Pospěšte si!🎅🎄Objednávky do 17.12. půlnoci garantujeme DORUČENÍ DO VÁNOC • Platí při výběru produktů SKLADEM.✨
Moderní koupelny podle nejnovějších trendů

Moderní koupelny podle nejnovějších trendů

Lucia Plasa V pátek 05. 03. 2021 Tipy a inspirace

Požitek z koupání můžete mít i u vás doma, nepotřebujete na to drahé wellness centra. Dnešní moderní koupelny disponují atraktivním prostorem s funkčním propracovaným designem se smyslem pro detail. V stylové koupelně by neměl podle nejnovějších trendů chybět minimalismus, nadčasový eco styl, moderní geometrické tvary nebo luxusní mozaiky. To jsou prvky, které vám pomohou vytvořit elegantní, čistý a sofistikovaný prostor. Koupelnu, ideální na relax!

 

moderná kúpeľňa

 

Nejnovější trendy pro moderní koupelny


Dřevo, mramor, sklo, dotek přírody, doplňky ve zlaté barvě, leštěná mosaz a volně stojící hluboká vana v koupelně nesmí chybět.

Obklady pro stylové koupelny

Jednoduchým obdélníkovým vzorům bije na ústup, naopak žádoucími jsou obklady v netradičních geometrických tvarech, jako je šestiúhelník či forma lastury.

 

moderná kúpeľňa s čiernym obkladom a bielou voľne stojacou vaňou

 

Elegantní mramor již tradičně do koupelny patří. V současnosti je však kromě klasického bílého mramoru stále žádanější šedý nebo extravagantní červený mramor. Velkým koupelnovým hitem jsou obklady teraco, malé dlaždice luxusního mozaikového typu nebo moderní obklad metro. Oblíbeným trendem pro moderní koupelny je i využití malebného dřevěného obkladu.

 

moderná kúpeľňa s dreveným obkladom a bielou hlbokou voľne stojacou vaňou trendy kúpeľňa s bielym obkladom metro

 

Přivítejte v nové koupelně travertin a vápenec! Velký úspěch "hlásí" teplé hřejivé tóny travertinu a vápence, které spojují přírodní prvky v koupelně s moderními prvky.

Štěstí přeje i extravaganci. Moderní koupelnový ráj si zaslouží nápadité až extravagantní obklady. 3D texturované obklady vytvoří dokonalý moderní design pro koupelnové útočiště. Pokud tedy toužíte po něčem jedinečném a výrazném, extravaganci se rozhodně bát nemusíte!

Znáte jedinečné rektifikované obklady? Jde o tzv. bezespáré obklady, díky čemuž se na dlažbě (obkladu) mezi spárami nedrží nečistoty a bakterie. Obklady disponují dokonalým designem a snadnou údržbou. Pokud v koupelně použijete rektifikované obklady, pořiďte si je jen od jednoho dodavatele, kvůli možným odchylkám, které mohou vzniknout při kalibrací.

Náš tip: Mozaika v koupelně působí netradičně a inovativně. Pro malé moderní koupelny jsou ideálním řešením tapety s mozaikovým vzorem, které dodají celému prostoru punc originality a jedinečnosti.

 

moderná kúpeľňa s mozaikovým obkladom moderná mozaika v kúpeľni

 

Koupelnové doplňky a moderní zařízení, které v koupelně nesmí chybět!

Minimalistický, industriální, vintage styl? Doplňky a zařízení do koupelny nezapomínejte přizpůsobit stylu, který kraluje ve vašem domácím wellness.

 

luxusná kúpeľňa s kvetinovou výzdobou a hlbokou vaňou

 

Zen dotek v eco stylu

Moderní koncept spjat s přírodními krásami. Domácí wellness přímo u vás doma v koupelně, proč ne? Roztomilé malé bílé květináče s oblíbeným květem vnesou do koupelny jedinečnou, autentickou a uvolněnou atmosféru. Květiny, květinové dekorace nebo nenáročné pokojové rostliny, perfektně zapadnou do konceptu moderní koupelny.

 

moderná kúpeľňa s kvetmi

 

Originální zrcadla v luxusním zlatém rámu

Velkým hitem se stále více stávají zarámované zrcadla. Doporučujeme zrcadla se zlatým rámem, díky kterému koupelna působí elegantním a luxusním dojmem. V zrcadlovém světě jsou oblíbené i velké obdélníkové, popřípadě čtvercové zrcadla s oblými hranami.

 

trendy kúpeľňa so zrkadlom so zlatým rámom kúpeľná biela s dreveným nábytkom , dve oválne zrkadlá a dve umývadlá

 

Ranní hygiena nadevše

Jedno umyvadlo v koupelně je už dávno pasé. Dnes si potrpíme na vzhledu a chceme mít v koupelně minimálně dva umyvadla! Nejde jen o designový prvek, ale také o praktickou stránku věci. Pro menší koupelny zvolte jedno dlouhé, velké obdélníkové umyvadlo.

 

elegantná šedá kúpeľňa

 

Moderní doba vyžaduje inteligentní osvětlení

Kráčejte s dobou a pokuste se i v koupelně využít sílu moderní techniky. Pokud nemáte možnost využít přírodní světlo, dekorativní nástěnné světla ho perfektně zastoupí. Ztlumte světla pro intimnější a uvolněnější atmosféru, naopak pro dokonalé líčení a bezchybnou úpravu zevnějšku světlo zesilte. Designové nástěnná světla umožňují regulovat sílu a intenzitu světla. Pokud vás nenápadné osvětlení neoslovilo, největším trendem tohoto roku je výrazný, velký lustr.

 

moderná kúpeľňa s bielou voľne stojacou a modrým mramorovým obkladom

 

Dominantní černá vana

Nejdůležitější prvek v koupelně je jednoznačně vana. Oblíbeným nestárnoucím trendem je volně stojící hluboká vana, ve které se vaše tělo i mysl dokonale zregenerují. Pro vytvoření elegantního sofistikovaného prostoru, vyzkoušejte moderní černou vanu. Vaše koupelna snů potřebuje špetku originality a luxusu, což pompézní černá vana do koupelny jednoznačně vnáší. Praktickým řešením pro moderní koupelny jsou walk in sprchy. Na rozdíl od většiny sprchových koutů je tento zcela bez dveří, čímž poskytuje skvělý zážitek ze sprchování. Walk in sprchový kout sestává z boční stěny (sprchové zástěny) a sprchové vaničky, takže můžete vstoupit přímo do sprchy, aniž jste otvírali dveře.

 

kúpeľňa s čiernou vaňou

 

Jaké kritéria musí splňovat koupelna snů?

Klíčovými prvky pro moderní koupelnu je jednoznačně:

1. funkčnost,

2. komfort,

3. minimalismus.

Praktická funkční a moderní koupelna by měla disponovat dostatkem úložného prostoru. Nenápadně a efektivně skrytý úložný prostor v koupelně vždy padne vhod. I v koupelně potřebujete místo pro všechny vaše kosmetické přípravky, čistící prostředky, ručníky či vysoušeč vlasů. S úložným prostorem je vše zorganizováno a přehledné.

 

odkladací priestor v kúpeľni

 

Komfort v koupelně hraje velmi důležitou roli. Proměňte proto i vy obyčejnou nudnou stereotypní koupelnu v magické místo s jedinečnou atmosférou novodobé koupelny. Do velkých prostorných koupelen můžete zakomponovat malý toaletní stolek, důležitý pro ženské líčení, pohodlné křesla nebo trendy taburetky.

 

moderná kúpeľňa s čiernym obkladom, drevom a bielou voľne stojacou vaňou

 

V moderní koupelně převládá minimalismus. V oáze klidu a odpočinku je nezbytné vybudovat prostor pro vás a vaše potřeby. Prostor naprataný zbytečnostmi působí stísněně a neatraktivní, naopak koupelna plná volného místa vyvolává pocit svobody, volnosti, čistoty, svěžesti a vnitřního klidu. Minimalisticky zařízená koupelna se správně zvolenými doplňky v přírodních, zemitých barvách je to správné pro vás!

 

 

 

 

 Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku