Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Nově v Dovido - stylové obrazy na korku

Nově v Dovido - stylové obrazy na korku

Lucia Plasa Ve středu 09. 06. 2021 Obrazy

Všichni nadšenci umění a designérských skvostů nám dají určitě za pravdu, že bez bytových dekorací by bylo bydlení jen prázdným prostorem bez života, bez osobitého stylu a bez fantazie. Dekorace vdechnou vašemu království originalitu, svěžest, jedinečnost a nadčasový design. Dnes bychom vám chtěli představit moderní trend ve světě interiérových dekorací - originální obrazy na korku Dovido.

 

obraz na korku v čiernobielom prevedení  mapa Európy na korku

 

Jedinečné obrazy na korku

Klasické obrazy s atraktivními motivy velmi dobře znáte, ale co obrazy na korku? V čem jsou výjimečné a neobvyklé? Moderní a nápadité obrazy na korku, promění obyčejnou korkovou nástěnku na neobyčejnou bytovou dekoraci, která už na první pohled zaujme každého. V naší nabídce na vás čekají obrazy na korku v jemných pastelových barvách, v trendy černobílé kombinaci nebo v pestrobarevném nápaditém designu.

 

obraz na korku mapa sveta s vlajkami čiernobiely obraz na korku mapa sveta od Dovido

 

Obrazy na korku, které vyrábíme:

  • Jsou eko friendly, samotný korek je přírodním materiálem.
  • Jsou pevné i díky praktickému dřevěnému rámu a vsazené dřevěné - středové příčce.
  • Mapy na korku představují dokonalý dárek pro všechny milovníky cestování či dobrodruhy.
  • Jsou tištěné v nejvyšší kvalitě, barvy neblednou i přes působení každodenního UV záření.
  • Při tisku jsou využívány ekologické barvy bez zápachu, které nevypouštějí škodlivé látky do ovzduší. Obrazy tedy můžete umístit do dětského pokoje, obývacího pokoje, předsíni, kanceláři a ložnice. Vlastně lze je mít v kterémkoliv pokoji!
  • Mají všestranné využití. Dovido obrazy na korku poslouží jako originální dekorace ke kterým se perfektně hodí připínáčky. Nebo jako hravé učební pomůcky geografie pro děti.
  • Lákají atraktivním a detailně propracovaným designem.

 

mapa sveta obraz na korku Dovidoobraz na korku mapa sveta v šedo bielom prevedení

 

Jak vznikají trendy obrazy na korku v Dovido?

Kvalita pro Dovido představuje prim. Obrazy, které vyrábíme jsou tištěné na kvalitní pružné plátno (směs bavlny a polyesteru) o hmotnosti 370 g / m2. Plátno je pořádně natažené na dřevěný rám, který je určen přímo na výrobu obrazů. Potištěné plátno je připevněno na korkovou desku hrubou 3 mm.

 

tlačenie obrazov

 

Dovido obrazy na korku jsou tištěné s láskou. Pomalý tisk ve vysoké kvalitě zaručí sytost barev, díky čemuž je dokonalý a zřetelně viditelný každý jeden detail na obraze.

U nás myslíme na každého! Korkové obrazy jsou vhodné do dětského pokoje a vy se vůbec nemusíte obávat nepříjemného a zdraví škodlivého zápachu z barev použitých na obraze. Ceníme si nejen našeho zákazníka, ale i matku Zemi, proto využíváme ekologické barvy, bez zápachu a škodlivých látek.

 

obrazy na korku Dovido

 

Hotové obrazy na korku jsou díky závěsem ihned připravené k zavěšení nebo umístění na vaše oblíbené místo.

 

Praktické připínáčky od Dovido

Barevné, průsvitné nebo dřevěné? Proměňte trendy korkový obraz na stylový plánovač dovolených. Připínáčky k obrazům na korku prostě patří! Je to neodmyslitelný doplněk, který efektivně zvýrazní oblíbené destinace nebo vysněné světové metropole, které byste alespoň jednou za život chtěli navštívit.

 

obraz mapy sveta na korku

 

Ke každému obrazu na korku od nás najdete i 10 ks připínáčků dle vlastního výběru. Vybírat si můžete z aktuální nabídky. Dovido připínáčky můžete přizpůsobit stylu a nebo je sladit s barevným provedením mapy.

 

pripínačky na korkovú mapu sveta obrazy na korku mapa sveta

 

Obrazy na korku pro nejmenší

Zútulněte dětský pokoj, prostor nekonečné dětské fantazie. Dětský pokoj je místo, kde si každé dítě tvoří svůj vlastní svět. Kouzlete i vy pomocí neobvyklého korkového obrazu a vytvořte magické místo, které si ihned zamiluje každý malý dobrodruh. Otevřete dětem bránu do světa nekonečných moří, exotických zvířat a tajuplných míst o kterých mohou tajně snít.

 

mapa sveta pre deti obraz na korku

 

Obraz na korku - mapa pro děti v poutavém pestrobarevném designu, je učí poznávat okolní svět, jeho krásy, zákoutí a zvířata nenásilnou hravou formou. Děti jsou skvělí pozorovatelé a ocení každý nový, zábavný a zajímavý prvek v pokoji.

 

obraz na korku mapa sveta so zvieratami  obraz na korku mapa sveta so zvieratami

 

Mapy v různých originálních provedeních lze umístit do dětského, ale i do studentského pokoje. Mapa pro děti pozitivně ovlivňuje rozvoj jejich schopností a dovedností. Učí je poznávat nejen svět, ale i sami sebe.

 

mapa sveta obraz na korku Dovido mapa sveta pre deti obraz na korku

 

Mapa světa na korku v tisících odstínech

Dokonalý dárek pro malé dobrodruhy i velké průzkumníky. Vyměňte tradiční glóbus za výjimečnou korkovou mapu. Mapa světa jako obraz na korku potěší všechny badatele, cestovatele, ale i příznivce turistiky. Nabídka map je vskutku jedinečná. Černobílé, klasické nebo abstraktní mapy světa? Možností je nekonečně mnoho a výběr je jen na vás.

 

obraz na korku béžová mapa sveta modrá mapa sveta na korku

 

Mapa jako obraz na korku poslouží nejen při plánování cesty kolem světa. Vytvořte si vlastní vzpomínkovou korkovou nástěnku. Pomocí připínáčků a fotek zhmotníte nezapomenutelné chvíle, které jste při poznávání oblíbených destinací zažili. Na obraz můžete připnout i poznámky nebo část z vašeho cestovatelského deníku. Vše záleží jen na vaší kreativitě.

 

čiernobiela mapa sveta na korku  obraz na korku mapa sveta na dreve

 

Pokud preferujete praktické doplňky a efektivní bytové dekorace, vyzkoušejte jedinečné Dovido obrazy na korku. Jejich rafinované provedení ohromí i toho nejnáročnějšího interiérového kritika. Buďte inovativní a vyzkoušejte kouzlo korkových obrazů.Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku