Okouzli své blízké exkluzivním obrazem 🎁 Originální dárek, který potěší každého 🎄
Radíme, jak zařídit první společné bydlení

Radíme, jak zařídit první společné bydlení

Lucia Plasa V úterý 25. 05. 2021 Tipy a inspirace

Láska umí být bezmezná a bezpodmínečná, avšak partnerské vztahy jsou o komunikaci a věčných kompromisech. Není tomu jinak ani během společného bydlení. Chystáte se vytvořit první společné hnízdečko lásky?

Připravili jsme pro vás užitečné rady jak zařídit první společné bydlení a vytvořit harmonické soužití.

 

zaľúbená dvojica v spálni je pizzu

 

Moderní interiér pro dvojice


Hnízdečko lásky by mělo být útulné, vzdušné a svěží. Nechte prostor dýchat. Vymalujte interiér příjemnými zemitými barvami. Pokud preferujete pestré barvy, přidejte je do interiéru v podobě nápaditých pokojových dekorací.

 

Obklopte se věcmi, které dělají šťastných oba


Přineste si s sebou, do nového domova, kus vašeho dosavadního společného života. Zhmotněné vzpomínky kdy jste byli šťastní, bezstarostní a bezhlavě zamilovaní. Během společného bydlení nastanou i horší a těžší chvíle a právě momentky vašich vysmátých zamilovaných tváří promění tuto bouřlivou atmosféru na klidnou řeku, kterou doprovázejí zářivé sluneční paprsky.

 

korkový obraz pre pripnutie fotografií

 

Vyzbrojte interiér úložným prostorem

Nezapracte si nové bydlení zbytečnostmi a množstvím polic. Myslete prakticky a efektivně. Rozložte úložný prostor rozumně. Pro život ve dvojici je nezbytné vyzbrojit hnízdečko lásky dostatkem úložného prostoru. Velký šatník nebo vestavěná skříň je to pravé ořechové. Nezapomínejte na úložný prostor v koupelně, neboť vězte, že vaše polovička kromě zubního kartáčku, používá i množství jiné kosmetiky.

 

odkladací priestor v kúpeľni

 

Pokud bydlíte v malém jednopokojovém bytě, využijte funkční dělící stěny, které prostě a rafinovaně předělí společenskou místnost s ložnicí a poslouží, např. jako stylová knihovna.

 

Atraktivní ložnice s jistou dávkou intimity

Řekněme si pravdu, kde jinde tráví většinu času čerstvě zamilovaná dvojice, ne-li v ložnici. Intimita, relax a společné propojení jsou slova charakterizující první společnou ložnici. Ložnice je pro páry místo, kde společně sní a plánují své budoucí kroky. Je to místo, kde je možné i nemožné. Vytvořte si moderní oázu klidu nabitou sexappealem a atraktivním designem.

 

moderná spálňa moderná spálňa

 

Zapojte do výběru postele a ložního prádla i partnera. Je důležité, abyste se oba v posteli cítili komfortně. Obloukem se vyhněte kovové ložní konstrukci. Do útulné ložnice patří jednoznačně dřevo, nejlépe v světlých tónech. Nezapomeňte na "tlumiče" světla, které poskytují ložnici romantiku a intimitu. Získejte více soukromí s moderními roletami nebo elegantními průsvitnými dlouhými závěsy. Přidejte více polštářů, relaxační vonné svíčky, obrazy s přírodním uklidňujícím motivem, společnou fotku na noční stolek a ponořte se společně do říše snů a fantazie.

 

moderná spálňa so zlatými detailmi a prírodnými prvkami

 

 

Kuchyň, království každé hospodyňky

Do interiéru kuchyně obvykle partner nezasahuje. Kuchyň je prostor, kde kraluje ženská ruka, proto se i interiér kuchyně přizpůsobuje partnerce. Interiérový styl, který většina moderních hospodyněk preferuje zůstává i nadále romantický provensálský nebo elegantní moderní styl.

 

kuchyňa s bielym metro obkladom moderná kuchyňa

 

Oblíbeným trendem v kuchyni mladých párů je populární tabulová stěna. Znáte "to do list"? Jde o seznam věcí, které musíte udělat. Pro hladký chod domácnosti doporučujeme dělbu práce. Perfektním pomocníkem při dělbě práce je tabulová stěna. Zmodernizujte kuchyni rafinovanou tabulovou stěnou, která poslouží:

  • jako nástěnka pro rozpis úkolů,
  • pro sepsání seznamu potravin, které je třeba dokoupit,
  • jako nástroj lásky - sladký odkaz na stěně v kuchyni potěší každou zamilovanou duši.

 

tabuľová stena tabuľová stena - s nápisom ľúbim ťa

 

Náš tip: Vychutnejte si ranní kávu v hrníčcích, které byly designérský navrženy pro zamilované dvojice. Po dobré kávě ve dvojici, bude i nový pracovní den nabitý pozitivitou a dobrou náladou.

 

hrnčeky pre zamilovaný pár

 

Obývák s moderními prvky

Obývák v domácnosti slouží jako společenský prostor, kde se můžete bezstarostně ponořit do světa relaxu a zábavy nejen s partnerem, ale také s přáteli a rodinou. Pohovku vybírejte s partnerem společně. Je totiž dominantním prvkem obývacího pokoje, který plní určité poslání, proto by měl být pohodlný pro vás oba. Doporučujeme koupit rozkládací gauč, který poslouží jako místo navíc, takový gauč je praktický, zejména při přenocování vašich přátel.

 

moderná obývačka s tyrkysovým rozkladacím gaučom

 

Designové vychytávky tvoří nedílnou součást obývacího pokoje. Není žádnou novinkou vidět v obýváku zavěšenou kytaru nebo kožešinu na stěně, ale univerzální způsob jak zatraktivnit společenskou místnost jsou obrazy nebo plakáty s moderním námětem. Obrazy, plakáty nebo tapety zpestří interiér a holým prázdným stěnám vdechnou život.

 

moderná obývačka s obrazom s prírodným motívom

 

Pracujte na společné budoucnosti

Stanovte si společné cíle, abyste těžce vydělané peníze neutráceli na zbytečnosti. Zkuste vytvořit společnou motivační nástěnku, kde si zobrazíte krátkodobé i dlouhodobé cíle. Motivační nástěnka představuje nástroj, který motivuje a připomíná, proč nepolevit. Je to způsob, jak jít za svým cílem a daný cíl dosáhnout navzdory možným překážkám. Návod jak vyrobit motivační nástěnku najdete v článku: Inspirativní motivační nástěnka.

 

spálňa s korkovým obrazom mapy sveta

 

Jste tělem i duší dobrodruzi? Plánujte společné dovolené dopředu! Zkrášlete obývák nebo pracovní koutek originálním korkovým obrazem mapy světa. Nápaditý a jednoduchý způsob, jak se přinutit něco ušetřit na cesty ve dvojici.

Náš tip: Udržujte společnou domácnost čistou a uklizenou. V čistém uspořádaném prostředí se každá hádka řeší mnohem rychleji a snadněji.

 

romantický večer vo dvojici pri sviečkach

 

Nezapomínejte, že od zahájení společného žití už nejste sami a svět se netočí jen kolem vás. Jste pár, a proto je třeba občas se přizpůsobit i tomu druhému.

Přejeme vám, aby se i během prvního společného bydlení nevytratily z vašeho vztahu slova jako miluji tě, děkuji ti a vážím si tě. Buďte spontánní a věčně zamilovaní. Komunikujte, flirtujte spolu a užívejte si každý den plnými doušky.Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku