Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Vánoční interiér s Dovido obrazy

Vánoční interiér s Dovido obrazy

Lucia Plasa V úterý 30. 11. 2021 Obrazy

I vy se už těšíte na nejkrásnější svátek v roce? Líbezný zvuk známých vánočních písní, vůně chutných perníčků, teplý punč a vánoční motivy všude kolem. Vánoce už pomalu klepou na dveře. Už jste na ně připraveni? Poddejte se i vy a nasávejte příjemnou vánoční atmosféru. I v Dovidu jsme se nechali vtáhnout do sváteční nálady. Tentokrát jsme si pro vás připravili neobyčejně nádherné obrazy s vánočním a zimním motivem.

 

 

 

Na Vánoce s Dovido

Nalaďte se spolu s námi na příjemnou vánoční atmosféru. U nás sice nepracují malí vánoční skřítci, ale skvělý tým, ve kterém se nachází i naše famózní grafická designérka, která miluje zimu, zasněžené hory, Vánoce a také tradiční vánoční motivy. Připravili jsme si pro vás nádherné vánoční originály, které vdechnou vašemu domovu hřejivou a útulnou atmosféru.

 

Dovido obraz - zdobenie stromčeka 

 

Naše skvělá grafička opět nezklamala a díky její nekonečné fantazii, kreativitě a tvrdé dřině můžete mít i vy kouzelný interiér s tradičním vánočním nádechem. Mysleli jsme však i na nezbedné "Grinče" a připravili jsme si obrazy na zeď s netradičním zimním motivem inspirovaným nekonečným vesmírem, abstrakcí a přírodou posetou sněhem.

 

Dovido obraz krajina v snežítku Dovido čiernobiely obraz na stenu s abstrakciou zimy

 

Magická zima v interiéru

Čarokrásná paní zima je skutečný umělec. Se svou zázračnou hůlkou mění přírodu na překrásné místo, kde se mohou malí i velcí oddat bláznivým zimním radovánkám. Zasněžené stromy, zamrzlá jezera, nádherná polární záře. Přineste si kus zimní přírody domů. Je čas vyměnit podzimní výzdobu za zimní nebo už rovnou vánoční motiv.

 

Dovido obraz zimná krajinka Dovido obraz zamilovaný pár pod imelom

 

Připravte se spolu s Dovido na zimu! Obrazy z naší dílny se zimním motivem zkrášlí a především ozvláštní celý interiér. Majestátně zasněžené hory, malé městečko ponořené do chladné zimní noci či kouzelná zasněžená krajinka. Typická zimní idylka, která přináší romantickou atmosféru se špetkou nostalgie.

 

Dovido obraz zasnežené hory Dovido obraz s vianočným motívom - červená vianočná guľa

 

Dětský pokojíček ve vánočním kabátě

V Dovido plníme touhy malých i velkých snílků. Řídíme se heslem, že nic není nemožné a právě čas vánoční je předurčen k plnění snů každému z vás. Vyzdobte pokoj vašim ratolestem ve vánočním duchu. Proměňte obyčejný dětský pokoj, díky obrazům s pohádkovo-vánočním motivem na neobyčejné dětské království. Létající Santa na saních nebo roztomilý bílý sob, se mohou díky našim obrazům stát skutečností.

 

Dovido obraz s vianočným motívom - lietajúci Santa na saniach Dovido obraz - rozprávkový biely sob

 

Barvy, které naše grafička vybrala, jsou ideální barevné kombinace i pro ty nejmenší. Dítě uklidní a pozitivně naladí. Stejně tak motivy, které zvolila, podporují dětskou fantazii a kreativitu. Co řeknete na pestrobarevný vánoční motiv zvířecích kamarádů, kteří zdobí vánoční stromeček nebo typické zimní postavičky na lyžích? Co vykouzlí úsměv vašemu prckovi?

 

 Dovido obraz zdobenie stromčeka v snežítku Dovido obraz so zimným motívom - zvieratká na lyžiach

 

Obraz na stěnu jako vánoční dekorace

Existuje mnoho způsobů a vánočních dekorací, které můžete při zdobení domácnosti k Vánocům použít. Ovšem vyzkoušeli jste někdy zakomponovat do vánočního interiéru obraz? Při tvoření interiéru s vánočním nádechem se nebojte odvázat a popustit uzdu fantazii. Chcete, aby byly tyto Vánoce opravdu výjimečné? Použijte kouzlo a sílu umění. Obrazy na zeď z naší dílny jsou k tomu jako stvořené. Pomocí nich vytvoříte dokonalé místo se svátečním charakterem, kde bude radost trávit vánoční čas.

 

Dovido obraz zasnežený les Dovido obraz zimné radovánky

 

Věříme, že jsme vás našimi novinkami inspirovali a zajímalo by nás, který z obrazů z naší zimní kolekce je váš favorit. Zasněžená krajina nebo vánoční motiv? Vaše tipy nám můžete napsat do komentáře.Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku