Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Přineste podzimní atmosféru do vašeho interiéru

Přineste podzimní atmosféru do vašeho interiéru

Lucia Plasa Ve čtvrtek 30. 09. 2021 Tipy a inspirace

Sběr jablek, výběr dýně, hrabání listí, sychravé počasí, chladné večery. Podzim se už hlásí o slovo. Jste na ni připraveni? Pestrobarevný podzim nemusí být vůbec plný nostalgie a smutku, právě naopak. Poznejte i vy kouzlo podzimní atmosféry. Jak zútulnit domov během melancholických podzimních dní? Jaké podzimní dekorace na stůl zvolit? Využijte přírodní materiál, který nám podzim nabízí a vytvořte jedinečný interiér s pravými podzimními vibracemi.

 

jesenná výzdoba

 

Ponořte interiér do barev podzimu

Podzim hýří barvami. Žlutá, zelená, červená, hnědá, oranžová, khaki nebo i neutrální béžová barva představují typické podzimní barvy, které by při zdobení interiéru neměly chybět. Magické barvy podzimu perfektně vyplní interiér, ale i exteriér vašeho domova. Nápaditá pestrobarevná girlanda z listí, vzorovaná povlečení s motivem listů, dýňová výzdoba před dveřmi, balkon vyzdobený vřesem obyčejným, to vše představuje dokonalý podzimní mix.

 

jesenná výzdoba 

 

Věnce na dveře s podzimní tématikou

Krásné proutěné věnce mohou zdobit i vaše dveře. Klasické věnce na dveře můžete jednoduše koupit nebo si je i sami vyrobit. Využijte kreativního ducha, který se ve vás skrývá. Výroba proutěných věnců je skvělá aktivita během sychravých podzimních večerů. Pokud si chcete práci usnadnit, v obchodě hravě najdete předpřipravený základ na věnec, který si dozdobíte doma.

 

 

 

Co budete na výzdobu věnce potřebovat?

  • tavnou pistoli
  • polystyrénový věnec nebo předpřipravený proutěný věnec,
  • provázek nebo stuhu,
  • přírodní poklady - červenou jeřabinu, šišky, sušené květiny, obilný klas, šipky, mech, kaštany, spadané listí.

Návod jak vyrobit krásný podzimní věnec na dveře najdete ve videu: Podzimní věnec. Při tvoření můžete jít krok po kroku nebo můžete přidat prvky, které jsou vašemu srdci blízké s přesvědčením, že do podzimní tématiky zapadnou.

 

Podzim na plátně

Příroda je během podzimu fantastickou inspirací pro každého umělce. Hotový balzám pro duši. Podzimní symfonie barev vám lahodí nejen po vizuální stránce, ale i po umělecké. Podzimní dekorace na stěnu představují praktický a efektivní nástroj, jak vdechnout interiéru výjimečnost a punc originality. Podzim zobrazen na plátně nabije interiér melancholií, ale i barevnou injekcí. Obrazy s přírodním motivem jsou také nadčasovým trendem, ne jen sezónní záležitostí. Ale pokud přece jen toužíte po něčem podzimním, prohlédněte si obrazy se sezónním motivem, vytvořené naší šikovnou grafičkou. Obrazy jsou jedinečné a unikátní, garantujeme vám, že je najdete jen u nás.

 

 

 

Dýně, královna podzimu

Dýně, symbol podzimu. V tradičních podzimních dekoracích hraje dýně první housle. Malá, velká, oranžová, žlutá nebo i zelená. Z dýni můžete připravit, kromě lahodné dýňové polévky i jedinečné dekorace do bytu. Unikátní dýňová váza plná květů nebo mini dýňové svíčky by na jídelním stole během podzimu měli zaujmout své čestné místo. Při zkrášlování interiéru s podzimní tématikou můžete použít i dýňové polštářky nebo keramické dýně ve zlaté, stříbrné či elegantní měděné barvě.

 

jesenná výzdoba z tekvíc pred vchodom dverí jesenná výzdoba

 

Náš tip: Nemáte ještě žádnou rodinnou tradici? Co tak strašidelná dýně? Ať už Halloween oslavujete nebo ne, vyřezávání dýní patří k aktivitě, která utuží rodinného ducha a podpoří dětskou kreativitu. Pro výrobu potřebujete jen dýni na vyřezávání a ostrý nůž. Nezapomínejte na svíčku, kterou vložíte po vyříznutí do dýně. Díky ní docílíte skutečnou Halloweenskou atmosféru.

 

vyrezávanie do tekvice vyrezané tekvicové strašidelné hlavy

 

Kaštany, šišky nebo listy?

Příroda je na podzim velmi štědrá. Vytěžte z ní maximum! Nasbírejte popadané kaštany a šišky a vytvořte si originální podzimní dekorace do bytu. Podzimní dekorace ze šišek využijete i jako zimní dekorace. Dekorace z kaštanů jako je kaštanové srdce, kaštanový věnec nebo originální svícen z kaštanů zazáří nejen jako výzdoba před dveřmi, ale i jako moderní podzimní výzdoba nad krbem nebo na jídelním stole.

 

jesenné dekorácie jesenné dekorácie

 

Náš tip: Podzim je jako stvořený pro tvůrčí dílničky s vašimi dětmi. Tvoření s dětmi je výbornou aktivitou, která pomáhá rozvíjet dětskou zručnost, fantazii a tvořivost. Užijete si kopec zábavy při stříhání, lepení nebo malování. Roztomilý ježek z listí, šišek nebo z kaštanů se rychle zabydlí v dětském pokoji vašeho malého umělce.

 

 

Originální podzimní dekorace na stůl

Co nesmí u vás doma na stole během podzimu chybět? Voňavé jablíčko, svíčka s podzimní aroma, dekorace ze šišek nebo z dýně? Prostřete stůl pod taktovkou podzimu! Vyzdobte centrum jídelního stolu menšími dýněmi různých barev, přidejte kaštany, šišky, žaludy a také trochu zelených větviček. Výzdobu můžete naaranžovat do středu stolu nebo ji roztáhnout po celé délce jídelního stolu. Pokud jsou vaše dveře do země fantazie a kreativity zavřené, váza se šipkami nebo větvičkami s barevným listím zcela jako dekorace na stůl postačí.

 

jesenná výzdoba jesenné prestieranie

 

DIY Dekorace: Podzimní ikebana jako od pravé květinářky! Dýně naplněná čerstvými řezanými květinami. Jak na to? Klasická zelená hmota na aranžování poslouží jako základ pro vaše umělecké dílo z květů. Zelenou hmotu nechte nasáknout vodou, položte do dýně, kterou jste si před tím důkladně vydlabali a vystlali igelitem. Pak se nechte unášet na tvůrčí vlně a naaranžujte si čerstvé květiny podle vašich představ. Pokud si podzimní ikebanu neumíte představit, viz návod ve videu: Dekorace z dýně.

 

Svíčky v hlavní roli

Podzimní nádech v obýváku? Nemáte krb a toužíte přežít chladné podzimní večery v teple domova? Použijte sílu a teplo svíček! Zachumlejte se do vaší oblíbené deky, zapalte si vonné svíčky a oddejte se romantické atmosféře, kterou magická podzimní výzdoba nabízí. Dlouhé chladné večery při svíčkách vás naladí na příjemnou podzimní notu. Při výzdobě můžete použít lucerničky nebo handmade svícny ze starých zavařovacích sklenic. Jak vyrobit originální svícen si můžete prohlédnout ve videu: 10 fantastických nápadů na podzim, které si můžete připravit doma (10 Fantastic Fall Themed Crafts To Make At Home).

 

jesenná výzdoba svietnik na jesennú výzdobu

 

Užívejte si podzim plnými doušky. Prožijte nezapomenutelné momenty plné smíchu a lásky v rodinném kruhu v útulném podzimním interiéru, který navodí skutečné teplo domova. Uvařte si horkou čokoládu, upečte famózní jablečný koláč, zapalte aromatickou svíčku a vychutnejte si interiér s podzimním nádechem. Do zdobení nezapomeňte zapojit i rodinu nebo kamarády. Doufáme, že jsme ve vás zapálili "ducha" podzimu a už se těšíme na vaše podzimní inspirace.Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku