Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Nápady, díky kterým vytvoříte stylovou koupelnu!

Nápady, díky kterým vytvoříte stylovou koupelnu!

Nikola Mihalisková V pátek 03. 04. 2020 Tipy a inspirace

Dnes vám přinášíme článek plný tipů a nápadů, kterými se můžete nechat inspirovat při zařizování vaší koupelny. Koupelna je více než jen místo na koupání! Je to prostor klidu a oddechu, kde můžete relaxovat v naprosté samotě, například při čtení oblíbené knížky. Je čas pustit se do zkrášlování vaší koupelny!

 

Fototapeta do kúpeľne Afrika

 

Tapety do koupelny

Narůstající trend tapet neobešel ani samotnou koupelnu. Je jednoduché pochopit, proč se tapeta do koupelny stala populární. Tapety totiž nejenže ozdobí vaši koupelnu, ale přinesou i okamžitou barvu a důraz v celém prostoru. Existuje množství otázek, například zda se fototapeta může aplikovat přímo do koupelny. My vám na tuto otázku rádi odpovíme. Tapety do koupelny jsou omyvatelné a odolné vůči vodě. Navzdory těmto vlastnostem však nedoporučujeme umístit tapety přímo za sprchu. Nemusíte se obávat, ostatní stěny v koupelně jsou pro omyvatelné tapety vhodné!

 

Tropický vzhled koupelny

Pokud zvažujete, zda se tropické tapety nebo jiné rostlinné motivy hodí do koupelny, už nemusíte! Lepší způsob jak přidat do interiéru barvu či atmosféru neznáme. Fototapety s rostlinným motivem kombinujte s bílou a šedou barvou, doplňky v modrém či růžovém odstínu jsou vítány. Interiér doporučujeme doplnit skutečnými květinami a ručníky v zmíněných barvách. Můžete zvolit buď rostlinné motivy ve vintage stylu nebo moderní provedení fototapet. Rostlinné motivy fototapet přinášejí zářivé barvy a rodinnou atmosféru. Skvěle se hodí k dlaždicím. 

 

Fototapeta dažďový prales

 

Koupelna s dekoracemi rybiček

Nic se nehodí do koupelny více než dekorace mořských živočichů a rybiček. Oblíbené jsou tapety ve vintage stylu, které zobrazují rybku Koi. Tento kapr strávil určitý čas v Japonsku, proto se ve vaší koupelně budete cítit jedinečně a speciálně. Pak tu máme modernější tapety rybiček, které ztvárňují známou rybu, Klauna očkatého. V tomto případě doporučujeme kombinovat tapety s bílým zařízením a modrými doplňky, například modrým sklem za umyvadlem. Pokud chcete něco méně vyzývavé, sáhněte po obrazech rybiček!

 

Fototapeta Nemo  Obraz maľovanie podľa čísiel Nemo

 

Tapety květin v kombinaci s dřevěným obložením

Fototapety květin v kombinaci se dřevem působí opravdu fantasticky! Pokud je navíc dřevěné obložení součástí koupelny, interiér nabude vzhled luxusu. Pomocí jemného květinového designu a šedých barev dosáhnete skutečně zajímavý vzhled. Dřevěné stěnové panely a také koupelnové zástěny se používají s velkou oblibou, navíc působí tradičně.

 

Fototapeta kvitnúci čerešňový strom  Fototapeta ružový kvet Azalky

 

Koupelna s nádechem mramoru či dřeva

Fototapety s imitací mramoru se používají v případě, že se chcete pohrát se svým smýšlením. Důvod je prostý, mramorové tapety vytvoří kouzlo a atmosféru, která absolutně nepředpokládáte, že nastane. Nemáte tedy žádnou kontrolu! I z toho důvodu je mramor ideální do koupelny, prostor bude vypadat perfektně a vy se můžete klidně ztratit ve víru koupele. Pokud se však rozhodnete pro imitaci dřeva, vaše chladné obložení právě díky tapetám s imitací dřeva bude působit příjemným skandinávským dojmem!

 

Fototapeta biely mramor  Fototapeta drevené parkety

 

Ještě stále uvažujete nad něčím modernějším? Tato zajímavá kombinace dřeva a kovu se bude ve vaší koupelně vyjímat! Koupelna ve vaší domácnosti bude působit opravdu jedinečně. 

Fototapeta neobvyklá kombinácia

 

Vzorované tapety do koupelny

Milujete vzory? Vzorované tapety do koupelny jsou trendové, hlavně pokud jsou s vintage či retro nádechem! Pokud hledáte vzhled podobný roku 1970, držte se pomerančové a olivově zelené barvy. Nezapomeňte používat i černobílou barvu! Rozhodněte se zda ji použijete v doplňcích nebo bude hvězdou vaší stěny právě tato černobílá fototapeta.

 

Fototapeta kúzlo farieb Fototapeta čiernobiely ornament

 

Tematická koupelna

Pokud se obáváte experimentování, nejlépe uděláte pokud zvolíte tapety a doplňky v ostrovním tématu a námořnických barvách. Fototapety s motivem kotví, lodí, pláží, ostrovních chat nebo klasická imitace vody. Nezapomínejte, že modrá barva je barvou roku 2020! Existuje mnoho směrů, které můžete použít a podle nás právě tento nápad vytváří jedinečnou atmosféru a navíc působí zábavně. Pokud zvolíte samolepící tapety, bude aplikace dokonce jednodušší.

 

Fototapeta mušle na pláži  Fototapeta kvapky vody

 

Pokud se stále obáváte, že tapeta zvlhne máme pro vás řešení! Pokud si přejete umístit tapetu v těsné blízkosti vody použijte dlaždice. Dlaždice umístěte až po místo, kde může postřikovat voda, následně aplikujte tapetu až po strop. Tento šikovný trik zajistí, že váš interiér bude působit jemnější! Vždyť se přesvědčte sami.

 

Fototapeta magnólia

 

Pevně věříme, že jsme vás dostatečně inspirovali a dodali vám odvahu. Nyní se již nemusíte obávat ničeho. Směle si zkrášlete koupelnu podle představ! Kombinujte vaše nápady s tipy od nás. Budeme se těšit na zpětnou vazbu.Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku