Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Oživte interiér levně a efektivně s nálepkami na obkládačky

Oživte interiér levně a efektivně s nálepkami na obkládačky

Lucia Plasa V úterý 02. 11. 2021 Tipy a inspirace

Nový obklad nad kuchyňskou linkou nebo rafinovaný dekor v koupelně? Upgrade interiéru nemusí hned bolet vaši peněženku. V Dovido vám nabízíme jednoduché řešení jak zatraktivnit staré, ale za to stále funkční kousky z vaší domácnosti. Nálepky na obkládačky umíte využít v kuchyni, ale také ve vlhkém prostředí, v koupelně. Podívejme se spolu na to, jak snadno a rychle dokážete vytvořit originální interiér pomocí nové vychytávky – nálepek na obkládačky.

 

Interiér s efektivními samolepkami

Toužíte po moderní kuchyni nebo vás omrzel starý obklad v koupelně? Někdy postačí opravdu málo k tomu, abyste dokázali z „ničeho“ vyčarovat umělecké dílo. Seznamte se s nálepkami v interiéru. Praktický způsob jak rychle, levně a efektivně vdechnout prostoru originalitu a moderní vzhled. Proč nevyzkoušet levnou alternativu, v podobě nálepek, a hned investovat do nového obkladu?

 

nálepky na obkladačky abstraktné bubliny nálepky na obkladačky abstraktné bubliny

 

6 výhod, které nálepky na obkládačky nabízejí:

  • rychlá aplikace, rychlá výměna a také bezproblémové odstranění,
  • pestrá nabídka nejrůznějších motivů,
  • atraktivní design,
  • díky vysoce kvalitnímu tisku si dokážou i po častém čištění zachovat původní barevné provedení,
  • nálepky na zeď nebo kachličky disponují praktickým omyvatelným povrchem.

 

Mozaika - letošní interiérový trend

Kuchyně s uměleckým nádechem? V rustikální nebo provensálské kuchyni dokonale vynikne mozaika s lidovým motivem. Detailně propracovaný design mozaikového obkladu s lidovým nádechem dokáže vnést punc originality a elegance i do prosté venkovské kuchyni.

 

nálepky na obkladačky béžová ľudová mozaika nálepky na obkladačky v ľudovom štýle

 

Trendy nálepky na obkládačky ve stylu umělecké mozaiky zaujmou už na první pohled každého člena rodiny. Moderní mozaikový vzor zaujal místo také v naší nabídce. Černobílá mozaika, tradiční hnědá-kostkovaná mozaika nebo mozaika v lidovém stylu? Kreativitě se meze nekladou. Naše nabídka je pestrá a samolepky s mozaikou vyniknou v každém interiérovém stylu.

 

Nálepky na obkladačky v mozaikovom štýle Nálepky na obkladačky mozaika bielo-čierneho mramoru

 

S Dovido si každý může dopřát luxus

Líbí se vám luxusní mramorový obklad, ale nemůžete si jej dovolit? Přemýšlíte o koupelně v industriálním stylu, ale použití "syrového" betonu je příliš nákladné? Přírodní materiály jako dřevo, mramor, cihla nebo beton, hrají prim v moderním a stylovém bydlení, nicméně jde o poměrně dražší materiály. S nálepkami na kachličky z naší nabídky s imitací betonu nebo mramoru, umíte přeměnit klasickou koupelnu na koupelnový svět s jistou dávkou luxusu a elegance.

 

nálepky na obkladačky betónový obklad

 

Náš tip: Vyzkoušejte dokonalou souhru černé a bílé v interiéru. Černo-bílá kombinace je nadčasový trend nejen v módním průmyslu, ale také v interiérovém designu

 

nálepky na obkladačky čierno-biely mramor nálepky na obkladačky čierno-biely mramor

 

Trendy 3D efekt

Co takhle trochu iluze? Pro moderní bydlení jsou nekonvenční a nápadité 3D nálepky to pravé ořechové. 3D nálepky dokonale opantají naše smysly. Dávají nám pocit, že jsme jejich součástí. Kombinace abstrakce a populárního 3D efektu perfektně zapadne do konceptu dnešního moderního interiéru.

 

nálepky na obkladačky 3D vzor

 

Jak použít samolepící nálepky na obkládačky?

  • Nálepky doporučujeme aplikovat na hladký, pevný, suchý a čistý povrch.
  • Dobře si promyslete místo, kde nálepky nejvíc vyniknou. V jednom balení od nás obdržíte 6 ks nálepek. Jedna nálepka disponuje rozměry 15x15 cm.
  • Pokud máte dokonale ošetřené místo, kde chcete nálepku aplikovat, opatrně odstraňte dekoraci z podkladového papíru a přilepte.
  • Pomocí hadříku odstraňte nežádoucí vzduchové bubliny, které by mohly pokazit celkový estetický dojem.
  • Pokud potřebujete nálepky na obkladačkách očistit, určitě nepoužívejte žádná ředidla a jiné agresivní prostředky. Udržujte je čisté pomocí hadříku a vody.

 

nálepky na obkladačky púpava nálepky na obkladačky abstraktné kvety

 

Co řeknete na naši další novinku – nálepky na obkládačky? Samolepky se vzhledem vyrovnají i pravým obkladačkám. Mramor, mozaika, beton, květiny nebo abstrakce? Výběr je jen a jen na vás. Věříme, že jsme vás inspirovali a jsme velmi zvědaví, jak dokážete pomocí nálepek přetransformovat obyčejný interiér na půvabné království.Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku