Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Tapety a obrazy v byznysu

Tapety a obrazy v byznysu

Lea Medveďová Ve čtvrtek 09. 04. 2020 Tipy a inspirace

Chcete, aby se zákazníci cítili ve vaší kanceláři, baru či ambulanci příjemně? Tak se spolehněte na nás, rádi vám pomůžeme a společně vytvoříme nádherný interiér. Pokud jste tedy připraveni, pojďme na to!

Nejlepším řešením je dopřát interiéru jednoduché barvy, které opticky zvětší prostor a pak už jen vybrat ten správný obraz či tapetu, která místnost krásně oživí. Například takový obraz, na kterém je zobrazena Paříž dodá prostoru energii. Můžete jej použít v kanceláří či čekárně, kde zpříjemní čas vašim zákazníkům. Dřevěný stolek s časopisy, novinami nebo tematickými magazíny zkrátí dobu čekání.

 

Obraz magnólie v Paríži

 

 

Zařizování kanceláře

Působí vaše kancelář chladne a stroze? My vám poradíme jak si kancelář zařídit tak, abyste tam vy i vaši klienti cítili příjemně a to i navzdory jejímu chladnému názvu. V první řadě si však musíte sepsat seznam toho, co ve vaší kanceláři budete potřebovat. Tento seznam by měl obsahovat věci, které jsou pro vaši práci nezbytné, jako jsou kancelářské zařízení a pomůcky. K nim patří zejména počítač, telefon, tiskárna, pořadače na dokumenty a podobně. Když máte seznam hotový přichází na řadu volba nábytku.

 

Obraz mesto Londýn v červenom prevedení

 

Efektivní využití prostoru!

Nejdříve musíte popřemýšlet jak nejlépe využít danou místnost. Základem je mít váš pracovní stůl situován tak, abyste viděli přímo na vstup do kanceláře. Další dobrou volbou je dopřát interiéru jednoduché pastelové barvy a také dostatek denního světla. Nejzákladnější podmínky máme a zbývá už jen zařídit zbytek kanceláře dle vlastního stylu. My však doporučujeme použít minimalismus, tedy kombinovat světlé barvy s tmavým odstínem. K dispozici máme i mapy světa, které jsou velmi praktické a dají se využít v podnikání. Tyto mapy najdete v podobě obrazů nebo tapet, je jen na vás co si vyberete. Doporučujeme prohlédnout si také obrazy na korku. K daným mapám světa si můžete pomocí připínáčků připnout poznámky, případně místa, která jste navštívili. Obecně doporučujeme interiérové dekorace map nebo trendových míst.

 

Obraz po stopách Columbusu  Fototapeta chladný New York

 

Drobnosti, které dodají kanceláři nový vzhled

Kancelář je sice zařízena moderně a funkčně, ale stále jí něco chybí! I nová kancelář, její vkusný nábytek a stěny mohou působit nudně. Je načase to změnit a dopřát interiéru zajímavou bytovou dekoraci! Například působivý obraz, tapetu či paraván. Interiér kanceláře získá nové kouzlo. Doplňky doporučujeme pravidelně obměňovat, zákazníci se potěší novým věcem, ať už mluvíme o zařizování kanceláře nebo ambulance.

 

 

Jak zařídit bar

Již více nemusíte trápit nad tím jak zařídit váš bar, aby byl pro zákazníka okouzlujícím. My vám přinášíme pár dobrých rad jak na to. Zařizovat bar nebylo nikdy tak jednoduché! Jak by měl moderní bar vypadat? Určitě nesmí chybět barové židle, pulty či boxy. To však ještě nezaručí, že váš bar bude zařízen funkčně a moderně. Nejdříve si třeba určit jaké zákazníky chcete oslovit. Mladší generaci nebo všechny věkové kategorie? Mladí lidé se jistě raději posadí na barové stoličky, aby byly blíže ke zdroji zábavy. Starší naopak spíše uvítají pohodlné sezení v boxech nebo na čalouněných židlích. Nejlepším východiskem proto bude přizpůsobit se všem a pokud to prostor vašeho baru dovoluje, pořídit si všechny varianty barového sezení.

Kovový obraz alkoholické osvieženie

 

Vytvořte v baru příjemnou atmosféru

Jak jistě víte, centrem každého baru je jeho barový pult. Věnujte mu důkladnou pozornost a také jeho designu. Dbejte na to, aby byl barový pult vyrobený z kvalitních a odolných materiálů nakolik na něj mohou vaši zákazníci něco vylít a zanechat tak nepěknou skvrnu. Ideální bude pokud váš bar zařídíte v retro stylu, co můžete dosáhnout například umístěním různých zajímavých tapet či obrazů, oživit tak jeho prostor a upoutat pohledy potencionálních zákazníků. Například obrazem zátiší, na kterém se nachází whiskey a doutníky. Pokud máte bar, ve kterém zpříjemňují atmosféru zákazníkům různí umělci a hudebníci, obraz s hudebním nástrojem přidá prostoru určitou aktuálnost.

 

Obraz pánsky večer  Obraz husle a noty

 

Dejte přednost kovovým obrazům!

Vintage a retro prvky nebyly nikdy modernější než v současné době! Kromě daných typů můžete použít i obrazy, které působí starým dojmem, ale zároveň jsou velmi trendové. Kovové obrazy jsou ještě vhodnější než klasické obrazy na vliesovém plátně. Vždyť vidíte sami! Takové obrazy se perfektně hodí i do vináren, hospůdek, kaváren či restaurací.

 

 

Obraz tequila festival

 

Jak na zařizování čekárny a ambulance?

Slyšeli jste už, že umění léčí? Pokud se budete řídit tímto mottem, mohli byste do své čekárny či ambulance přinést umění prostřednictvím obrazu, tapety či paravánu. Vytvoříte tak prostor plný barev, který pomůže snížit pacientům stres z vyšetření, odpoutá pozornost od nemoci a bolesti a pomůže jim přenést se na chvíli do jiného světa. Do světa bez bolesti. Často se stává, že je při vyšetření třeba, aby se daný pacient svlékl. Tento problém lze vyřešit stylovou dekorací, paravánem. Paraván nejenže rozdělí prostor, ale dodá potřebné soukromí vašemu pacientovi, který se bude cítit klidněji a příjemněji. Jak jsme již zmínili, i zde platí, že obrazy je třeba občas vyměnit, aby se při stálých pacientů nestaly fádní a nezajímavé.

 

Paraván s mramorovým motívom

 

Zařizování ambulance je už ale o něco těžší, tady musíte dbát na všechny potřebné parametry. V první řadě však vsaďte na kvalitní nábytek, který je nejlépe dát si vyrobit na míru. Druhým důležitým bodem je rozmístění zařízení a nábytku ambulance. Nezapomínejte na dostatečné široké přechody a zejména na dostatek denního světla. Všechny potřebné přístroje a zařízení, které budete používat si samozřejmě nechte po ruce a tak bude ordinace fungovat jako hodinky.

 

Vytvořte nádhernou čekárnu pro děti

Dětské ambulance a čekárny je třeba zařídit jinak! Přidat veselé elementy nebo vytvořit malý koutek s hračkami, kde se děti mohou společně zahrát a zkrátit si tak čekání na vyšetření. Interiéru čekárny určitě slušet i nádherné dětské obrazy či tapety, které dětem rozjasní očka a vykouzlí krásný úsměv na tváři. Vždyť přece nic není krásnějšího než šťastné děti! Proto vám doporučujeme prohlédnout si dětské tapety a obrazy v našem e-shopu.

 

Fototapeta opičky v džungli

 Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku