30% sleva jen pro prvních 100 objednávek s kódem: DOVIDO30 🙏🏻Stihnete to?
Moderní obrazy s trendy motivy pro zkrášlení domova

Moderní obrazy s trendy motivy pro zkrášlení domova

Lucia Plasa Ve čtvrtek 08. 04. 2021 Obrazy

Moderní svět nám nabízí řadu atraktivních výdobytků dnešní doby. Možnost výběru je dnes na zcela jiné úrovni než před 30 lety. Pokud si plánujete zařizovat vaše nové hnízdečko lásky či útočiště před celým světem, nabízejí se vám nekonečné možnosti výběru stylových, detailně propracovaných a nadčasových bytových dekorací, které kromě funkčnosti dotvářejí i celkový estetický dojem.

 

obraz v sivej obývačke

 

Obrazy a tapety patří jednoznačně k nejpopulárnějším interiérovým doplňkům, které oživí i nudné prázdné bezduché místa. Dokážou přetvořit jakýkoliv pokoj v magické místo plné barev a elánu. Nápadité jedinečné interiérové doplňky, které vdechnou vašemu domovu nový život. Můžete si vybrat z rozmanité nabídky obrazů různých rozměrů, nejmodernějších motivů, originální 3D obrazy, černobílé nebo obrazy v zářivých pestrých barvách. Fantazii se meze nekladou a je jen na vašem osobním vkusu, jaký skvost si pro váš domov vyberete.

 

Rozdělení obrazů podle materiálu

Nejpopulárnější jsou obrazy na plátně

Nejznámější, velmi oblíbený a cenově dostupný je jednoznačně obraz na plátně. Díky širokému výběru motivů, vytvoříte osobitý a atraktivní prostor s unikátním designem. Obrazy na plátně, natažené na dřevěném rámu, jsou tištěny na kvalitní pružné plátno v sytých výrazných barvách. Barvy, které se při tlačení využívají jsou kvalitní a hlavně ekologické barvy bez zápachu, díky čemuž, je můžete umístit i v pokojích nejmenší členy rodiny. Trendy obrazy na plátně nabízejí praktické řešení pro vytvoření moderního domova.

 

obraz na plátne s motívom HOME

 

Náš tip: Rozprostřete křídla a nechte se unášet v světě přírodních krás. Květiny, hory, lesy, moře, naše matka Země. Nadčasové univerzální motivy ideální do každé pokoje jsou přírodní motivy. Příroda znázorněna na obrazech, vnese do vašeho domova klid, harmonii a příjemnou uvolněnou atmosféru.

 

obraz na plátne so západom slnka

 

Moderní obraz na skle se špetkou luxusu a extravagance

Obklopte se luxusem a elegancí. Vytvořte jedinečný prostor v zajímavém designu, například unikátní obývák s nádechem pompéznosti a špetkou extravagance. Obrazy na skle nejsou ve světě interiérových doplňků žádným nováčkem. Obrazy vyrobené na akrylátovém skle jsou lehké, odolné vůči vlhku, roztříštění a UV záření. I díky svým vlastnostem si obraz můžete vyvěsit v koupelně, dětském pokoji, obývacím pokoji nebo i na terase.

 

 

obraz na skle s abstraktným motívom obraz na skle s abstraktným motívom

 

Oblíbené obrazy na korku pro světoběžníka

Korek je přírodní, nezávadný a ekologický materiál, tak i dřevo a kámen, ideální pro šetrný eko styl v moderním interiéru. Korkové nástěnky, korkový nábytek, korkové podlahy nebo i překrásné korkové koberce určitě znáte, ale slyšeli jste o korkovém glóbu nebo o obraze mapy světa na korku? Existují města, které byste alespoň jednou v životě chtěli vidět? Stále populárnější se stávají jedinečné obrazy na korku. Pomocí připínáčků si na korkové mapě světa můžete kdykoli označit kýžené destinace nebo naopak místa, která jste již navštívili. Do pozornosti dáváme i originální obrazy na korku s foto-rámečky, kde si můžete zvěčnit vaše nejdůležitější životní momenty.

 

Obraz na korku s fotorámikmi Obraz na korku s fotorámikmi

 

Trendy obraz s uklidňujícími motivy do ložnice

Nechte běžet čas a ponořte se do říše snů a fantazie, kde je možné i nemožné. Nalaďte se na tu správnou relaxační vlnu i díky modernímu interiéru ve vaší ložnici.

 

obraz na plátne s prírodou

 

Tapety a obrazy jsou ideálními bytovými doplňky, které dokáží perfektně doladit váš vysněný styl v ložnici. Pokud zvolíte obraz do ložnice, jeho barevnost by měla být v příjemných zemitých barvách. Pro vydatný klidný spánek vyzkoušejte sílu motivů čerpaných z přírody.

 

obraz na plátne s prírodným motívom orchidea so zen kameňmi

 

Obrazy do kuchyně, které vám navodí chuť k jídlu

Působí vaše kuchyň moderně, ale neosobně s chladným dojmem? Kuchyň je místo, kde se setkává celá rodinka alespoň jednou denně. Prostor plný lásky, kreativního vaření a společných přátelských rozhovorů.

 

 

Obraz na plátne s motívom kávy Obraz na plátne s motívom kávy

 

 

Jaké obrazy nejlépe zapadnou do konceptu moderní kuchyně? V trendy kuchyni se vytváří prostor pro tradiční "kuchyňskou" tematiku, proto by neměly chybět obrazy do kuchyně s exotickým ovocem, zdravou zeleninou nebo oblíbenými nápoji, jako je káva či čaj bez kterých si svůj den neumíte ani představit.

 

obraz na plátne s ovocím obraz na plátne s ovocím

 

Do moderní kuchyně, díky své univerzálnosti, dokonale zapadnou i obrazy s přírodní tématikou. Vždyť co lépe zútulní a zpestří prostor v kuchyni, jako krásné červené květy máku, louka voňavých rozkvetlých letních květů či romantické barevné tulipány?

obraz na plátne s motívom farebných lúčnych kvetov obraz na plátne s tulipánmi

 

Vysněný obývák se stylovými interiérovými doplňky

Milujete Paříž, New York nebo půvabný Řím? Toužíte navštívit populární světoznámé metropole? Přineste si do obýváku Londýn, Eiffelovku nebo rovnou kousek z našich půvabných Vysokých Tater. Obývák je prostor nekonečných možností, prostor, kde si můžete pohrát s designem, s barvami a i bytovými doplňky. Obrazy do obýváku s motivy světoznámých metropolí perfektně zapadnou do exkluzivního designu obývacího pokoje a zároveň esteticky interpretují vaši osobnost a váš individuální vkus.

 

obraz na plátne s New Yorkom

 

Preferujete v obýváku univerzální prostor s moderním minimalistickým designem nebo spíše vintage, industriální, shabby nebo skandinávský styl? Rozmanitost výběru stylů pro design obývacího pokoje je fascinující. Moderní obývací pokoj zařízen minimalisticky v neutrálních barvách přímo křičí po extravagantní abstrakci. Nápadité obrazy s abstraktním uměním dokonale sladí a zvýrazní váš vytoužený prostor pro odpočinek i zábavu.

 

 

5 dielny obraz s farebným abstraktným motívom 5 dielny obraz na plátne z motívom stromu života

 

Vše je jen o vašem osobním vkusu. Nezapomínejte však, že obývací pokoj je společenský prostor, kde vítáte návštěvy, proto by měl působit příjemně, moderně, stylově a hlavně útulně.

Obrazy v interiéru hrají velmi důležitou roli. Ve světě interiérových doplňků mají své opodstatnění. Pomocí obrazů se vám otevírají nekonečné možnosti pro vytvoření vysněné ložnici, útulné kuchyni nebo stylové obýváku.

 

 

 

 

 

 

 Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku