Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Zařiďte si kuchyň ve venkovském stylu

Zařiďte si kuchyň ve venkovském stylu

Nikola Mihalisková V pátek 26. 06. 2020 Styly bydlení

Pokud nejste spokojeni s tradiční kuchyní, máte na výběr z velkého množství provedení. My vám dnes představíme venkovský styl kuchyně. Venkovská kuchyně by měla vypadat tak, jako by se v okolí vašeho příbytku nacházel velký statek. Základním prvkem venkovského stylu jsou světlé barvy, které mohou být klidně i pastelové. Vítaný je květinový potisk, vintage prvky či dřevěný nábytek. Soustřeďte se na maličkosti, jako jsou krajkové závěsy a masivní centrální stůl.

 

Obraz s rámom čučoriedkové srdce

 

Barvy kuchyně


Kýžené kuchyni ve venkovském stylu dosáhnete, když budete dodržovat určitá pravidla, týkající se barev. Je nutné, abyste se vyhnuli neonovým, ostrým a tmavým barvám. Nejlépe uděláte, pokud budete používat útulné, teplé odstíny. Tyto barvy přinesou do kuchyně příjemnou atmosféru, kterou má venkovský styl reprezentovat.

Vsaďte na odstíny červené, slámově žluté či zelené. Zapomeňte na zastaralé barvy, jako je například fialová a modrá. Doporučujeme zjemnit a zesvětlit vzhled interiéru pomocí velkého množství bílé a krémové.

 

Fototapeta srdce na drevenom pozadí

 

Textilie ve venkovském stylu

Venkovský styl bydlení je typický tkanými látkami, přikrývkami, hadry a koberečky. Textilie jsou nedílnou součástí venkovských inspirací. Nejpoužívanější jsou květinové vzory nebo tečky, takzvané polka dots.

 

Fototapeta farebné bodky  Fototapeta civilizácia budúcnosti

 

Nábytek v kuchyni

Další důležitý aspekt je právě nábytek, který by měl být velký, ale zároveň pohodlný. Určitě se chcete při konzumaci jídla cítit co nejpříjemnější. Nejideálnější je, když je nábytek vyrobený ze dřeva. Pokud se vám to zdá mdlé, můžete si zvolit nábytek, který je zvýrazněn barvami či malbami.

 

Dekopanel zátišie čerstvého ovocia

 

Obrazy ve venkovské kuchyni

V žádném případě nezapomínejte na doplňky! Při venkovském stylu je méně někdy více. Uvažujte jednoduše a využívejte organické materiály a motivy. Skvělým doplňkem kuchyně jsou květiny v džbánu, tkané košíky a různorodá keramika. Obrazy jsou skvělým řešením, jak přinést do kuchyni venkovský styl. Obrazy s motivem květů, zátiší, krajin s nádechem vintage stylu přinesou venkov k vám domů. Pro odvážnější doporučujeme obraz s výhledem na přírodu, působí to jako byste měli krajinu přímo za příbytkem.

 

Dekopanel taliansky vidiek  Dekopanel biele kaly

 

Obrazy zvířat

Existuje ještě jeden způsob, jak zařídit kuchyň ve venkovském stylu. Pořiďte si obraz, který zobrazuje zvíře, například koně. V kombinaci s vintage nádechem docílíte venkovský vzhled kuchyně. Nebojte se vybrat si například i z hospodářských zvířat.

 

Obraz kone tvorené vodou

Venkovský vzhled lze dosáhnout různými způsoby velmi jednoduše! Věříme, že vám naše inspirace pomohli rozhodnout se, jaký styl kuchyně si zvolíte. Dejte nám vědět, zda preferuje klasickou kuchyň nebo kuchyň s motivem.Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku