Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Procestujte svět prostřednictvím obrazů map!

Procestujte svět prostřednictvím obrazů map!

Nikola Mihalisková Ve čtvrtek 02. 04. 2020 Obrazy

Milujete cestování a poznávání nových míst či kultur? Přejete si procestovat celý svět, ale stále jste si nenašli čas na splnění vašeho snu? Pak jsou obrazy map, tím správným dekoračním doplňkem do vašeho domova. Pokud se ptáte proč právě mapy, přinášíme vám jednoduchou odpověď. Obrazy map v prostoru dokonale vytvářejí reprezentativní atmosféru a touhu po neustálém vzdělávání. V případě, že máte děti je takový obraz také perfektním vzdělávacím nástrojem! Mapy se jednoznačně hodí do vašich bytů, dětských pokojů, obýváků, ale i do škol, kanceláří a pracoven. Obrazy map můžete darovat i vašim nejbližším! Tyto bytové dekorace jsou vhodné i jako dárek, ať už ten narozeninový nebo vánoční, vzhledem k blížící se vánoční svátky. Pokud chcete udělat své rodině a přátelům radost něčím výjimečným a klasický obraz vás nezaujal, máme pro vás něco SPECIÁLNÍ!

 

Obraz betónový svet - dovido

 

Obrazy map malované podle čísel

Malování podle čísel je moderní záležitostí, která přináší řadu pozitivních účinků. Podporuje fantazii a kreativitu, kterou můžete prostřednictvím obrazů probudit iu vašich dětí. Díky jednoduché technice malování se může stát právě malování podle čísel vašim koníčkem! Tato záliba má příznivé účinky na vaše zdraví, tělo i mysl. Malování podle čísel je jednou z nejlepších relaxaci a uměleckých strategií zvládání stresu. Součástí obrazu jsou samotné štětce, sada akrylových barev a vymalovaná vzorek, podle níž lze postupovat při malování. Pokud vás tento druh obrazu zaujal přečtěte si článek, ve kterém se dozvíte mnohem více!

 

Obraz maľovaný podľa čísel mapa sveta - dovido  Obraz maľovaný podľa čísel mapa sveta detailne - dovido

 

Obrazy map na korku

Obrazy map obyčejně najdete tištěné na speciálním vliesovém plátně, které odráží barvy. V našem e-shopu však pro vás máme i další technologii obrazů, konkrétně obrazy na korku! Kromě toho, že jsou jedinečným dárkem pro vaše blízké, jsou také řešením v případě, že hledáte originální dekorace na stěnu. Díky ekologickému materiálu a lehkosti můžete obraz umístit do jakéhokoliv prostoru! Obraz mapy se tak z prosté korkové nástěnky přemění na stylový doplněk, který můžete využít několika způsoby. Pokud skutečně milujete cestování a navštívili jste již různá místa, můžete si na obraz na korku připnout připínáčky a označit tak navštívená místa, případně místa která chcete navštívit. Obrazy na korku disponují plátnem s tiskem, které se nanáší na korkovou desku. Díky tomu se tisk vyznačuje výraznými barvami a zachycuje i ty nejjemnější detaily. Připněte k němu připínáčky nebo poznámky a vytvořte si svůj individuální design přímo na zdi!

 

Obraz na korku mapa sveta - dovido  Obraz na korku mapa sveta detailne - dovido

 

Stírací mapy

Naplánujte si výlety nebo vzdělávací cesty se svými dětmi prostřednictvím stírací mapy! Stírací mapa je skutečně praktickou pomůckou. Mapa má formu plakátu a díky laminování povrchu můžete seškrabávat již navštívené země nebo ty, které plánujete navštívit. Využití tohoto dekoračního doplňku je jen na vás! Stírací mapy by měly mít místo ve vašem domově, protože dodají interiéru i vaší rodině určitou individualitu a charakter. Po seškrábání míst se mapa stane uměleckým prvkem místnosti, každý jeden stát je totiž označen rozdílnou barvou. Mapa byla navržena specialisty a kromě uměleckého charakteru, ji můžete využít i jako vzdělávací pomůcku pro vaše děti. Součástí stírací mapy je dřevěná škrabka a sada nálepek k označení míst. Můžete si tak udělat poznámky a zápisky o vašich cestách. Stírací mapa se stane jedinečným dárkem i díky elegantní tubě, v níž je zabalená.

 

Zoškrabávacia mapa detailne - dovido

 

V případě, že nemáte dárek pro vaše přátele nebo nevíte, co dát pod stromeček vaší rodině, mapy budou pro vás pravým řešením! Pokud rádi poznáváte nepoznané země nebo kultury a chcete aby se váš interiér stal originálním, toto může být pro vás ta pravá cesta. Dejte nám vědět do komentáře, který ze tří map se vám líbí nejvíce, případně zda jste zastáncem klasického obrazu.

 

 

 Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku