Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Samolepicí tapety za kuchyňskou linku

Samolepicí tapety za kuchyňskou linku

Nikola Mihalisková Ve čtvrtek 30. 04. 2020 Tapety a materiály

Tapety v kuchyni vytvářejí to pravé, hřejivé teplo domova. Napomáhají vytvořit příjemnou atmosféru a navíc dodají kuchyni styl, který vám budou všichni závidět! Inspirujte se našim článkem o tapetách do kuchyně, který můžete najít zde. Pokud však uvažujete nad něčím jedinečným a originálním, máme pro vás řešení! Interiér vaší kuchyně můžete obměnit, případně zkrášlit samolepicími fototapetami za kuchyňskou linku.

 

Tapeta do kuchyne ovocie

 

Výhody samolepících tapet za kuchyňskou linku

Fototapety za kuchyňskou linku jsou moderní alternativou, pomocí které přinesete do kuchyně nadčasový a stylový design. Vyměňte opotřebované kachličky za obrázky, fotografie či nádhernou vektorovou grafiku. V případě, že ještě stále váháte, přečtěte si výhody těchto originálních tapet. Samolepicí tapety za kuchyňskou linku:

  • mají vysoce kvalitní povrch, jsou vyrobeny z PVC materiálu,
  • disponují laminovaným povrchem,
  • díky laminováním povrchu jsou odolné vůči vodě a páře,
  • povrch fototapet je v případě potřeby omyvatelný běžným čistícím prostředkem,
  • fototapety mají hladký a polomatný povrch,
  • disponují také kvalitním digitálním tiskem,
  • aplikace fototapet je jednoduchá.

 

Tapeta do kuchyne kocky ovocia

 

Výběr tapety za kuchyňskou linku

Obecně je při tapetách vhodné zvolit určité téma, kterým byste podtrhly danou místnost. O to více je to při fototapetách do kuchyně. Přidejte kuchyni osobnost a charakter, vždyť právě kuchyň je často spojená s obývákem. Slaďte proto vše do posledního puntíku!

 

Tapety za kuchyňskou linku s motivem dovolené

Nechte se unést vzpomínkami na dovolenou na pláži, inspirujte se rekreačními domky a teplými dny. Výběrem této samolepicí tapety přinesete do prostoru svěží vzhled a uvolněnou atmosféru. Osvěžte tapetu dřevěným nábytkem, vytvoříte tak originální interiér.

 

Tapeta do kuchyne rajská pláž

 

Tapety za kuchyňskou linku ve vintage stylu

Jsou pro vás tapety v dovolenkovém stylu příliš moderní? Zkuste se zaměřit na tapety s vintage prvky. Takové tapety vytvoří zajímavý a decentní vzhled. Samotný vintage styl je v současné době trendový, takže výběrem "nešlápnete vedle"! Kromě vintage tapety za kuchyňskou linku jsou velmi vkusné i žulové a portugalské dlaždice, které v sobě také ukrývají vintage prvky.

 

Tapeta do kuchyne vintage dlaždice

 

Tapety za kuchyňskou linku s vyobrazením přírody a květů

Pokud upřednostňujete les, louku či květiny před mořskými vlnami, tapety s vyobrazením přírody jsou skvělou alternativou. Tapety přinesou do interiéru svěžest a klidnou atmosféru. Ve své kuchyni se tak budete cítit jako ve skutečné přírodě. Přineste si do prostoru přírodu, pomocí tapety březového háje, podzimního lesa či louky. Pokud milujete květiny, do kuchyně se náramně hodí slunečnice, tulipány a vlčí máky. Veselé barvy květů, přenesou hravou atmosféru i k vám domů!

 

Tapeta do kuchyne očarujúce hory  Tapeta do kuchyne slnečnice

 

Tapety za kuchyňskou linku s imitací materiálu

Výběr tapety nespočívá jen ve vzoru a barvě. Moderní a stylovou kuchyň vyčarujete tapetami s imitací cihly, kamene, dřeva a betonu. Imitace jsou trendovou záležitostí a skvělou možností, jak vytvořit nádherný vzhled levnějším způsobem. Obklady ze dřeva, kamene či cihly jsou poměrně drahé, proč si nedopřát luxusní vzhled za pomoci tapet za kuchyňskou linku?

 

Tapeta do kuchyne imitácia tehly  Tapeta do kuchyne imitácia dreveného obkladu

 

Tapety za kuchyňskou linku s kuchyňskou tematikou

Nic není vhodnější než tapety do kuchyně s kuchyňskou tématikou! Nebojte se ani na tuto možnost jsme nezapomněli. Zpříjemníte si chvilky ve vaší kuchyni nádhernými tapetami, které vyobrazují nápoje, koření, bylinky a ovoce. Začněte ráno s pohledem na kávová zrna, udělejte si chuť na sladké tapetou čokolády. Tapety tohoto druhu přinesou svěžest, hravost a hlavně energii, kterou budete potřebovat při vaření nebo pečení.

 

Tapeta do kuchyne kávové zrná  Tapeta do kuchyne čerstvé jahody

 

Věříme, že vás tapety za kuchyňskou linku zaujaly. Na závěr máme pro vás ještě pár tipů tapet, které jsou vhodné do pravých venkovských kuchyní! Populární jsou v tomto případě pruhy, květiny a botanické vzory. Pamatujte, že nejen dobré jídlo, ale i příjemná atmosféra zvyšuje kvalitu stolování. Užijte si čas strávený v kuchyni s vašimi blízkými naplno. Napište nám, kterou tapetu za kuchyňskou linku byste si vybrali vy!

 Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku