30% sleva jen pro prvních 100 objednávek s kódem: DOVIDO30 🙏🏻Stihneš to?
Pohádkový dětský pokoj, ve kterém se plní všechny dětské touhy

Pohádkový dětský pokoj, ve kterém se plní všechny dětské touhy

Lucia Plasa Ve čtvrtek 04. 03. 2021 Tipy a inspirace

Kde bylo tam bylo, byl jednou zázračný pokoj plný tajů, dětských snů, zpívajících hraček, magických svítících hvězd a roztomilých pohádkových bytostí. Pohádkový dětský pokoj, kde je možné i nemožné. Zázračný pokoj, kde se každé dítě cítí komfortně a bezpečně. Místo klidu a jistoty plné barev, harmonie a oblíbených pohádkových hrdinů. Vytvořte spolu s námi i vy malý dětský ráj s prostorem na hru, odpočinek a kreativní myšlení.

 

detská izba pre najmenších

 

Jak vytvořit nádherné pohádkové dětské pokoje? Co by měl obsahovat dětský pokoj pro dívky a co dětský pokoj pro chlapce? Jaký nábytek je nejvhodnější pro vytvoření magického místa pro vaše děti?

Inspirujte a ponořte se s námi do tajů vytouženého dětského světa plného fantazie a kreativity. Nezapomínejte v dětském pokoji vytvořit prostor na hraní, cvičení, odpočinek a seberealizaci. Určité podněty, jako např. barevné kombinace v pokoji dokáží pozitivně, ale i negativně ovlivnit psychiku dítěte. Jak ovlivňují barvy na vaše dítě se blíže dočtete v článku Barvy v dětském pokoji.

 

Myslete ekonomicky i ekologicky


Dětský pokoj pro velké i malé. Děti rostou rychlostí světla, mění se jejich zájmy, koníčky, vkus a také potřeby. Nejideálnější je vytvořit univerzální dětský pokoj, který budete moci kdykoli přetvořit a modernizovat. Jak na to?

Neutrální kombinace, nábytek ze dřeva v naturálních barvách a jednoduché univerzální dekorace vám budou nápomocné i do budoucna. Dětský pokoj díky neutrálnímu zařízení dokážete snadno transformovat a přizpůsobit věku dítěte. Nezapomínejte, že nábytek v dětském pokoji musí mít oblé hrany a hlavně být vyroben z kvalitního zdraví neškodného materiálu.

Náš tip: Pokud myslíte ekologicky a také ekonomicky, zařiďte dětský pokoj neutrálně s rostoucím nábytkem. Na trhu v současnosti najdete "vymakaný" dětský nábytek, jako je rostoucí postel, židle a psací stůl. Prvotní investice je trochu vyšší, avšak ve finále se vám to vyplatí více než kupovat po pár letech stále nový nábytek. U chlapců to platí dvojnásobně, protože rostou o něco rychleji. 

 

Okouzlující dětský pokoj pro malé princezny

Růžová, béžová nebo trendy levandulová? Jakou barvu preferujete pro dívčí dětské pokoje?

 

rozprávková detská izba pre dievčatá

 

Dětský pokoj pro dívky vůbec nemusí být jen cukrovo růžový. Vyzkoušejte sílu jemných pastelových barev, třpytek, zářivých hvězd na stropě a pohádkových bytosti. Dopřejte vaší holčičce pohádkový dětský pokoj, kde se všechny její sny a touhy promění na skutečnost. Romantická interiérová houpačka dokonale zapadne do dívčího stylu a oblíbí si ji i starší teenagerky. Myslet třeba i na roztomilé umělecké duše. Vytvořte v dětském pokoji magnetickou a tabulovou stěnu, kde může vaše holčička tvořit a vystavovat své kreativní nápady.

 

detská izba pre dievčatá

 

Pohádková dětský pokoj pro dívky

Frozen, Popelka nebo půvabná Sněhurka? Je dobře známo, že dívky inklinují k princeznovským motivem. Zámky, korunky, princové na bílém koni, zázračné pohádkové bytosti, jednorožci, baldachýn nad postelí. To vše by nemělo v dívčí dětském pokoji chybět. Stačí pár "sladkých" interiérových doplňků ve stylu oblíbené pohádky a svět princů a princezen se stane skutečností.

 

rozprávková detská dievčenská izba s tapetou tapeta do dievčenskej detskej izby s rozprávkovým motívom

 

Tip pro vás: Univerzální motiv pro dětský pokoj je přírodní motiv. Roztomilá zvířátka, kouzelný les, květiny a příroda. Vdechněte život a kouzlo dětském pokoji s originálními moderními tapetami s pohádkovým motivem. Tapety s pohádkovým motivem dokonale doladí celý interiér v pokoji. Z pohádkových motivů jednoznačně převládá klasika - nezaměnitelná postavička Krtek a jeho zvířecí kamarádi. Oblíbenými jsou i prasátko Peppa nebo psí pomocníci Lábkova patrola.

 

Moderní dětský pokoj pro chlapce


Zařízení dětského pokoje pro chlapce někdy představuje těžký oříšek i pro proslulé designéry. Nejlepším způsobem, jak vytvořit roztomilý pokoj pro chlapce je vsadit na jistotu, na vášně a zájmy vašeho dítěte. Při zařizování chlapeckého pokoje netřeba zapomenout na prostor pro zábavu, tkz. dětský koutek.

 

detská izba pre chlapca v námorníckom štýle  chlapčenská detská izba

 

Unikátní prostor v nádherných barvách oceánu pro malé i velké chlapce


Kluci milují dobrodružství, tajemnost, přírodu, sport, boj, pohyb a samozřejmě hry. Dětský pokoj je pro chlapce truhla plná nových dobrodružství, kterých se malí i velcí průzkumníci nebudou vědět nabažit.

V oblíbené chlapecké "dětské" nesmí chybět nápadité originální prvky, povzbuzující pohyb dítěte. Trendové interiérové prvky jako žebřiny, lano, houpací síť či horolezecká stěna zaujme a potěší všechny věkové kategorie.

Malému dobrodruhovi dopřejte pohádkový dětský svět plný divokých pirátů, bájných dinosaurů a zábavních robotů. Auto nebo loď jako postel může vašeho prcka potěšit, ale není velmi praktická. Po krátkém čase i tak budete potřebovat novou větší postel.

 

Fototapeta vesmírny zápas Fototapeta svet dinosaurov

 

Zbožňuje vaše dítě Disney postavičky nebo pohádkové bytosti? Vyzkoušejte tematický dětský pokoj. Ručně malované stěny s pohádkovým motivem jsou velmi originální, ale na druhé straně často finančně náročné a v konečném výsledku nepraktické. Dětská fantazie nezná hranice, chlapci mění své oblíbené hrdiny jako "ponožky", neustále. Praktickým řešením jsou proto vliesové tapety, pokojové dekorace nebo povlečení s oblíbeným pohádkovým motivem. Snadno a rychle víte prostřednictvím těchto bytových dekorací kdykoliv pokoj změnit.

 Doprava zdarma

nad 2000 Kč

Rychlé dodání

do pár dní u Vás

Široký sortiment

tapet a dekoraci

Vyrobeno v EU

prémiová kvalita tisku