Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Vánoční ozdoby, které nesmějí u vás letos chybět

Vánoční ozdoby, které nesmějí u vás letos chybět

Andrea Longauerova V pátek 27. 11. 2020 Tipy a inspirace

Vánoce se nezadržitelně blíží! Pro tento svátek žádná omezení neplatí a budou přesně takové, jaké si je uděláte. Pěkně si je ozdobte a prožijte jej v kruhu svých nejbližších. Vánočních ozdob máte více než dost a každý rok něco hezké dokoupíte. Máte pocit, že ty ozdoby jsou rok od roku hezčí a nedokážete jim odolat. Jaké vánoční ozdoby a dekorace vám letos nesmí chybět?

 

Vianočný venček

 

Nemusí být jen kulaté

Vánoční koule jsou super, věšíte je na stromeček každý rok, ale tyto Vánoce chcete udělat něco jinak. Podíváte se po vánočních ozdobách netradičních tvarů v jemných pastelových barvách vyrobených z přírodních materiálů. Součástí takových ozdob může být i sláma, dřevo, kamínky, peříčka a korálky.

 

Vianočné ozdoby zo slamy

 

Ozdobte si Vánoce různými ptáčky, sovami, veverkami, medvědy, soby a jeleny. Tato zvířata k zimě neodmyslitelně patří. Nemusíte na stromeček pověsit všechny zmíněné zvířátka. Ptáčky s peříčky pěkně vyniknou s kombinací sněhových vloček a rampouchy. K sobem a jelenem zavěste ozdoby ve tvaru lyží a sáněk. 

 

Vianočná sovička  Drevený sobík

 

Vánoční ozdoby s citovými vazbami

Tradiční vánoční ozdoby, bez kterých si Vánoce nedokážete představit, neboť byly součástí vánočních svátků vašich rodičů a prarodičů a máte k nim vybudován zvláštní vztah, navzdory novým vánočním trendům, ve skříni nenechávejte. Vytvořte z nich originální dekoraci na stůl nebo jimi ozdobte větvičky borovice, či jedličky ve váze. Čerstvé větvičky dodají příbytku jedinečnou lesní vůni, v níž přinejmenším ve vzpomínkách zabloudíte do lesa a připomenete si zimu a hřejivou vánoční atmosféru z dob vašeho dětství.

 

Voňavá ozdobená vetvička

 

Čím více ozdob, tím lépe. Nebo?

Fantazii se meze nekladou. Spojte netradiční vánoční ozdoby s klasickými a vyčarujte si Vánoce, na které nikdy nezapomenete. Neomezujte se. Na Vánoce si můžete dovolit všechno. Třpytky, výrazné barvy, vánoční řetězy, pozlátko. Vánoční stromek může hrát různými barvami a nesmí mezi nimi chybět zlatá. Pro některé to může působit kýčovitě, ale proč ne. Vánoce jsou také o tom, na co si během roku nedopřejete.

 

Trblietavý vianočný stromček

 

Vánoční ozdoby s mírou


Když patříte mezi lidi, kteří kombinují dvě, maximálně tři barvy, zaměřte se na kombinaci modré a bílé. Toto klasické zimní spojení barev připomíná chlad a sněhem pokrytý svět, ale když do ní přidáte měděnou, krásně je tím oživíte. Pastelová růžová ve spojení s surovým dřevem vyzní na první pohled zvláštně, ale spojí něžnost růžové a syrovost neopracovaného dřeva a vytvoří netradiční, ale velmi zajímavý kontrast.

Jemnou dávku romantiky vám pod vánočním stromkem pomůže vyčarovat růžová v různých odstínech spojená se stříbrem, krystaly a perlami. Pod stromeček položte teplou kožešinu a Vánoce nebudou jen elegantní a romanticky krásné, ale i útulné.

 

Kožušinka pod stromček

 

Vánoční ozdoby z vlastní dílny

Vánoční klasika s perníčky, ořechy, sušeným pomerančem a ručně vyrobenými dekoracemi, hvězdičkami, zvonečky a houbičkami se u nás také vyskytuje často. Pečení a zdobení perníčků spojí celou rodinu, při tvoření ozdob si vánoční atmosféru prodloužíte a vytvoříte si stromeček, který opravdu nikde jinde neuvidíte. Dva stejné perníčky budete marně hledat. Pro ručně dělané vánoční ozdoby také platí, že originál je jen jeden. Ten váš.

 

Vianočné perníky na stromčeku

 

Doplňky, které dodají Vánocům správný šmrnc

Stromek máte vyzdobený, už jen dotáhnout Vánoce k dokonalosti. Nezapomeňte na světelné řetězy. Mnoho světelných řetězů. Na stromečku nesmí chybět. Zavěsíte jej na něj jako první, ale to neznamená, že při nich musíte i skončit. Světlá zavěste kolem dveří, oken a obrazů. Na komodu postavte Betlém a vesničky s podsvícením. Zapalte všechny svíčky, které doma najdete a vytvořte si povznášející a hřejivou atmosféru. Kdy, když ne na Vánoce? 

 

Vianočné dekorácie s vôňou

 

Větvičky borovice a jedličky přinesou domů vůni lesa, ale to k vytvoření té pravé vánoční nestačí. Skořice, hřebíček, pomeranč, cedrové dřevo a vanilka. To jsou jen některé z vůní, které dokáží vykouzlit nefalšovanou vánoční atmosféru. Která vůně se s Vánocemi nejvíce spojuje vám?

 

Vánočních ozdob a dekorací je na trhu mnoho. Je jen na vás, pro které se rozhodnete. Vytvořte si atmosféru, ve které se budete cítit dobře vy a vaše rodina. Na ničem jiném během Vánoc nezáleží.

 

 

 

 

 

 

 

 Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku