, ale barevné stěny s moderním a poutavým designem zaujmou každého malého kritika.

 

set obrazov do detskej izby Dovido set obrazov detský motív

 

Chlapci určitě nepohrdnou typickým chlapeckým motivem, jehož hlavními představiteli jsou veselé barevné dopravní prostředky. Pro něžné dívčí duše jsme sestavili čtveřici nádherných obrazů v příjemných pastelových barvách. Samozřejmě jsme do setu nezapomněli přidat i pohádkového jednorožce, který malým princeznám přivodí klidný a sladký spánek. Pokud váš malý umělec nedá dopustit na zvířátka, určitě vyzdobte dětský pokoj setem obrazů s roztomilými zvířecími indiány.

 

set obrazov detský motív dopravné prostriedky set obrazov od Dovido - detský motív

 

Dovido set obrazů do trendy kuchyně

Jak vytvořit trendy kuchyň, například s venkovským nádechem? V kuchyni trávíte dostatečné množství času, a proto je namístě si ji vyzdobit a zvelebovat. Pokud toužíte po útulné kuchyni s moderním designem, stačí když si vyhrajete s bytovými dekoracemi. Obrazy jsou k tomu, jak stvořené. Můžete je kdykoli vyměnit, přemístit nebo zcela odstranit.

 

Dovido set obrazov - maľované mestá set Dovido obrazov s motívom levanduľových polí

 

Zpříjemněte si vaření a každodenní práce v kuchyni. Moderní obrazy jako je krajinka u moře, úzké historické uliky přčímořského městečka, magický západ slunce nebo typická fialová levandulová pole vytvářejí příjemnou „domáckou“ atmosféru s dovolenkovým nádechem.

 

set obrazov s motívom mora a prímorskej krajinky Dovido set obrazov - pláž, more, raj na zemi

 

New York, Londýn nebo Paříž?

Obývací pokoj je důležitá část interiéru, které byste měli věnovat obzvláště pozornost. Je to místo, kde se potýkáte s přáteli a rodinou, kde trávíte romantické večery s partnerem a kde se odehrávají divoké narozeninové večírky. Vyzbrojte nejnavštěvovanější místnost silou umění. Obrazy na zeď do moderního obývacího pokoje jednoduše patří! Světoznámé metropole, vysněné dovolenkové destinace nebo kouzelná abstrakce zaujmou každého jednoho hosta.

 

set obrazov s motívom zapadajúceho slnka

 

Černobílý design a set obrazů s abstraktním uměním dokonale zapadnou do konceptu elegantního nadčasového interiéru. Oku ulahodí také romantický výhled na noční Londýn nebo oblíbené město lásky, Paříž. Výběr je jen na vás! Největší výhodou je, že sety můžete umístit jakkoli a nakombinovat je klidně is další kolekcí z naší nabídky. Vytvořte si sestavu obrazů, která bude připomínat velkolepou galerii. Stačí tak málo, abyste ozdobili váš interiér něčím výjimečným. Čemu dáte přednost, nekonvenční abstrakci nebo vysněné destinaci?

 

Dovido set obrazov tajuplné mestá  Dovido set obrazov tajomný nočný životDoprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku